Jump to content

Moto Zajednica

Тешка несрећа код Краљева - погинули младић и девојка из Београда

Recommended Posts

  • Iceman, 173 postova
  • Lokacija: Beograd

Od kad sam saznao nije mi dobro i srce mi se steglo. Koliko sam juce osecao da nezelim da sednem na motor, toliko a mozda i vise danas ZELIM da sednem i obidjem jedan krug u znak secanja na njih. Sad cu polako da se obucem i da izadjem, sednem na motor i na taj nacin odam postu Maretu i Mariji. Siguran sam da bi i oni to zeleli.

 

A mozda bi mogli da odemo organizovano do RTS-a i trubimo minut u znak protesta i secanja na njih i sve druge bajkere koji nazalost vise nisu sa nama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Sad sam procitao u Politici da Igor i Dragana imaju lomove kicmenih prsljenova.

http://www.politika.rs/rubrike/Hronika/Jamahom-u-smrt.sr.html

 

Nadam se da nije istina. Ako neko ima vise informacija molim da napise.

 

Igore i Dragana uz vas smo svim srcem!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MiNistrY oF SillY WaLkS, 2060 postova

Klasično ubistvo ''profesionalca'':

 

Возач теретног камиона Славиша Милошевић (45) и његов сапутник Алаксандар Кошутић ( 22) из околине Краљева остали су неповређени. Како незванично дознајемо код Милошевића је утврђена недозвољена доза алкохола у крви, па је чак 12 часова држан у просторијама крљевачке полицијске управе ради трежњења.

Copy sa Politikinog sajta...

 

 

Ceo dan se vraćam na temu, napisao bih mnogo toga, al' ne mogu...      Laka Vam zemlja. :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

A zasto nigde u vestima ne pise da je kaminon sekao krivinu niti da je kamiondzija bio pijan?

 

Zato sto, kako kaze onaj degenerik na snimku "samo sam cekao kad ce da stradaju". Zato sto smo zeljni tudje nesrece i krvi.

 

Iskreno saucesce porodici i prijateljima. I sam sam u nekoliko navrata izbegao gazenje bahatih vozaca na putu i povratku do CG. Ja sam samo imao srece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000

 

 Ubijeni na pravdi Boga,nemam reci ... :'( :'( :'(

 

 Najiskrenije saucesce porodici, prijateljima i svim bajkerima koji saucestvuju u bolu za tragicno nam nastradalim kolegama... :'( :'( :'(

 

 Povredjenom bracnom paru zelim sto brzi oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova

Znam : sve se neće na isti osmeh svesti.

Znam : neće svima jednako biti sunca.

 

Na istoj cesti uvek će se uplesti

Crni trag povratnika

I bele stope begunca.

 

Hodaće oba u jednom istom smeru

Tegleći svako svoju drukčiju veru.

 

Pa i mi tako

jedan uz drugog,

nemo,

po istoj cesti vučemo živote i dane.

 

I uporedo,

Rame uz rame,

Idemo.

I jedan drugog nikad ne prestižemo.

 

I trpimo se koliko god umemo

I lagaćemo kako se razumemo,

Sve dok na kraju zajedno ne stignemo

Tim istim putem na dve suprotne strane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Sutra u 15h ispred RTS-a!

 

Odacemo poslednju pocast i postovanje prema nastradalima  minutom sviranja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

kao sto sam na samom pocetku teme zamolio, ponovo bih pozvao da ostanemo dostojanstveni, jer to je najmanje sto mozemo da ucinimo za nase nastradale drugove. Ne bi valjalo da nas pamte po ruznim komentarima, ne bi valjalo da se bilo ko stidi sto smo zalili nase drugove.

 

Bez reakcije ova prica nece proci, trenutni stav je da cemo vec koliko sutra pokusati da dodjemo do zvanicnog izvestaja sa mesta nesrece, kao i do ostalih relevantnih podataka, a zatim cemo reagovati onako kako to tadasnje okolnosti budu zahtevale. Reakcija ce uslediti u jednom pravcu sigurno, a to je ova medijska hajka, direktna i indirektna. Dakle, mi ne mozemo ljudima zabraniti niti da misle, niti da pisu sve ono sto procitamo, ali zasigurno cemo se potkaciti veoma oko cenzure u kojoj nase misljenje ne prolazi dok se kojekakav talog nalepio gotovo u smislu pretplate na te javne servise koje, uostalom, mi svi placamo.

 

Da li ce biti drugog pravca reagovanja, u ovom trenutku je prerano govoriti, jer je neophodno videti zvanicne izvestaje istraznog sudije, a zatim tek, ukoliko bude bilo potrebe, reagovati.

 

Ono sto su sadanji najveci problemi, gledano kroz prizmu ove jucerasnje tragedije, jeste isplivavanje ovih krvozednika u medijima, i to onih anonimusa koji nas vrebaju i na ulicama, onih za koje smo zabavna statistika, ali pritom je iluzorno ocekivati da je to kontrolisana krvolocnost - vrebaju nas oni i na pesackim prelazima i na autobuskim stanicama i u nasim automobilima. Mozda ne svojim kolima, ali svojim komentarima hrabre egzekutore. Ti egzekutori onda sebi dozvoljavaju i taj alkoholo, i samo-da-ga-preplasim voznju, i laksi gas i jaci-sam filozofiju. To je pravac u kome cemo zauzeti svoje mesto za reagovanje, to je vaznije od svega drugog.

 

Sto se tice sahrana i nacina naseg pojavljivanja na njima, o tome je ponovo prerano govoriti, cekamo kontakte sa porodicama i da cujemo njihova misljenja i zelje kojima cemo se svakako povinovati.

 

Koliko trenutno ima smisla da se detaljno definise ili pripremi nekakva reakcija organizovana od strane svih nas, nisam siguran, ali verujem da cemo koliko sutra imati dovoljno podataka da se odlucimo sta bismo tacno preduzeli.  Ja se nadam da smo svi ovde svesni da nam je prevashodni zadatak sada da ocuvamo sto dostojanstveniju uspomenu na nase nesrecne drugove, da im do kraja pruzimo onakvu podrsku kakvu zasluzuju i za kakvu smo sposobni, jer drugu priliku, nazalost, necemo imati za to.

Za nase drugove koji su imali vise srece drzacemo palceve i naci im se iz sve snage, ja cvrsto verujem u to. Ma kakve razlike da su nam se ispoljile ovde u godinama iza nas, ne pamtim da smo ikada bili nejedinstveni u nesreci koja se nad nas nadvila a danas nas gusi zaista teska tragedija....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja