Jump to content

Moto Zajednica

Voge SR 4 MAX/QJ 350 Fortress

Recommended Posts

  • Drug član, 3166 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Nije loša fora, jači je od gro 300-tki (bar na papiru), a dosta jeftiniji od ostalih i ispod je 250cc, pa je i registracija povoljnija.

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Voge SR3, 2024. godište, Scooter, Beograd. Cena 3.999 € - Motori - Polovni Automobili

 

Ali opet, mali točkovi, mali gabariti. Može za omladinu, devojke...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1042 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hp, x adv 750
pre 2 minuta, boza_kg je napisao:

Šjutra. Javiću utiske.

Ako si u BG javi se da te častim kafu,bez gay fora ..supruga mi je tu.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 383 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 890 Duke R

Nesto kao kad je onaj iz Fort Nine potpisivao za Dukati. Boza se odrice Kymca i pristaje da od sada obozava Kineza.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3166 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

E drugari, uozbiljite se, da nas alexanto ne izbaci sve napolje!

 

Bio sam danas:

20231209-093532.jpg

20231209-092906.jpg

 

Ali, na žalost, ništa od kupovine, iz ispod navedenog razloga:

20231209-093330.jpg

 

Udaraju mi kolena, odnosno, stanem jedva, ali bi svako kočenje ili prelazak preko neravnina, bilo bolno iskustvo. Tako da ništa :(

 

Ovako skuter deluje lepo i robusno, plastike, ručice, sve deluje solidno, ekran lepo čitljiv... Lim za nosač kofera i rukohvati za suvozača deluju malo tanušno i jeftino, ali iskren da budem, nakon saznanja da mi ne odgovara gabaritima, nisam se nešto preterano više ni zanimao. Moraće dalju priču o ovom modelu da nastavi neko sa kraćim nogama....

  • Sviđa mi se 2
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3166 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

@cezarpa Samo sam pisao i delio informacije o modelu koji mi se učinio interesantnim. Šta ću, ne mogu da ga kupim ako mi ne odgovara.

 

Seo sam na skoro sve skutere iz salona (XCiting, Xtown...) i skoro ni na jedan ne mogu da stanem, očigledno da sam prekrakat :(

Najviše mesta imam na Kymco DTX, i to par santima kad se skroz povučem nazad u sedište. A na sadašnjem Agility-u tu imam skoro 20cm.

20231209-093720.jpg

 

I još me rastužiše, reče Milan da neće nabavljati Agility 350. @Džim Džarmuš pitao sam za onaj Kymco ADV, nema još nikakvih informacija za ovu godinu.

@Zinda, možda, ako sebe ubedim da mi se Zontes sviđa :) Za sad, ostajem na mom vernom magaretu. Nije nešto snažan ebiga, al bar mi paše gabaritima.

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3166 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

E, bio je u salonu izložen i Kymco CV3 tricikl. Što se tiče prostora, rekao bih da je i on poprilično prostran, ali nisam ni sedao da probam.  Em ima tri točka, em je preskup. Prvo on ima viška, drugo ja imam manjka ;)

 

KYMCO_CV3_550i_ABS_gruen_matt_01-1110x57

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • https://www.instagram.com/vujke.spidermax/, 154 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Zontes 350E
On 11/14/2023 at 4:47 PM, Vujke1 said:

@boza_kg moram da te sabotiram i teram na stranu zontesa, ne zbog mene nego zbog tebe... sa ovog klipa cini mi se da nema mesta ni za ovog malog kako treba, mislim mase on tu nesto rucicama za mesto za kolena ali ja ne bih rekao da moze tu prosecan covek da se smesti kako treba... Ovaj na prste i patos hvata... 

@boza_kg rekoh ti ja da nema srece... Delim slicne gabarite, neki 192 i oko 110kg... pa poucen mukom prvo gledam dal tu ima srece(mesta) za mene...

Iskreno mi je zao sto ti se privremeno nisu ispunile zelje ali siguram sam da ce doci vec nesto bolje uskoro i da ces se pronaci u tome! 

 

Ja sam odavno prebrisao Kymco i Sym sa svih listi bas zbog gabarita, nekako i gde mogu da se smestim su mi niski, sve ko da visi, kormani ne leze, jbg jednostano ne odgovaraju visljim ljudima... Plus nema niko duple trouglove pa sam samo udarao blacklist.
 

Cudi me da su ovaj QJ toliko usrali naspram SR4, nije bas SR4 bio toliko mali kad sam probao, daleko od toga da je bilo mesta al nije bas ovako kao na QJ... USrali su motku sa sedistem verovatno najvise.

Ni na Zontesu meni nije raj ali naspram svih drugih je mnogo bolje(osim c400gt al to i ne poredim zbog cene, najvise mrzim kad se prica o masini od 5-6 soma i onda dodje neko i kaze za 10 soma ima bolje...)

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sr4max

Hoćeš da pazarašiš  Voge u garanciji je :) .

Iskreno taj što si fotkao mi mnogo dreči, lično mi je kaoza neke klince ( subjektivno mišljenje) .Verovatno je crni lepši.

POdržavam tvoju odluku.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3166 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

@Vujke1 jesi, lepo si mi rekao, ali sam sebe ubeđivao da je Fort ono pravo :) Ne znam šta su mu uradili, skuter je duži za malko od mog sadašnjeg, a nedostaje mu jedno 20+cm mesta za noge što imam na Agility-ju. Pretpostavljam da jeste sedište u pitanju, što kažeš. Možda bi moglo da se ćapi neki cm prepravkom, ali nekako mi se ne mili da to radim na ganc novom skuteru.

Kymco sam imao dva modela, People GTi (to je kao oversize-ovana Honda Sh) i sadašnji Agility 300, oba imaju mesta i za dvometraše, ali su drugačijeg koncepta od ovih GT skutera. Sve u svemu,  ja samo precrtavam modele, ne paše mi XMax, i Forza, i XCiting, svašta nešto... slabo šta ostade bojim se :)

A ni ne gori mi toliko, vrši mi posao i ovaj sadašnji, nego me uhvatio tantoprc da kao menjam. Iskrsnuće već nešto, pa ću videti.

 

@NenadMat ni meni se ne sviđa ovaj zlaćani. Al stigao im je taj, i mat crni. Crni je lepši, ali jednom sam imao mat obojeni skuter, i rekao sam nikad više. Svaka ogrebotinica se primeti kao da je krater. Zlatko je bar perla boje koja se ne grebe tako lako, ali najlepšeg, sivog nemaju u ovoj turi.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • https://www.instagram.com/vujke.spidermax/, 154 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Zontes 350E

@Džim Džarmuš i @vucko23 Bravo za vas dvojicu vickastih...5500 i 8500 vam je ok porediti... drago mi je sto imate para ili razmisljate kao da ih imate ili se tesite ali niste nesto preterano interesantni... ajde kad se vec trudite da kazete ovde skupu koliko izadje to vase cudo od 8500e na neke normalne rate i recimo 5 godina otplate(sa 3 nisu normalne rate...), velika vecina ljudi ne moze priustiti ovo za kes pa da vas vidim koliko daleko od 10 soma ili mozda preko izadje to sto ste pametni? 

Promenio član Vujke1
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • https://www.instagram.com/vujke.spidermax/, 154 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Zontes 350E

Dva bambija za tebe i tvoj bmw... Ne umes da racunas(a i pisanje je upitno) al bitno da umes da prozivas... i nije ti prvi put...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja