Jump to content

Moto Zajednica

Voge SR 4 MAX/QJ 350 Fortress

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2850 postova
On 18. 3. 2024. at 10:30, sgolub je napisao:

I meni ovi crash barovi izgledaju super, a verujem da imaju i prakticnu primenu. Svaki skuter (motor) deluje mi sa njima nekako robusnije, nabudzenije, monstruzno :)

meni nijedan skuter na svetu ne izgleda monstruozno :zbunjen: osim kad mu stavite rol bar onda izgleda monstruozno loše.Sama koncepcija skutera kao fensi stvari je potpuno kontra od rol bara

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3108 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Ja nisam nikad imao problem sa grebanjem fuzastera na skuterima. Valjda pazim dovoljno. Dešavalo mi se doduše da mi neko očvrlji oplatu auspuha, a da to ne budem ja :) Autom, biciklom, kako već god.

Al opet ništa strašno, da se srediti.

Evo kako izgleda posle skoro 3 god. Prlično novkasto i dalje.

viber-slika-2024-02-26-14-39-06-583.jpg

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe
Pre 2 sati, sasa ns 1 je napisao:

meni nijedan skuter na svetu ne izgleda monstruozno :zbunjen: osim kad mu stavite rol bar onda izgleda monstruozno loše.Sama koncepcija skutera kao fensi stvari je potpuno kontra od rol bara

 

Saša,

 

Nisu svi skuteri isti ,nisu svi motori isti!

 

R motoru ne stoje rol=Vespi ne stoje rol barovi.

 

GS stoje rol barovi=ADV skuterima stoje rol barovi.

 

Znači nisu svi skuteri isti=Nisu svi motori isti.

 

Ali ti mi ne deluješ kao da mrziš skutere i likove koji ih voze( iz nekog razloga) pa hoćeš da svi skuteri  budu isti.

 

 

Ok ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3108 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
Pre 9 sati, Džim Džarmuš je napisao:

Vespi ne stoje rol barovi.

Meni, Vespi 10x lepše stoje rollbarovi nego na ADV 350, al opet, to je stvar ukusa. Ja lično bi ih stavio otprilike nikad.

 

crash-bar-piaggio-side-panel-rear_PI000928_3.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 279 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 500x
Pre 2 sati, Andrej_Hotstepper je napisao:

"svaka domaćinska kuća koja drži do sebe treba da ima makar jedan"

U potpunosti se slažem, skuter je sprava kojoj ne postoji zamena na dva točka za svrhu za koji je napravljen.

Ja evo još uvek nisam stigao do Kg da doteram Suzanu od Neše, u međuvremenu prodao Beverlija i dobrano razmišljam da uzmem nešto novo od 125 kubika za po gradu. Jednostavno skuter je izmišljen za brzo i efikasno delovanje po gradu, pogotovo po beogradskoj džungli i čovek ni ne shvati koliko je takvo prevozno sredstvo neophodno do trenutka kad ga nema, a nekada ga je posedovao. Meni sada mrsko da sedam u kola, sve završim pešaka ili izbegavam špic, razmazio me skuter, a izgleda i moje ukućane, kad treba nešto cap cap i za pola sata sam nazad, pa misle da sam Supermen :)

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3108 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Ja radim u centru, auto ne bih imao ni gde da parkiram, pa mi je skuter zakon. A kad mi je ćera bila beba, dobio sam je jedva, pa još jedinče, pa svi u frci... žena me urnisala. Po 10x dnevno daj trkni po ovo, te po ono, fale pelene, acidi borici... Al ništa nije teško na skuteru, još uživam :)

Promenio član boza_kg
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe

Zato dobar maxi skuter,koji nije pretežak a ima snage,pokriva sve.

 

Za vikend prosli sam vozio sa nc i yamahom tracer 7, Šumadiju.

 

Kažu kolege..ide ovo tvoje..

 

Nazad sam vozio nc 750,povlači ko besan,mogao bi se naviknuti i po gradu na njega sigurno..ali opet skuter je mnogo prakticniji ,pokriva mnogo vise u upotrebi,manje zamara..

 

E sad jebi ga ko hoce vožnju na nož i obaranje ..njemu je neki osrednji skuter sranje i to razumem..

 

Realno da novac dozvoljava treba imati mašinu za off, posebno za sport ,posebno grad.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3108 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Većini treba skuter, a ponekom i motor. Ko je adrenalin junkie, zna se već, ko voli duga putovanja, takođe...

Al ja od ektremnih sportova volim pecanje, i trenirao sam straljaštvo dugo godina :) Nije mi taki mentalitet.

Što bi rekao pokojni Đole Balašević -

" jedan život, miran, tih

nekad bacim kartu il' napišem stih"...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe

Upravo to,mašina ima raznih,za svaki profil kupca da ne kažem karakter.

 

Meni za tu jednu ,dužu vožnju nedeljno(daj bože i to da stignem)a ostalo grad savršeno ovo odgovara.Dobro sam izmerio a malo sam i sreće imao obzirom na iskustvo malo..

 

Meni je beskrajno  smešno, to što pljuvanjem određene kategorije motorcikala ili zemlju porekla proizvoda, pojedini svesno( ili nesvesno) hoće da dokažu svoju muškost..Ne ide to tako u stvarnom životu..😄

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe

Još ovo,da ne kvarimo dalje temu..

 

Bas me briga sto neko pljuje skuter koji je na kraju i skuplji i teži od njegovog motocikla..

 

Ali koji si ti ljubitelj motora,bajker,kad ne voliš ,ne poštuješ,sve sto je na dva ili tri tocka ,kao na primer Neša n.f.s. Ili ja, ili bilo ko ko tako razmislja..

 

Ok necu kupiti super sport ali volim da citam o njemu kako radi ,kakav je u kontaktu sa vozačem isto za kruzer ..itd ..

 

Nisi ti nikakav ljubitelj motora,nego samo isfrustrirani cinik sa motorom ,koji  pljuje i nipodaštava a verovatno zato što se u OŠ nisi užine najeo,verovatno imaš i dve leve noge a  slabo si  socijalizovan sa oba pola (obraćam se zamišljenom alfa džiberu).

 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2464 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Nema posebna tema a meni radi jedan crv... 

Pošto trenutno nemam skuter a fali mi, ja bi probao onaj voge 250cc.. Trenutno za te novce, mislim da je najbolje plaćeno/dobijeno

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 332 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS

Ulovi dok je jos na ovoj akciji, bas je dobra ponuda. Pregledao sam sve od "materijala" na YT, nema nekih zamerki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3108 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Pa probaj prvo jel ti odgovara gabaritima. Mene iskreno malo brine što ima baš puno konja za tako malu kubikažu. Moguće je da su kinezi toliko daleko otišli u hi-tech, pa da umeju to dobro da naprave. Ali opet, nema ni jednog takvog sličnog modela još na tržištu, da ja znam.

Jeste da ima i 4 god garancije, ali i to može da izađe na uši, ako počne da se kvari, da mu ne prija naše drljavo gorivo ili tako nešto slično. Nisam pametan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2464 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
1 hour ago, boza_kg said:

Pa probaj prvo jel ti odgovara gabaritima. Mene iskreno malo brine što ima baš puno konja za tako malu kubikažu. Moguće je da su kinezi toliko daleko otišli u hi-tech, pa da umeju to dobro da naprave. Ali opet, nema ni jednog takvog sličnog modela još na tržištu, da ja znam.

Jeste da ima i 4 god garancije, ali i to može da izađe na uši, ako počne da se kvari, da mu ne prija naše drljavo gorivo ili tako nešto slično. Nisam pametan...

Isto sam razmišljao... 26ks...

Ali je lep što se tiče opreme.. Sve s roštilja. Iću da ga vidim. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3108 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Pa jeste. 244cc i 26hp. Do juče su 250-ice imale oko 20 konja ili nešto malo preko. A ovaj ima 30% više!

Ima ulje da mu se menja pre i posle vožnje ;)

Promenio član boza_kg
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3108 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Inače, po Jevropi se pojavio novi model Voge SR4Max-T, dodali su mu oznaku T u nazivu, koja označava da ima i grejače sedišta i ručica, i automatski vizir. Takav u Španiji košta 5.787€, i ima 5 godina garancije.

 

 

Promenio član boza_kg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1582 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Ima jedan voge sr3,kupljen neki dan,prvi u Srb. Dobili smo eksluzivne i slike i snimke mi iz stare maxi bande. :lol2: 

 

Ukljucice se valjda... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja