Jump to content

Moto Zajednica

Kradena Honda Transalp

Recommended Posts

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3504 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Ljudi kako vam nije jasno?

Lopovi u stvari nisu lopovi nego bi da kupe neki dobar enduro motor (svakao HONDA). A ne znaju da li da se odluče za AT i TA? I onda moraju da isprobavaju motore i upoređuju ih da bi se odlučili.

Dakle predlažem da umlatimo prvog sledećeg ko se raspituje za kupovinu (ili kupi) AT ili TA. Mada je bolje i sigurnije da (za svaki slučaj i za opšte dobro) budu isprebijani svi oni koji se u narednih par meseci zainteresuju za kupovinu AT ili TA. Pa će valjda u toj akciji da budu "obuhvaćeni" i krivci za ovu paniku.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ne znam da li se sećate one čuvene izjave nekadašnjeg direktora Zastave kada ga je novinar pitao "ako kažete da je Zastava bolja od Golfa, kako to da ne kradu Zastavu, već kradu Golfa", a ovaj 'ladno kaže "pa to je zato što Zastava ima kvalitetnije brave" :moto3:

 

Ako se prebacimo na teren AT vs ST, to znači da ST ima bolju bravu :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2858 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Jel to isti genije što je na pitanje kada će da osavremen Juga, odgovorio "Naš auto je savršen. Eto, Nemci izbacuju već golfa 4, ne mogu da nađu šta valja, a mi nepromenjeno vozilo odliočno prodajemo već 30 godina"? Car :D :D :D :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

To je taj :takoje: Čovek je ostavljao utisak kao da ne zna o čemu govori, a bio je direktor tako velike firme :staa::jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Uh presek'o sam se kad sam video prvi post... :staa2: Ali ste mi onda ulepsali dan brzom reakcijom i srecnim epilogom! :moto3::takoje::jee:

 

Bas sam ponosan sto sam clan ove velike bajkerske porodice! :BJB3::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

 

A ti tipovi STO HILJADA POSTO čitaju ovaj forum. E, pa da znate, bitangde jedne: obrali ste bostan! >:(

DOOOOOOOOOOOOBRO razmislite pre sledeće krađe! Možda je to samo mamac....

naravno da citaju zbog toga su i isli da ukradu NAJbolji TA na balkanu!! djunto salim se,neizmerno mi je drago sto si nasao svoga mezimca!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Pa ne bi oni sipali gorivo na pumpi, ostavi li bi motor gde bi stao. Zabrinjavajuće je da su sva četiri motora kradena od jesenas ista, enduro, isto noćno vreme, ista realacija, grad - Miljakvac, tj. Kanarevo Brdo. Noćas je padala kiša a dvojica verovatno bez kaciga se vozikaju po gradu u sitne noćne sate, znači bodu oči samo tako, a nema nikog da ih presretne.

 

и ја сам размишљао о овоме, планирао сам и да се малко возим по граду по мраку, некако је пријатнјје и нема гужве па ако будем срео овакву (јеног-двојицу) обавезно их заустављам.....1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

 

A ti tipovi STO HILJADA POSTO čitaju ovaj forum. E, pa da znate, bitangde jedne: obrali ste bostan! >:(

DOOOOOOOOOOOOBRO razmislite pre sledeće krađe! Možda je to samo mamac....

naravno da citaju zbog toga su i isli da ukradu NAJbolji TA na balkanu!! djunto salim se,neizmerno mi je drago sto si nasao svoga mezimca!

:popovanje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6841 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Kako bih voleo da imam Nexusa 500 sa rotacijom da ih jurim po Beogradu :)

 

Ti klinci me podsecaju na beogradskog fantoma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3504 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Na početku ove stranice napisao sam mogući "scenario" za ovo dešavanje oko đuntinog motora. A sad mi pade na pamet i drugi mogući "scenario": Đunta je jednostavno pao u krizu (ponestale mu teme za nastavak serije), pa je bio prinuđen da preduzme "radikalne" mere radi otklanjanja opasnosti od "pada u zaborav". I onda je noću sam sebi "maznuo" motor.

Sledi zaključak da bi trebalo da umlatimo Đuntu (za svaki slučaj). A ukoliko (slučajno) nije kriv, mi će mo da mu oproetimo što smo ga tukli. A Đunta je uostalom "naš čovek" pa ne bi trebalo da se ljuti ako ga namlatimo za badava.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Svaka čast na nalaženju motora, posebne pohvale za Rolle-ta! Nadam se da će lopovi dobiti neki galopirajući rak i crknuti što pre... Neka im sledeća vožnja bude i zadnja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6491 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Moja supruga je oduševljena moto zajednicom, priča svim prijateljima i rodbini sa ponosom.

 

Žile, ima materijala al još nedovoljno preciznog pa da ne ispadne da lupetam. Hladno je i vreme pa se ne bakćem oko motora već svaki tren koristim za neko vozikanje. A serija za malo da dobije novu zvezdu, al promaklo Vam u čitanju.

 

Uzeo sam jutros alarm na Buvljaku, od ponedeljka pojačavam sigurnost garaže.

 

Da, što je predubeđenje. Kad sam juče seo na TA, uh reko, bolje ide, što je naravno nemoguće al tako se čini od zadovoljstva što je nađen motor.

 

A anegdota za Zastavu, najbolja koju znam je za 101. Naravno, opet čuveni Milenko Bojanić. Pokušali oni prodaju u Engleskoj i ode on nekom prilikom na neki sajm pun važnosti i ponosa na tadašnje tehnološko čudo što i nije bilo daleko od istine jer to je bio prvi tip auta sa petim vratima koji je Fiat prepusti nama ko probni balon, tek kasnije je izašo Golf sa istim konceptom koji je zadržan do danas. Svi znaju da na Kecu prokišnjavaju ta zadnja vrata. I komentarisali engleski novinari pitanjem, Gospodine Direktore, u Vaš auto ulazi voda kad je kiša. A on, ko iz topa, a šta bi ste Vi hteli za te pare, Viski? Svi su se slatko nasmejali srpskoj dovitljivosti i sve prođe bez kritika al na žalost sve je ostalo bez nekog efekta ko i kasnije sa Yugo Amerikom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Evo Djunto , komso, ja obavesten ko Kostunica, javljam se da izrazim i zvanicno svoje neizmerno zadovoljstvo povodom pronalaska Onde :):takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

čitam i ne verujem. Ljudi, mnogo sam ponosan što sam deo ove moto ekipe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

Tek sad procitah vest ibas mi je ulepsala dan. Cestitam pronalazacu i Miletu!

Ono sto me zanima jeste brava na volanu... zar se ona tako lako lomi ili je to samo kod Honde lose uradjeno?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6491 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ovde na Youtubu je primenjena gruba sila. Lomilica je obična jaka pločica od titanijuma, bitsa...umetne se u bravu a nekom polugom koja stane u rukav, okrene se i polomi sve coldume, zupce u bravi pa potom svaki sličan ključ otvara bravu i pali motor.

 

Nntom, pa ti si skuteraš, kasniš ko i na skuteru.

 

Žile, da ne bude baš bez akcije,

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/64024-alarm-za-motorcikle/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

50m od mog posla bela(ili srebrna nisam video lepo) Honda Transalp sa takvim oklopima i velikim koferom registarskih tablica BG 25-406. U pitanju je Gospodara Vucica 5 i tek od jutros je ovde. Ako mogu da pomognem javi.

 

 

 

A jesi li siguran da ga nisi ti tamo parkirao??? Mozda si se malkice zaboravio, pa...

:))) :))) :)))

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova

Svaka cast na nalazenju... mozda neko hoce da kupi Enduro motor pa mora prvo da isproba pre kupovine :D

Onaj AT je ukraden komsiji 50m od moje zgrade.

Bas kazem kako sam hteo da ga zaustavim na ulici da mi da krug, jer stalno gledam Afrike. :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6491 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Svaka cast na nalazenju... mozda neko hoce da kupi Enduro motor pa mora prvo da isproba pre kupovine :D

Onaj AT je ukraden komsiji 50m od moje zgrade.

Bas kazem kako sam hteo da ga zaustavim na ulici da mi da krug, jer stalno gledam Afrike. :zvizduk:

 

Dam ti krug, to bar nije nikakav problem. Kad me vidiš, slobodno mi se javi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Neopisivo mi je drago što se sve ovako brzo i skoro bezbolno završilo. Siguran sam da za ubuduće znaš šta ti je činiti.

 

Takođe, neopisivo mi je žao što se čitava stvar potpuno bezbolno završila i po te šaljivdžije. Nadam se da bar jednom neće biti te sreće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja