Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup Trebinje 2026

Recommended Posts

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006 K25

Polazak za pola sata - sreća junačka i večeras sam pre mraka u Trebinju. 8)

Ipak bez naočara, pada kiša. :moto3:

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2644 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Stari roker sa družinom kreće sutra ujutru. Lagana voznja.

Ninja je sad prava ninja kofernjaca. Naglavio sam kofere da rokerka može da spakuje sve sta joj treba. 

Srećan put svima!

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Kawasaki ER6N

Ekipa imam jedno pitanje, jer navodno most na Đurđevica na Tari(valjda sam dobro napisao 😅) puštaju samo 2x dnevno, jel možemo mi motorima da prođemo kad nije taj termin ili ne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Svuda po svetu, gde god me puste.
  • Motocikl: SYM CRUiSYM α 300, Honda NC750X, Tracer 9 GT

Mi smo odustali i spuštamo se kanjonom Morače. Dobili smo info da je režim na mostu sledeci: od 6.00 do 8.00, od 10.00 do 12.00 i od 14.00 do 20.00 časova. Sad, ne znam da li je i tačno.

Sent from my SM-S926B using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Гулим ђонове...

Људи, срећан пут и полако.

Јутрос је удес био на Златиборском путу, није било безазлено, гледајући снимак.

Не знам како су прошли учесници.

Ја сам данас ишао ка Чачку и ГМ, поједини возе као да имају 9 живота.

Леп провод и лагано.💪

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1950 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

@Marko05 nije moguće da ti ne ides za Trebinje? Pa to je jedina tvoja sigurna voznja zadnjih par godina?

Poslato sa ELI-NX9 pomoću Tapatoka

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Гулим ђонове...
2 minutes ago, Nole Bg said:

@Marko05 nije moguće da ti ne ides za Trebinje? Pa to je jedina tvoja sigurna voznja zadnjih par godina? emoji23.png

Poslato sa ELI-NX9 pomoću Tapatoka
 

Пропо сам ко чеп.😅

Ма прошле године ми се смучило оно сељакање од стране пандура и још брдо ствари.

Тако да ме неће видети 2-3 године.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006 K25

Ovo putovanje danas bilo samo za hrabre i lude.

Od 470km, 400 me je polivala kiša.

Nisam nikada skoro 500km nosio kišno odelo.

 

Jebeš to sad, bacam se na ćevape.

 

20260611-211858.jpg

 

 

  • Sviđa mi se 17
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1211 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: -

Jbg, znaš kakvi smo mi Bosanci, malkice spori.....

Nisam ja skontao, jesi ti hrabar il si samo lud?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2644 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Apeluju da se tokom vožnje nosi zakopcana zastitna kaciga,za šta je propisana novčana kazna.

Ccccc....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 606 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Honda CBF 1000
Pre 8 sati, Koras je napisao:

Ekipa imam jedno pitanje, jer navodno most na Đurđevica na Tari(valjda sam dobro napisao 😅) puštaju samo 2x dnevno, jel možemo mi motorima da prođemo kad nije taj termin ili ne

mislim da ne,zatvaraju ga totales...tako je bilo pre desetak dana kada sam prosao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 606 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Moram da se pohvalim da sam pregovarao smestaj za mene i gospodju u petak i subotu...i kolju sa cenama preko 100e za vece. Naravno nisam ranije rezervisao jer nisam znao hocu li se uklopiti da idem...

I jedva nadjem danas neki smestaj po 50e za noc za nas dvoje...Jbi ga to mu je sto mu je....posaljem poruku na viber da pristajem na ponudu...i aj da bacim oko opet na booking,kad nov apartman za 35e u subotu noc...To je bingo. Sigurno neko otkazao staru rezervaciju i fala mu 🤣

Tako da necu u petak moci,ali subota ceo dan...gledam bice ladnjikavo 😁😁😁

Obrisem poruku onom sto je trazio stotku za dva dana. Jos sutra kupanje u Boki,u Subotu kulturo eve me🤘🤣

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006 K25

Kolege, jedna bitna stvar. Posle Foče ka Tjentištu su juče bile baš velike bujice, niz put su plutale grane, kamenje, rizla. Mislim da je danas to sve ostalo na putu, oprezno za one koji danas dolaze.

 

@Marko05

Vidi što gospodja šeta maju po Trebinju. 8)

 

20260612-075819.jpg

 

  • Sviđa mi se 5
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 680 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
21 minutes ago, bopk said:

Državljanka Srbije poginula u saobraćajnoj nesreći kod Nikšića - Vesti iz Srbije, regiona i sveta - N1 info https://share.google/KkFurAIwLs0M29SHq

 

 

Oprezno ljudi! 

Moja kosminica. Suprug je bio suvozac. Uvek je on vozio, vozio lagano (Strom 650). Svi u cudu da je ona vozila…
A dvojica drugova se slupali na Romaniji.

Promenio član DjoleLO
  • Tužan 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3348 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Pre 3 sati, bopk je napisao:

Državljanka Srbije poginula u saobraćajnoj nesreći kod Nikšića - Vesti iz Srbije, regiona i sveta - N1 info https://share.google/KkFurAIwLs0M29SHq

 

 

Oprezno ljudi! 

Motociklista iz Srbije poginuo u tunelu Ivica, treća nesreća u Crnoj Gori u 16 sati | Kurir

 

  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1900 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: piaggio x9 amalfi, triumph tiger 1050
On 11. 6. 2026. at 16:05, Koras je napisao:

Ekipa imam jedno pitanje, jer navodno most na Đurđevica na Tari(valjda sam dobro napisao 😅) puštaju samo 2x dnevno, jel možemo mi motorima da prođemo kad nije taj termin ili ne

Može, samo kada nameste skelu ne može da se prodje motorom, ali 99% se to neće desiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006 K25

Nema skupa u Trebinju ako nije palo kupanje kod našeg moto kolege u kafiću u HN.

 

20260613-101132.jpg

 

 

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja