Jump to content

Moto Zajednica

Kradena Honda Transalp

Recommended Posts

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Sad ima da spava na motoru... :lol:

 

Il' motor sa njim :hej:

 

 

(izvinjavam sa kolegi Zeljkampu na koriscenju njegove slicice) :zdravo:

469b5d3557.gif

 

Sve je cool, evo malo bolja slika da vidi Djunta kako treba! :jee:

 

avatarbigc.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Rolle, svaka čast.

 

Đunta, neka je sa srećom povratak makine. Drago mi je da si ponovo kompletan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5720 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Đunta druže - dosta vožnje... :moto3:

Čekamo utiske "iz prve ruke"... :jee:

 

( Garant sprema novu temu: "otimačina Transalpa" )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Auuuuuuu.... kakav obrt!! :takoje: :takoje:

Čitam temu i iznervirao sam se kao da su meni drpili motor!!! Kad ovo - NAĐEN!! :moto3: :moto3: :moto3:

 

ALAL VERA NA BRZOM NALAŽENJU!!!!!!!!!!!! Eeee, šta ti je forum!! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX250R

Bravo za nalazenje motora.

 

Koliko sam se iznervirala na prvoj stranici, toliko sam se odusevila na drugoj. :)

 

(odmah sam isla da proverim jel su mi moji motori na mestu)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

post-6989-0-06455000-1302894662_thumb.jpg

 

Hvala Petru, Rolle2010, neizmerno, dostojan revanš od mog drugara, Sebe011 a i od mene, za rekordno pronalaženje. Hvala svima Vama na angažovanju, podršci, postovima, porukama, smsovima, zvanju..., razgovarao sam i sa ljudima koje ne znam, sjajna je ovo moto družina. Moram da naglasim da je isto bilo i sa ljudima sa ostalih prjateljskih foruma što pokazuje da su dva točka nerskidiva spona koja nas sve spaja. Još jednom, sa velikim ponosom HVALA svima.

 

Sad redom, hronološki. Motor je ukraden u 2.30, dva momčića sa crnom i teget kapuljačom na glavama. Po prvom izjašnjavanju jutros, nisu iz kraja, no videćemo. Zvana je policija, 92, jutros u 7.20 al su odbili prijem uz obrazloženje da mora vlasnik da se javi da ne bi oni bili možda odgovorni ...Nakon mog zvanja, došla je odmah patrola, pregledala i pozvala istražnu ekipu koja dođe nakon sat i počne mene da propituje okolo naoklo i to se završi. Sledi poziv Mojsin za nalaženje, javljam lokalnoj stanici da sam našao i kad se uverih da je moj, javim, dođe odmah patrola sa Vračara i nakon nekih po sata stiže inspektor da slika. Dok smo ga čekali siti se ispričasmo sa momcima iz patrole da sam na kraju prativši ih udelio im kompliment, a oni uzvratiše, i mi smo ljudi. Inspektor je insistirao da idem sa njim u Božidarac gde sam odgledao celu epizodu Grešne njene majke i lepo se ogrejao. Dva inspektora u kancelariji zaista ispod svakog kriterijuma, ono je sramota u kakvim uslovima rade. Na kraju je stigao i šef i krajnje ljubazno se pozdravio sa mnom. Sve je to trajalo dosta dugo, onda kući pun gas, da znam, točkario bi, mora i to neko da me nauči, prežalio sam već motor pa nije greda ako padnem. Naravno, prvo u kraj na zborno mesto, čeko Bobana, brata, dođe jedan drugar, drugi, priče šta kako zašto, smrzoh se i evo tek sad se odkravih i minu me bol u nogama, beše dobar trening za neki ofić.

 

Inspektor je bio začuđeno iznenađen brzinom i načinom nalaženja. Iskoristio sam priliku da mu izdeklemujem sve i svašta o moto grupacijama, pošto me je pitao kako se mi to družimo. Zna za Dedamrazijadu, oduševio se saznanjem o Kulini, Uskršnjim akcijama, davanju krvi i kursevima dobre vožnje, reliju...

 

Motor je prešao nekih pedestak kilometara, nema oštećenja ili padnja, kofer nije otvaran, samo brava malko zapinje što govori da je rađen lomilicom, specijalnom alatkom za ove namene, i evidentno je da momci znaju posao. Suvozački fuzasteri spušteni, znači oboje su se vozali. Od mene do mesta ostavljanja ima nekih 6 km, znači bilo neko voženje naokolo. Motor ostavljen uredno na trotoaru pored osvetljene prodavnice i prizemnog stana, znači bez ikakvog zenta. Jeste ulica slepo crevo al nije neka zabit baš.

 

Pouka, da. Parkiram skuter i motor evo treću sezonu, nikad nisam uključio alarm ne padajući napamet da može neko da mi uradi ovo. Vrata od garaže su nikakva, bukvalno sekund da se otvore. Naravoučenje, mora sve da bude kako valja, alarm bilo kakav. Nisu to nikakvi izdaci a efekat veoma veliki.

 

Moram da zaključim da je motor uzet samo za vožnju i zabavu jer da je za krajnji nestanak ne bi bio vožen u dvoje i to bez kaciga. Po metodu i alatu očigledno je ovo manir pa po analogiji predhodnih nestanka, sve enduro, 3 nađena tu u kraju, plus moj sad ostavljen na Vračaru gde je pre desetak dana uzeta Afrika koja je opet parkirana u mom kraju. Opet, po titanijumskoj lomilici, krađe ove vrste će se ponavljati. Zašto enduro, pa možda što manje bode oči i sposobniji je da lakše utekne na trotoar, livadu. Momci su sitni jer su retrovizore skroz vratili unutra.

 

Inače, bolje da sam pravio :kotlic: kad sam uzo motor zimus, retko ko bi došo na -3,8, ovako mi ne gine splavarski moto skup. Obećo sam, biće jedog od lepih dana početkom sezone, moram da dovršim sanitarije na splaviću, sredim travnjak za :kamp:, tu je i Sale splavar sa AT, veliki Gošin drugar pa bi mogli da napravimo neki skupić.

 

Lično, nisam bio šokiran danas, takav sam lik, kad je najteže tad proradim, valjda onaj srpski inat al u pozitivnom smislu. Među prvima me je pozvao B2man, ponositi imaoc od skora BMW-a GS 1150. Reko, ode TA, biće sad GS i o tome sam razmišljao, kako da varnem suprugu, dok mi Petar ne nađe motor.

 

Da ne brinete više, puštam post.:jee1:.

  • Podržavam 18

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Pre bih preziveo da uhvatim devojku sa drugim nego da mi drpe bajk.

 

Алекре друже насмеја ме до срца....

 

Ђунта, драго ми је да је агоније завршена тако брзо.0takoje.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Taj lopov verovatno nosi naočare kao piksle kad krade AT i TA :jee:

 

A baš.... Ma zna čovek ŠTA VALJA!! :D

 

Samo bre kad je motor pronađen, pa još u ovako rekordnom roku!!!

 

Inače, stvarno bi trebalo namestiti neku "sačekušu" ovim bitangama. Kad već neće policija da ih nađe, daj da ih mi nađemo. Nisam agresivan tip, ali ove likove bih ja "na sred Terazija"... Znači nisu bednici koji kradu motore da bi ih rastavljali pa prodavali delove jer će crći od gladi. Dakle, nije krađa zato, jer je muka stisla. To bih možda nekako i razumeo. Ne i opravdao, naravno, ali bar razumeo motiv. Ali da se kradu motori samo zato da bi se provozalo 50-tak km??? Eeeeeeeee, to se već zove BEZOBRAZLUK i treba ga sankcionisati. A očigledno je da su sve dosadašnje krađe TA/AT izvršile iste osobe. Daj bre da ih nađemo! :D

A ti tipovi STO HILJADA POSTO čitaju ovaj forum. E, pa da znate, bitangde jedne: obrali ste bostan! >:(

DOOOOOOOOOOOOBRO razmislite pre sledeće krađe! Možda je to samo mamac....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Zato se i zezam kolega, naravno da je najbitnije da je magare stiglo kući :takoje:

 

Ima još jedna dobra stvar, svi motori su nađeni u ispravnom stanju, što je olakšavajuća okolnost za lopove. Znači, nemojte baš mnogo da ih ... ako ih uhvatite :lol:

 

Slažem se da je sasvim moguće da čitaju forum, a možda su i ST-ovci :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Taj lopov verovatno nosi naočare kao piksle kad krade AT i TA :jee:

 

Ma jok, izgleda da ne nosi, a trebalo bi, pa kad bi video za šta se vata...

 

 

Jesu li sipali gorivo ili su vozili samo sa onim u rezervoaru?

 

Rezervoar bio pun, tek ja prešo nekih četrdesetak kilometara. Mikiju AT isto pun tank, prešli 36km od Vračara do mog kraja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

 

 

Jesu li sipali gorivo ili su vozili samo sa onim u rezervoaru?

 

Rezervoar bio pun, tek ja prešo nekih četrdesetak kilometara. Mikiju AT isto pun tank, prešli 36km od Vračara do mog kraja.

 

Steta, da su sipali bila bi dobra sansa da ih je snimila kamera na pumpi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Pa ne bi oni sipali gorivo na pumpi, ostavi li bi motor gde bi stao. Zabrinjavajuće je da su sva četiri motora kradena od jesenas ista, enduro, isto noćno vreme, ista realacija, grad - Miljakvac, tj. Kanarevo Brdo. Noćas je padala kiša a dvojica verovatno bez kaciga se vozikaju po gradu u sitne noćne sate, znači bodu oči samo tako, a nema nikog da ih presretne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja