Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha FZR 600 R: Evo ubedili su me da postavim i ja svojuh ruku delo ....

Recommended Posts

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha FZR 600

druze zanima me nesto oko zadnje viljuske od fzr1000, ja imam fzr 600 i nabavio sam neku zadnju viljusku sa felnom,gumom,kocnicama,zubcanikom i to :) sta ima da se prepravlja na njoj da bi je uglavio ? polako krecem da sredjujem ceo motor , tako da me zanima sta i kako .. svaki odgovor i svaki savet ce mi znaciti :) hvala unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Zemun polje
  • Motocikl: mamaharica fzr 600 bakuta al jos moze da se jase

A jok more nece moci to tako hm.... evo prodajem bubreg i dolazim sa svojom fzr kod tebe da je preradis da lici baaaarrrr 10posto na tu tvoju ako i ne uspe prodacu i drugi sala prijatelju nego svaka cast cenim trud se isplati lepa je kao lep dan ako bog da imacu i ja malko para pa da krenem u sredjivanje ove moje crnke

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Zemun polje
  • Motocikl: mamaharica fzr 600 bakuta al jos moze da se jase

dao ih bubreg i levo oko da moja jamaha izgleda tako

 

mozes li mi reci molim te koliko ti je izasla prerada bar priblizno

pa da skupljam pare nadam se da nije mnogo i da cu uspeti da skupim dovoljno za jedno par godinica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Svaka cast druze,bas si svima objasnio kako se to radi.Nego mene zanima jesi li rep pravio,promenio ili prepravio stari?

Hvala batika puno imas i na Facebook-u ukucaj samo janjke Moto prerade videces jos dosta toga....

..Sto se repa tice on je pravljen......mislim u prvi mah je bio prepravljan ...a onda u drugi mah kada sam opet prpravljao motor stavljao viljusku prdnju drugu itd onda sam na kraju rep narpravio kakav sam hteo mislim napravio maketu zatim kalup kalup i na kraju izlio.... Ako te takav rep zanima imam u ponudi...

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Motocikl: suzuki 750 f

e cao svima stvarno ste ludaci i svaka vam cast na prepravkama imam jedno pitanje ,razmisljao sam da menjam rep na mojoj suzani f750 posto je od njegovog repa napravljen bebi rep pa ima samo mesta za mene da li neko ima ideju koji bi mu najvise rep legao jer ja se ubi na photo shopu i ne mogu da smislim nista hvala unapred, i mozda neku drugu boju ali za sad samo rep

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Sad sam video temu , i kad sam usao , vidim sliku i pomislih : Vidi ovaj ne zna ni sta vozi ( bez uvrede , prva pomisao ). Onda sam krenuo da citam i shvatio sve. Odlicno je sve ispalo i svaka cast.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Yamaha FZR 500

Svaku rec sam procitao i svaku sliku pogledao na ovoj temi. Svaka ti cast! Stvarno me je ostavilo bez teksta ono sto si uradio sa FZR i sa ostalim motorima..

Imam fzr500 1994. Jel mogu staviti siru felnu pozadi bez menjanja viljuske i od kog modela pase? Negde sam procitao da moze da se stavi od nekog gsxr-a ali nije pisalo od kog tacno.

Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja