Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha FZR 600 R: Evo ubedili su me da postavim i ja svojuh ruku delo ....

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Steve yam ako se nisi snasao za mrezicu daj kupicu ti ja ovde pa ccu ti poslati to njije skupo uopste...posaljem ti brzom postom i gotovo...

Pozdrav

Inace evo sad trenutno radim na auspuhu stavljam nesto jako lepo i preradjkujem filter vazduha posto su mi bile one pecurkice i to je jedno VELIKO sranje znaci to ne kupujte nikako ...tako da slikacu pa cu vam pustiti slike radova na loncu i filteru.;....

Pozdrav bracjani ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Nije brate sranje uopste ako se motor usteluje kako treba ali rekao sam ti onda ako se secas koliki je to problem ustelovati i da to malo ko od pravih majstora hoce da prihvati da odradi da valja ili hoce ali po ceni  :o  ;D.

 

Pazi kad budes prepravljao kuciste, ne znam da li ces moci da dobijes i sa tom prepravkom ono sto treba bez naknadnog stelovanja karburatora (uskladjenje vazduha i benzina).

 

Mozda gresim, ali kontaktiraj neke majstore pa vidi sta ti oni kazu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Nije brate sranje uopste ako se motor usteluje kako treba ali rekao sam ti onda ako se secas koliki je to problem ustelovati i da to malo ko od pravih majstora hoce da prihvati da odradi da valja ili hoce ali po ceni  :o  ;D.

 

Pazi kad budes prepravljao kuciste, ne znam da li ces moci da dobijes i sa tom prepravkom ono sto treba bez naknadnog stelovanja karburatora (uskladjenje vazduha i benzina).

 

Mozda gresim, ali kontaktiraj neke majstore pa vidi sta ti oni kazu.

 

Pa ajd prosvetlite i nas ostale ko to mozhe kvalitetno da odradi??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Nije brate sranje uopste ako se motor usteluje kako treba ali rekao sam ti onda ako se secas koliki je to problem ustelovati i da to malo ko od pravih majstora hoce da prihvati da odradi da valja ili hoce ali po ceni  :o  ;D.

 

Pazi kad budes prepravljao kuciste, ne znam da li ces moci da dobijes i sa tom prepravkom ono sto treba bez naknadnog stelovanja karburatora (uskladjenje vazduha i benzina).

 

Mozda gresim, ali kontaktiraj neke majstore pa vidi sta ti oni kazu.

 

Pa ajd prosvetlite i nas ostale ko to mozhe kvalitetno da odradi??

Inka bar druze meni je covek mastelovao ekstra karburatore sa tim filterima radio na leru lepo lepo vukao ali znas o cemu se radi zvuk je sa tim filterima kad motor navlaci ODVRATAN kao neki dres.... znaci KN filter je ipak KN filter i ne moze se porediti sa ovim pecurkicama iz Luisa..jbg... to je prava istina....

Tako da ili ostavi fabricku kutioju i filteri ili skupljaj lovu za KN ...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Inace ljudi hvala na i dalje ovako pozitivnim komentartima o mom motoru....

Iskreno mislio sam bice koji komentar kad ono na 5 strana ode.... HVALA VAM SVIMA ;) Vidimo se u SD na skupu ako dolazite a ne sumnjam u to....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Neke novine... ;)  ponovio sam se sa izduvom...danas pravio nosac ofarbao i odma montaza..... :)

Evo reko i mojim bracjanima da pokazem

post-3710-12879029310468_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Pozicija ista nijanse se razlikuju jer je malo duzi ovaj ... i jos po nesto u sustini isao sam na isto... ;)....

Znaci svidja vam se..... to bracjani... meni je bruka a i cuje se mnogoo dobro......

Sad cu da vidim  jos neku sliku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

To za sada bice jos koja  ali ovih dana kad zavsim nesto sto radim oko filtera...ne slika mi se kad nije kompletan..... ;)bice jos slika i videcu da snimim zvuk mada  ne znam kako se to postavlja ali snacicu se valjda....

post-3710-12879029312217_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Lale to sam hteo pa sam odustao...video si da je i prethodni bio oblozen tako ali ovaj mi se svideo i ovako pa nek i ostane...ali to uvek moze da se doda ;) i hvala za komentar o bajku.....

Inace prethodni mi je zadiro u viljusku i blatobran kada dvoje sednu zato sam sada za nijansu menjao poziciju lonca ali sam se trudio da ostane na istoj......

Slikacu ovih dana pa ces videti.....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: virago 535

buraz sta da ti kazem ostao sam bez reci , opasno si ga odradio , svaka cast !!!

Kazi mi gde si kupio filtere za vazduh , i ova zadnja felna jesi li stavljao od nekog drugog motora (mozda od fzr 1000) jel moze da se upase ili sa sve viljuskom od 1000 moze da se upase

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

buraz sta da ti kazem ostao sam bez reci , opasno si ga odradio , svaka cast !!!

Kazi mi gde si kupio filtere za vazduh , i ova zadnja felna jesi li stavljao od nekog drugog motora (mozda od fzr 1000) jel moze da se upase ili sa sve viljuskom od 1000 moze da se upase

Hvala ti lale ..hvala svima ..... pomislio sam da mi je tema zaboravljena.....ali sam se presao ;)...hvala  ljudovi :)

 

Filtere za vazduh sam uzeo preko Louisa...ali su druze ti filteri jedno veliko smecje... skinuo sam ih i pravio kutiju fabricku za vazduh prepravljsao je itd itd....

Felna je od FZR 1000 i felna i viljuska... morala je viljuska da se upasuje.... bilo je tu posla...i to golemog.... ali kad pogledas nije to nista lai nista strasno veruj mi...znaci ubedio sam sebe veruj mi da sve ali sve moze da se preradi i napravi.....samo treba volje druze moj...tako da kazem ti bilo je zajebancije ali se sam na kraju sve uspeo da resim.....

Pozdrav za tebe lale i za sve uopste.... ako budes prepravljao nesto javi se pomocicu tiu koliko mogu iz svog iskustva....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: virago 535

ja obozavam preradjene motore zato sto postaju unikat , imam volje da preradjujem ali nemam iskustva , zato se cujemo , pozz  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

e tako se to radi! skidam kapu!

 

a ne kao neki, dve godine rade jedan motor (a biće i tri).  ;D ;D ;D

 

 

od čega je zadnji blatobran? i koliko je koštao ako se sećaš?

 

svaka čast još jednom!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja