Ekipa imam jedno pitanje, jer navodno most na Đurđevica na Tari(valjda sam dobro napisao ) puštaju samo 2x dnevno, jel možemo mi motorima da prođemo kad nije taj termin ili ne
Ja bih hteo da se nadovežem samo za sve "vozače" koji tvrde da je taj strom slab, da u rukama ozbiljnog vozača bi ostavio sve te sa 100+ ks male su nijanse u ta tri motora i svaki ima svoju prednost. Probaj sva tri i koji ti najviše legne da srce zaigra to pazari !
Ja bih se nadovezao jer mi baš zaparalo oči da je taj Zontes 350 na sajmu sa cenom 6200e otprilike na sajmu, a štand pored Honda Adv 350 2024 nova ista cena
Veliki pozdrav, iza ovog profila je Ivan Pavlov iz Pančeva. Do skoro su bili samo skuteri u garaži, a od skoro Er6n.
PS: Skup od Ikee i vožnja do auto komande je bilo nešto magično !