Jump to content

Moto Zajednica

NX500 2024

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 508 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NX 500
On 20. 5. 2026. at 9:41, Bianconeri je napisao:

Da li je moguće da je od tog udara ovaj poklopac na rezervoaru malo iskočio ili ja tripujem? Kako to kod vas izgleda?

Tek sada sam video tvoje pitanje. Evo ti moje fotke, danas fotkano

 

20260610_102035.jpg

20260610_102040.jpg

 

Promenio član markommarko
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda Forza 350 2024
Honda Roadsync aplikacija nije dostupna za nasu zemlju, tako da im dzaba to, bar za nas. Ja sam uzeo crnu Nx500 pre neki dan. Super motorce, dosta udobniji od nc750x koji sam imao. 
Radi Roadsync i kod nas

Sent from my SM-F966B using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: Honda NX500 2024.

@markommarko Hvala na poslatim slikama. Isto je to znači da je ok :) 

@Cyxio

 

Ja sam Honda roadsync skinuo dok sam bio u inostranstvu i sad mi radi ali.. imam ls2 advant x kacigu I ls2 spectrum komunikaciju. Svaki put kad sjednem na motor roadsync se automatski poveže a komunikaciju moram preko tel da uparim što me smara a često i zaboravim da uradim.. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda Forza 350 2024
4 minutes ago, Bianconeri said:

@markommarko Hvala na poslatim slikama. Isto je to znači da je ok :) 

 

@Cyxio

 

Ja sam Honda roadsync skinuo dok sam bio u inostranstvu i sad mi radi ali.. imam ls2 advant x kacigu I ls2 spectrum komunikaciju. Svaki put kad sjednem na motor roadsync se automatski poveže a komunikaciju moram preko tel da uparim što me smara a često i zaboravim da uradim.. 

To se kod Nolana i N-com_a ne dešava...povezuje sve u isto vreme.

To je prob. Sa LS2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 508 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NX 500

Kada je reč o Roadsyncu i muzici, evo jedan savet. Pošto kao podrazumevano on vidi VLC kao aplikaciju za puštanje muzike, međutim ja na telefonu koristim neku Musicolet.

I ako prvo startujem motor i povežem Roadsync sa telefonom, pa tek onda pustim muziku preko Musicolet aplikacije, ne mogu na džojstiku da menjam na sledeću pesmu i sl.

Ali, ako prvo pustim muziku na telefonu, pa tek onda startujem motor i povežem se sa Roadsyncom, onda može da se džojstikom upravlja pesmama.

Eto 🙂

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 500
On 6/1/2026 at 11:28 AM, Skittles said:

Sedište je rekao bih podjednako udobno kao i fabričko, ali mnogo bolji grip ima, ne mrda se, nema klizanja.

 

@SkittlesAko ti nije problem pošalji mi privatno, a možeš i ovde zbog drugih kontakt čoveka koji prerađuje sedišta. Koliko je tebe koštalo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 500

Prekjuče sam pravio neki  krug po zapadnoj Srbiji i od Zvornika mi je upalio lampicu za grešku na motoru (bord pokazuje ulje). Ulja stoji na max tako da sumnjam na senzor. Od prvog servisa na 1000km presao sam  2700 km.  Sa ovom lampicom sam prešao 250km bez problema. Danas ću zvati Deltu. Jel imao neko sličnu situaciju? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1855 postova
  • Lokacija: youtube.com/@motoriiplanine
  • Motocikl: Honda GL 500 Interstate + Honda NX500

Sedište je koštalo 200€ i radio ga je Srđan iz Surčina 0616589020.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: Honda NX500 2024.
On 27. 5. 2026. at 18:15, Bobni je napisao:

Dugujem izvestaj za vizir,posle 500 predjenih km jeste Malo bolje Ali na vecim brzinama I dalje I'ma turbulencija,zbog cega ne znam ja sam visok 182.Da li se nekom desilo da mu vibrira zastitna kapa displeja?

Da li ti se ove vibracije još uvijek čuju i jesi li šta radio po tom pitanju? Ja bio u servisu. Kažu to je u granicama dozvoljenog to mora tako. Nešto mi to bzv ali ajde..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Apn 6

Vibracije mi je stvarao nosac telefona sa alija.

Sam vizir je ok,mnogo manje duva,ja sam visok 182cm,javljaju se turbulencije preko 100 na sat ali nije do vizira,jos se nisam igrao sa podmetanjem sajbni,nikako da ugradim vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja