Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup Trebinje 2026

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Svuda po svetu, gde god me puste.
  • Motocikl: SYM CRUiSYM α 300, Honda NC750X, Tracer 9 GT

Налетјели смо таман на вријеме да испоштујемо мото-дефиле кроз Требиње. 9edb684dba726c235f235c81b0987809.jpg

Sent from my SM-S926B using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Uzice
  • Motocikl: Honda NC 700 XA

Sinoć sam doziveo neprijatno iskustvo. Ukradena mi je kaciga na 15m od ulaza i policije. A oko mog motora bilo dosta sa kacigama na njima. Nisam mogao da verujem. Hvala bogu drug koji je krenuo kolima poneo je svoju, tako da mogu se vratiti kući.

Ne mogu da verujem da se to desilo. Nije mi do para, nego što mi taj što je ukrao napravio problem za povratak kući.

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 3
  • Tužan 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 3885 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 1000 Kiklop aka Belka, Sym ST200 aka Robb
On 6/11/2026 at 9:36 PM, the_doctor said:

Ovo putovanje danas bilo samo za hrabre i lude.

Od 470km, 400 me je polivala kiša.

Nisam nikada skoro 500km nosio kišno odelo.

 

Jebeš to sad, bacam se na ćevape.

 

20260611-211858.jpg

 

 

Rebus?? Prepoznah sto.. 😉👍 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 631 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Magna vf 750C
pre 34 minuta, mrle je napisao:

Ne može da škodi 

 

 

Screenshot_2026-06-14-11-37-41-87_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

Ako se ne javi niko, ja bi to očitao u nekoj kopirnici pa poslao na adresu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 3476 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

A jbg to je sad ono ali. 

Toplo je, vozi se max 20, kacigu bi sigurno nosio zbog kamere, ne branim nikog al je ovo ono 50:50, nit vamo niti tamo. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: QJMotor SRV 700
Pre 1 sat, mrle je napisao:

Ne može da škodi 

 

 

Screenshot_2026-06-14-11-37-41-87_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

Nadjite je na Instagramu i kontaktirajte za adresu pa joj posaljite  (predlog😁)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Svuda po svetu, gde god me puste.
  • Motocikl: SYM CRUiSYM α 300, Honda NC750X, Tracer 9 GT
Sinoć sam doziveo neprijatno iskustvo. Ukradena mi je kaciga na 15m od ulaza i policije. A oko mog motora bilo dosta sa kacigama na njima. Nisam mogao da verujem. Hvala bogu drug koji je krenuo kolima poneo je svoju, tako da mogu se vratiti kući.
Ne mogu da verujem da se to desilo. Nije mi do para, nego što mi taj što je ukrao napravio problem za povratak kući.
To je baš užas. I ja sam ostavio kacigu tu negde gde i ti..., srecom, niko je nije "pozajmio".

Sent from my SM-S926B using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 3885 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 1000 Kiklop aka Belka, Sym ST200 aka Robb
4 hours ago, mrle said:

Ne može da škodi 

 

 

Screenshot_2026-06-14-11-37-41-87_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

...ja ovako stručan mislim da mora opet na nokte. 🤣 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 605 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Honda CBF 1000
Pre 8 sati, Veso96 je napisao:

Sinoć sam doziveo neprijatno iskustvo. Ukradena mi je kaciga na 15m od ulaza i policije. A oko mog motora bilo dosta sa kacigama na njima. Nisam mogao da verujem. Hvala bogu drug koji je krenuo kolima poneo je svoju, tako da mogu se vratiti kući.

Ne mogu da verujem da se to desilo. Nije mi do para, nego što mi taj što je ukrao napravio problem za povratak kući.

Mozda nisi zapazio da je vecina kaciga zakljucana...i ja sam tu preko puta ulaza drzao motor jedno vreme ali pod lancem...Trebinje je bilo puno klinaca sa skuterima, necu da gresim dusu ali nemogu da poverujem da bi neki bajker drmnuo kacigu...al nije ni to iskljuceno.

Moras zakljucavati ...ne vredi.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
Pre 10 sati, Veso96 je napisao:

Sinoć sam doziveo neprijatno iskustvo. Ukradena mi je kaciga na 15m od ulaza i policije. A oko mog motora bilo dosta sa kacigama na njima. Nisam mogao da verujem. Hvala bogu drug koji je krenuo kolima poneo je svoju, tako da mogu se vratiti kući.

Ne mogu da verujem da se to desilo. Nije mi do para, nego što mi taj što je ukrao napravio problem za povratak kući.

Opisi kacigu ili okaci sliku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1078 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006 K25

Danas u povratku ka kući pred Podromanijom kolega sa crvenom Afrikom, Rumske tablice, ispravi krivinu.

Pomogli, izvukli motor, stavili kolegu na noge, došla ekipa po njega.

Čisto ako ga neko zna, neka vrati info da li je kolega dobro?

✌️

Promenio član the_doctor
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: honda nc 750x

E sto ste parkirali motore napolju,pitam za drugara


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Suzuki VStrom 800 RE

Ko zna koji put u Trebinju ( Prelep grad, ljudi, atmosfera... ) ...Sam skup, onako...mozda i ispod proseka. O razlozima ne bih, mozda je to samo moj subjektivan osecaj. Ali put do Trebinja...Ove godine nesto skroz drugacije. Ruma - Tuzla - Banja Luka -  Drvar - Grahovo - Sibenik - Trogir - Split - Omis - Dubrovnik - Trebinje. Prelepi predeli, odlicna klopa na primorju. Bez i jedne rizicne situacije. Po pristizanju standardno, odlican gulas u restoranu Kolo, Stari Grad ...Povratak preko Romanije ...Sve u svemu odlicna avantura, pozdrav za sve kolege na drumu...onima koji su imali bilo kakav peh ili nezgodu ...svako dobro i brz oporavak...cisti putevi...

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1281 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000, BMW F800GS 2008.

Utisak o skupu: ne možeš živeti od turiranja, nabijem ih sve. 

 

Osim toga, iskoristili smo da prođemo Jadransku od Rijeke do Trebinja, palo kupanja i uživanja. 

 

U povratku kad smo ušli u Srbiju brzo posle grane saobraćajka - čoper je završio u kukuruzu sa leve strane puta, a na autu otkinut branik. Vozač motora sedeo na ogradi držeći se, čini mi se za rame. Videli smo pandure i hitnu da idu u tom smeru kad smo prošli, ali računam da je kolega van životne opasnosti.

 

Od skretanja za Hrtkovce do BG-a nas sastavila kiša, tamo pre izlaska na ZG autoput je takva oluja bila da smo i mi i kola stali u zaustavnu traku, jer nije bilo bezbedno da se vozi. Posle 15 minuta nastavili dalje, padala je još, ali moglo se voziti. 

 

Sve u svemu, imali smo sreće sa vremenom, pokisli smo tad i u sredu kad nas uveče, nakon što smo se smestili, uhvatila kiša kad smo iz Opatije krenuli u Rijeku. 

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 207 postova
  • Lokacija: Beograd / Pljevlja
  • Motocikl: Super Tenere XT1200Z
1 hour ago, Forsberg said:

U povratku kad smo ušli u Srbiju brzo posle grane saobraćajka - čoper je završio u kukuruzu sa leve strane puta, a na autu otkinut branik.

Bas sam htio pitati da li neko poznaje kolegu, nadamo se da je dobro. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja