Jump to content

Moto Zajednica

QJMOTOR SRT700X

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Izvozao se fino SRT700X. Nema mu se šta zameriti, osim možda malo veće mase koja se oseti prilikom manevrisanja u mestu. Kočnice vrhunske, odlično ogibljenje, dobar agregat i dosta opreme. Mislim da trenutno nema ništa konkurentnije na tržištu za ove pare. 

 

BJBIKERS.COM

QJMOTOR SRT700X je jedan od adventure motocikala srednje radne zapremine o kojem se mnogo priča. Solidna snaga, bogat paket standardne opreme i povoljna cena doveli su do...

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Kako ti je legao položaj sedenja? Meni je bio čudan položaj fuzastera i papučice menjača...nekako više postavljen. Osim toga potpisujem sve što si naveo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

X Cape ili ovo cudo? Sta bi pre uzeo? Zanemari sta se dobija od opreme u ceni, interesuje me odnos samih motocikala, kvalitet izrade, povozitost, pouzdanost, udobnost...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 35 minuta, Gile je napisao:

X Cape ili ovo cudo? Sta bi pre uzeo? Zanemari sta se dobija od opreme u ceni, interesuje me odnos samih motocikala, kvalitet izrade, povozitost, pouzdanost, udobnost...

Nema mnogo mozganja...Morini je motor za jednu osobu i to je to. Sve ostalo je na strani 700X...jeftiniji, 73ks naspram 60ks, pravljen je za dvoje sa udobnim sedištima, 700cc svakako bolje paše u vožnji, 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Sve je to na papiru. Zanima me u praksi, Jovan je istestirao oba modela u relativno kratkom periodu. Meni je Morini daleko dopadljiviji motor i deluje sposobnije, ali  ja sam pristrasan na drugu stranu izgleda.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda vf 750 sabre, Yamaha XJ 900 diversion,Versys 650

Interesuje me,u odnosu na CFmoto 800 mt,zbog slične mase,koji je lakši za manevrisanje u mestu i pri veoma malim brzinama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda vf 750 sabre, Yamaha XJ 900 diversion,Versys 650

Drugo,ima li neko informaciju,da li će biti neka akcija sa popustima kod QJ motor kao što je trenutno kod CFMOTO ili da čekamo sajam na proleće...

Promenio član Elmilorad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Pre 12 sati, Elmilorad je napisao:

Drugo,ima li neko informaciju,da li će biti neka akcija sa popustima kod QJ motor kao što je trenutno kod CFMOTO ili da čekamo sajam na proleće...

QJ već daje popuste...800X je 7500e na akciji. 700X je oko 500e jeftiniji od TRK700X, od Morinija je takođe jeftiniji. 550X je takođe oko 500e jeftiniji od TRK500X i td.

 

Jedino je cf700mt jeftiniji ali njega ne bih stavljao u istu kategoriju sa 700X. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
On 23. 10. 2023. at 10:39, mick je napisao:

Kako ti je legao položaj sedenja? Meni je bio čudan položaj fuzastera i papučice menjača...nekako više postavljen. Osim toga potpisujem sve što si naveo.

Dobar mi je položaj sedenja. Da, poluga menjača je mogla biti malo niža.

 

On 23. 10. 2023. at 10:41, Gile je napisao:

X Cape ili ovo cudo? Sta bi pre uzeo? Zanemari sta se dobija od opreme u ceni, interesuje me odnos samih motocikala, kvalitet izrade, povozitost, pouzdanost, udobnost...

Različita su kategorija. Meni je X Cape top motor ako ti treba povremeno da siđeš sa asfalta, pošto je lakši za manevrisanje. Sa druge strane SRT700X je opremljeniji da putuješ, udobniji.

 

Pre 14 sati, Elmilorad je napisao:

Interesuje me,u odnosu na CFmoto 800 mt,zbog slične mase,koji je lakši za manevrisanje u mestu i pri veoma malim brzinama?

Da me ubiješ, ne mogu da se setim osećaja manevrisanja u mestu sa 800MT, ali su tu negde.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

A kvalitet izrade?  Ko odaje veci utisak pouzdanosti na duze staze? Morini ili QJ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja