Jump to content

Moto Zajednica

VOGE 525 DSX

Recommended Posts

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: Peda tek 250, voge 525dsx

Sad naleteh na objavu ATV Nautike da u subotu 06.06. imaju otvoreni dan gde mogu da se probaju svi modeli i da ce biti promocija GPR auspuha i da ce ih njihov majstor montirati na bilo kom motorciklu po zelji vlasnika. 

 Ako neko od vlasnika 525 poseti ovaj dogadjaj i hoce da proba te izduve da li bi hteo da snimi kako se cuje i prenese utiske i posalje video.

Bas imam volju da probam-cujem te izduve ali zbog poslovnih obaveza bas u subotu nisam u mogucnosti licno da odem.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voge 525 DSX, CF moto NK 300 (prodat)

Zanimljivo za ovo sutra u subotu 6.6. Da li neko zna koja je cena tih izduva? Ako sam dobro razumeo, može se odmah montirati. Možda odem na posetim taj događaj. Jedini što nije pisalo ni vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: 450CL-C, 450MT, 525DSX

Lanac se čisti petrolejem ako nemaš onaj sprej za čišženje, a i ako imaš petrolej je jeftinija a isto dobra varijanta. Vodom se lanac nikako ne čisti. Proveri zategnutost lanca, ali nemoj da gledaš šta piše na motoru jer onda bi lanac bio pretegnut. Fabrički lanac je relativno loš, lako se isteže i kraće traje uz redovno održavanje od D.I.D. lanca npr. Lanac ima 114 karika, a ne 118 kako piše u uputstvu. Ja sam did vx3 kupio u Motobike u Žarkovu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Voge 525 DSX

@Rapax Hteo sam da kazem da sam motor prao vodom, a ne lanac😅. Svakako je tokom pranja dosao u kontakt sa vodom pa sam mislio da nije zbog toga to zveckanje pojacano.Cak sam i vise podmazivaca stavio nego sto treba, ali i dalje napred zvecka oko klizaca najvise. Ne znam da se nije nakupilo nesto posto sam pre toga vozio po brdu i losem makadamu. Imam sprej za ciscenje Ipone i radi posao ekstra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Voge ds525x

Lanac sam kupio u motobike radnji, 120 linkova sam uzeo jer nisu imali kraći i ugrađena master karika radi lakšeg čišćenja. Zamena je urađena u ovlašćenom servisu, hteo sam da menjam i lančanike ali mi ih nisu zamenili. Da me sad pitaš zbog čega kada sam otišao da preuzmem motor nisam insistirao na tome da ih zamene ne bi znao da ti kažem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: 450CL-C, 450MT, 525DSX

Ako imaš alat, možeš ga zameniti i sam, to je potrošni deo, ne može da utiče na garanciju a i ne verujem da bi iko primetio (osim ako staviš zlatni). Fabrički lanac je napravljen da traje nekih 10-15.000, neće pući, ali se čuje, pravi vibracije, zatežeš ga svako malo. did vx3 je dosta bolji lanac, trajaće duplo duže uz normalno održavanje. Nađi menjačko ulje 80w90 ili još bolje 85w140 i podmazuj lanac sa njim, manje će prljavštine da skuplja, duže će trajati lanac i lančanici. Imam i sprejeve, ali koristim menjačko ulje, a to preporučuju i proizvođači lanaca.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Voge 525ACX

Bliži se da trebam ponovo ići na serveris. Koji servis mi preporučujete? Da nije Beta motors NS, nego neko ko je ozbiljan i ozbiljno će da pristupi poslu. I što je bitnije da se razume šta radi.

Hvala

Promenio član mangup

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 300 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Husaberg FE 350, Voge 525 DSX
On 6/12/2026 at 2:14 PM, mangup said:

Bliži se da trebam ponovo ići na serveris. Koji servis mi preporučujete? Da nije Beta motors NS, nego neko ko je ozbiljan i ozbiljno će da pristupi poslu. I što je bitnije da se razume šta radi.

Hvala

Moto Tabak  Zrenjanin  po zakazivanju tacni u minut i za pocetak i za zavrsetak servisa. Pedantni iskusni i znaju sta rade. Par puta kod njih uradio redovan servis + par mojih zahteva ispostovali i odradili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 300 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Husaberg FE 350, Voge 525 DSX
13 minutes ago, Jupiter said:

Ovaj motor sam video sad u Grčkoj, dosta dobro izgleda i Grk ga ozbiljno tera. 

Ako mislis na ove nase DS525X, da si ga zagledao malo duze i uporedio sa drugim motorima ne bi tvrdio da " dosta dobro izgleda " nego bi shvatio da je najlepsi ! A opet odnos cene i kvaliteta je takodje najbolji + da ti neko objasni koju sve dodatnu opremu dobijas fabricki ( koju vecina marki motora debelo naplacuje ) + da probas njegove vozne osobine - odusevio bi se kao i vecina nas, zadovoljnih korisnika !

WhatsApp Image 2026-06-17 at 13.18.05.jpeg

WhatsApp Image 2026-06-17 at 13.34.25.jpeg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1028 postova
  • Lokacija: Beograd

Dosta dobro izgleda se odnosi isključivo na kvalitet izrade. A ako pričamo o estetici, meni lično je prilično ružan, ali lepota je u oku posmatrača. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 300 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Husaberg FE 350, Voge 525 DSX
3 hours ago, Jupiter said:

Dosta dobro izgleda se odnosi isključivo na kvalitet izrade. A ako pričamo o estetici, meni lično je prilično ružan, ali lepota je u oku posmatrača. 

Ma da, zato ti je i odvukao pogled ili zato sto nema u Grckoj bas mnogo motora - tek po neki se sad u sezoni vozi 😋

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 3903 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 1000 Kiklop aka Belka, Sym ST200 aka Robb
12 hours ago, VELJA YZ 250 said:

Ako mislis na ove nase DS525X, da si ga zagledao malo duze i uporedio sa drugim motorima ne bi tvrdio da " dosta dobro izgleda " nego bi shvatio da je najlepsi ! A opet odnos cene i kvaliteta je takodje najbolji + da ti neko objasni koju sve dodatnu opremu dobijas fabricki ( koju vecina marki motora debelo naplacuje ) + da probas njegove vozne osobine - odusevio bi se kao i vecina nas, zadovoljnih korisnika !

WhatsApp Image 2026-06-17 at 13.18.05.jpeg

WhatsApp Image 2026-06-17 at 13.34.25.jpeg

...lepota je u očima posmatrača. 

Meni je od napred ružan ko i svaki sad, svi liče i svi isto. Ne sporim ostalo. Voge stvarno daje jako puno motora za novce. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja