Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GS 500 ('89-'00, '01+, '04+ F) - svasta ponesto o njemu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki dr 650 rs, suzuki gs500e

sigurno da moze samo ne znam koliko bi me to kostalo a i neznam ko to radi. Ako znate nekoga dajte telefon pa da proverim.

ovaj moj je korozirao iznutra a i spolja oko slavine pa najvise zbog toga bi ga menjao a i jednostavnije je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Imam i owner i detaljan service manual. Owner nije veliki, mozes ga skinuti odavde: http://dl.dropbox.com/u/31182153/GS500-OwnerManual.pdf

 

Service je 60 mb, ali imam jos jedan sa slikama tako da je skoro 140mb. Mada je u principu isto. Ako bude trebalo nekom, upload-ovacu i taj service. Pozz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: okolina Šapca

Ne radi ti link.

Ovaj haynes-ov sto sam okacio kazu da je nakompletnije service i repair manual.

 

Ljudi sta je sa vasim suzanama? Pa dajte koju sliku, da vidimo kako zimuju :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Radi link... Nije bio gotov upload kad sam postovao. Ja cu od mog okaciti pred pocetak sezone, jer ga nisam jos dovezao kuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova

Da li zna neko, da li je ista slavina/česma goriva na modelu 2002 i 1992? Kod mene je gs 1992 god, a otisla mi je slavina pa sam vidio na ebay jednu od modela 2002, prema slici ne izgledaju potpuno identicne, pa me zanima da li se moze staviti ova nova?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

moze da se stavi, cak stavise i bolja je, jer stariji tip slavine ima manu (oce na velikim brzinama da prekida dovod goriva) ali to je kako sam citao reseno na novijem modelu GS500 2001 pa na dalje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: okolina Šapca

E taj problem se kod mene desio puno puta kada sam ga ostrije terao, odjednom pocne da gubi snagu, kao da mu nestaje goriva... Ima li resenja za taj problem osim zamene slavine?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova

Sad sam u velikoj nedoumici, novija slavina je bolja po funkcionalnosti od stare, ali mislim da je ne mogu montirati na svog '92 GS-a jer nova ima 2 rupe na sebi, sto znaci da idu 2 vijka, stara samo jednu rupu. Sta vi mislte?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja