Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha FZR 600 R: Evo ubedili su me da postavim i ja svojuh ruku delo ....

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Pozarevac

Alal vera Olivera. J*bao si mu kevu. Ne volim ovakav tip motora ali ti si ga odradio za medalju.

 

Mislim da je tema postavljena na pogresno mesto, ali posto ne postoji "SAM SVOJ VELEMAJSTOR"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Alal vera od tačke do tačke, stavku po stavku. Detalji i sitnice koje život znače! Ovo je daleko od prerade, ovo je kompletno umetničko delo. Cajger, sedišta, ptičja perspektiva, kombinacija boja, uska silueta, svaka dlaka na izmišljenom mestu... EXTRA!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

znaci alal ti cufte u paradajz sosu.... ovo je greota sto neko nije snimao pa da se napravi TV emisija... jel stvarno kvalitet je svetski ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Svaka cast, pocevsi od uklapanja delova, samog sklada povrsina, do odabira boja, nalepnica, logoa, sve je jednosatvno bez greske, jos jednom, svaka ti cast! 

Jedino, sto verujem da ce ti pomalo smetati u voznji (mada, mozda i nece) je previsoko sediste (sam ne prirodan ugao sedenja) odnosno, previsok rep, stekao sam takav utisak (gledajuci ovu fotku na kojoj sedis, a slikana je iz profila) da si mozda malo preterao sa visinom zadnjeg kraja, mozda i gresim, mozda te je i ogranicila cev od auspuha na tu visinu, mozda nesto trece, a mozda me i ova slika vara, ali me ipak zanima tvoje misljenje. Sve u svemu bajk izgleda fenomenalno!  ;)

Hvala lale ....

Ovaj rep sam ovako odradio jer to volim ... volim da dobijem poboden prednji kraj a podigmut zadnji... mislim dobro to je sad stvar ukusa ko sta i kako preferira i voli...

A sto se tice udobnosti jes malo zeznuto kad odvozas 100km a ne sidjes sa motora.... ali znas kako sidjem sa motora pogledam motor sa strane i zaboravim na to da je neudobno ... ;)..

U svakom slucaju drago mi je da ti se svidja motor i uopste mnogima... iskreno bas sam se iznenadio prijatno....

Eto hvala svima jos jednom...pa se vidimo na skupovima  ako Bog da.......

Ako nesto ne sjebem dotle :D....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Pitalo me je par vas koliko me je to sve izaslo....izaslo je dosta.. mada i nije puno posto nisam placao majstore vec sam radio sve sam sa svojim drugarom....

Izaslo me je dosta zbog toga sto sam ja stavio cajger dig,pa stabilizator,pa skoro nove gume...malo skuplja boja mozda i ne bi bilo toliko skupo da ja nisam kupovao pistolje za farbanje i spric git jer nisam imao..realno ovo sto sam odradio je prvo moje remek delo sto se farbanja i lakiranja  tice ....pa uradjen kompletan servis,..  znaci nisam stedeo na nekim stvarima..... racunicu sad trenutno nemam dal cete mi verovati ili ne ja ne znam ...jer sam vodio jedno vreme racunicu i onda kad je to krenulo da se puni sa sitnicama koje na kraju izadju Boga oca...i tu kazem gubim sve moguce racunice ...ali potrudicu se da nadjem taj papir gde sam zapisivao...trazio sam ga vec jer me isto to zanimalo koliko sam para ulozio... i nisam nasao....cim sracunam obavestavam moju bracu bajkere.....

Pozdrav bracjani i HVALA SVIMA

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1896 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

E pored ovog motora bi stao na ulici barem 5 min da razgledam.Mozda ti ne znaci puno ali ja ni ne volim bas motore ovog tipa a ovaj mi se bas svidja.  Svaka cast.

 

PS Nema sanse da ti ova tema bude samo na 3 stranice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

KRALJU!

 

a i ovaj R1000 - isto KRALJU!

 

Stvarno svaka vam se dala, ovo je nesto sto svi pokusavamo da uradimo, samo neko ima OO, a neko ih nikada ne nadje da bi zapocheo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Brate svaka ti čast, motor je DIVAN, odrađeno extra, pedantno, fino, vidi se da se nije štedelo ni na kinti ni na ljubavi!

 

VRH !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Mislim ljudi svima hvala mnogo bre hvala.... evo sad trebam na R6 prepravljati drugaru i farbati rep...kad odradim ostavicu slike.... ;)

Steve_yam druze mrezicu sam kupio u Pancevu prodavnica gvozdja raznog profila... mislim ima svega uglavnom trebalo bi da ima skoro svaka prodavnica sa srafovskom robom i kutijastim profilima limovima itd... nisam siguran ali cini mi se da u Bg ima Jeep komerc oni imaju mrezice i to cak i vise vrsta....

Nadam se da sam ti pomogao....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja