Jump to content

Moto Zajednica

kalendar moto skupova u 2023 godini

Recommended Posts

  • Drug član, 1034 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Zaboravio sam da je u Srbiji 0.0 za motocikle inače ne bih ni ta dva piva..Naduvao sam možda 0.1, 0.17 tako nešto..Platio 80 KM, još verga nemam toliko dinara, pa bio tu neki momak koji mi je razmjenio, jedva ga našao, pola noći, nemam gdje..još kaže što si krenuo u stranu zemlju bez domaće valute..E reko rođak ako treba Šabac da smatram stranom zemljom i da ga tako planiram onda ok, al vidim da treba..Zaustavljaš me, vidiš da sam trijezan ko kupus, oprema, kažem ti da se vraćam za BN..umjesto hvala na posjeti, srećan put ti mi turaš da duvam...ma ćao zdravo..Ali nisu ni prvi ni poslednji gdje je policija sjebala susret..Pa u mojoj BN svojevremeno dok je MK Knez pravio, one godine kad su tek uveli da po danu svjetla moraju, a valjda u Srbiji se kasnilo sa tim propisom, i ogromna većina srbijanaca nije ni palila, a naša braća patrola lagano na kraj ulice i idemo hopa..LJudi došli da kod tebe popiju, pojedu, prenoće, ostave koji dinar.. a ti OPAAAAA DAAJ KAZNA...

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1034 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Što se tiče Trebinja svake godine je tako..i više nego korektno, ako vide da imaš alkohola..ništa kazna, krug nazad, trijezni se, ostavi motor, ili šta već..Bez kasne cilj postignut..

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 632 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
pre 40 minuta, SlobodanR1 je napisao:

Zaboravio sam da je u Srbiji 0.0 za motocikle inače ne bih ni ta dva piva..Naduvao sam možda 0.1, 0.17 tako nešto..Platio 80 KM, još verga nemam toliko dinara, pa bio tu neki momak koji mi je razmjenio, jedva ga našao, pola noći, nemam gdje..još kaže što si krenuo u stranu zemlju bez domaće valute..E reko rođak ako treba Šabac da smatram stranom zemljom i da ga tako planiram onda ok, al vidim da treba..Zaustavljaš me, vidiš da sam trijezan ko kupus, oprema, kažem ti da se vraćam za BN..umjesto hvala na posjeti, srećan put ti mi turaš da duvam...ma ćao zdravo..Ali nisu ni prvi ni poslednji gdje je policija sjebala susret..Pa u mojoj BN svojevremeno dok je MK Knez pravio, one godine kad su tek uveli da po danu svjetla moraju, a valjda u Srbiji se kasnilo sa tim propisom, i ogromna većina srbijanaca nije ni palila, a naša braća patrola lagano na kraj ulice i idemo hopa..LJudi došli da kod tebe popiju, pojedu, prenoće, ostave koji dinar.. a ti OPAAAAA DAAJ KAZNA...

Moze li gde u Republici Srpskoj, ili tacnije u BN da se plati dinarima?

Ne moze, ili u bas u malom broju lokala.

To sto si ti zaboravio, to je tvoj problem, a ne nekog drugog.

 

Mozemo moralisati da li treba ovako ili onako, ali cinjenice su takve kakve jesu i odgovornost je na nama za ono sto mi napravimo.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 394 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Kymco VisaR 110, Honda VFR1200XD, Tomos A3 SL
22 minutes ago, DjoleLO said:

Moze li gde u Republici Srpskoj, ili tacnije u BN da se plati dinarima?

Ne moze, ili u bas u malom broju lokala.

To sto si ti zaboravio, to je tvoj problem, a ne nekog drugog.

 

Mozemo moralisati da li treba ovako ili onako, ali cinjenice su takve kakve jesu i odgovornost je na nama za ono sto mi napravimo.

Mislim da je problem bio u tome što mu je stavljen dojam da je R. Srbija za njega strana država i da tako treba da se priprema za put. Iako zvanično jeste, mislim da svi trebamo imati mnogo bliži odnos sa R. Srpskom, i koristiti izraz " tvoja druga država" umesto "strana država". Svakako je pandur postupio po zakonu, ne može se tu mnogo prigovoriti...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2404 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Meni se do sada nikada nije desilo da mi u Republici Srpskoj nisu prihvatili Dinare. U pekari, na pumpi, restoranu, pijaci, pa čak i u prodavnici plaćao sam Dinarima. U Crnoj Gori Evri, a u federaciji Evri i KM. 

I da, zaustavila me policija u RS u prekršaju, opomenuli me da vezem pojas i da promenim sijalice i poželeli srećan put. 

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1034 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1
Pre 12 sati, DjoleLO je napisao:

Moze li gde u Republici Srpskoj, ili tacnije u BN da se plati dinarima?

Ne moze, ili u bas u malom broju lokala.

To sto si ti zaboravio, to je tvoj problem, a ne nekog drugog.

 

Mozemo moralisati da li treba ovako ili onako, ali cinjenice su takve kakve jesu i odgovornost je na nama za ono sto mi napravimo.

Po gradu i u kampu sam i plaćao dinarima..samo nisam planirao toliko da trebam razmjeniti. Svaka čast na revnosnom poštovanju zakona, smal bez mene

P.s. Slobodno se uputi u Bn bez marke u 80% lokala ćeš platiti dinarima lagano..

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 632 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
Pre 6 sati, SlobodanR1 je napisao:

Po gradu i u kampu sam i plaćao dinarima..samo nisam planirao toliko da trebam razmjeniti. Svaka čast na revnosnom poštovanju zakona, smal bez mene

P.s. Slobodno se uputi u Bn bez marke u 80% lokala ćeš platiti dinarima lagano..

U BN sam bar jednom sedmicno

Ni u jednom "brendiranom" butiku ne mozes nista kupiti za dinare, ni u TC Tom, ni BG Elektornik...

Ajd sve to i da oprostim, ali ni u cevapdzinici "Ledine" :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 999 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

U Bjeljini da,primit ce dinare,zato sto je na granici sa Srbijom,ali recimo u Banjia Luci nece primiti dinare,mada ce ih zamjeniti u svakoj banci za konv. marke. Cak i eure su ljudi poceli izbjegavati da prime,jer su inspekcije ceste,i inspektori znaju u civilki da budu,i onda je kazna za radnika ili poslovodju 2000 maraka  ili vise ,za firmu cak i 10 000 maraka kazne. Mada euri prolaze..,u vecini slucajeva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4643 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Društvo, izbacili smo kalendar moto skupova sa svim terminima koji su do sad stigli na našu e-mail adresu:

 

BJBIKERS.COM

Kako bi imali pregled svih moto skupova na Balkanu, pred vama se nalazi kalendar moto skupova za 2023. godinu!

 

Ukoliko želite da prijavite održaavnje moto skupa, to možete učiniti na info@bjbikers.com e-mail.

  • Sviđa mi se 5
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Švedska
  • Motocikl: Suzuki GSX 1300 R Hayabusa i Suzuki GSX 1100 ES
On 8. 2. 2023. at 8:33, Branko je napisao:

329686775-917684755924540-66745917626486

 

Untitled.jpg

Šteta Branko što sam daleko pa ne mogu da dođem a rado bi bio sa vama. Pozdrav iz Švedske.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
Pre 8 sati, Sivi soko je napisao:

Šteta Branko što sam daleko pa ne mogu da dođem a rado bi bio sa vama. Pozdrav iz Švedske.

Eto ne kaze se dzaba zivot je cudo, pa uz svu volju i zelju ( sto je bilo u planu ) da budem u Tuzli 25.02. na Rodjendanskoj zurki MK Tuzla necu moci zbog spleta nepoviljnih okolnosti za mene i vise sile. :neznam:

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Švedska
  • Motocikl: Suzuki GSX 1300 R Hayabusa i Suzuki GSX 1100 ES
On 4. 2. 2023. at 8:20, Blaza je napisao:

Kao što znate već, u Banja Luci dva kluba organizuju moto skupove, Stršljen i Istok. Ako nekom ne odgovara datum, uvek postoji drugi termin.

Nažalost ne znam za ta dva termina pa bi bio zahvalan kad bi napisao datume kad se održavaju da mogu da planiram koji mi više odgovara. Hvala unaprijed na odgovoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2039 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Kolega @Biker Boyje postavio u drugoj temi za MK Stršljen za ovu godinu, 25., 26. i 27. Maj 2023.god.

MK Istok još ne znam tačan datum, prošle godine je bio 28., 29. i 30. Jula 2022.

 

 

IMG_20230222_064917.jpg

IMG_20230222_064853.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Švedska
  • Motocikl: Suzuki GSX 1300 R Hayabusa i Suzuki GSX 1100 ES
On 22. 2. 2023. at 6:57, Blaza je napisao:

Kolega @Biker Boyje postavio u drugoj temi za MK Stršljen za ovu godinu, 25., 26. i 27. Maj 2023.god.

MK Istok još ne znam tačan datum, prošle godine je bio 28., 29. i 30. Jula 2022.

 

 

IMG_20230222_064917.jpg

IMG_20230222_064853.jpg

Hvala puno za odgovor.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Busovača
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Poštovani prijatelji, prije svega da kažem da mi ne treba nikakva reklama jer stvarno od ovog nemam ništa. 

 

Mi smo napravili kalendar moto susreta koji se razlikuje od drugih po tome što se korisnici jednostavno mogu pretplatiti kalendar i imati sve moto susrete na telefonu. Jednom kada se korisnici pretplate na kalendar više nema potrebe da traže datume moto susreta po internetu nego se kalendar automatski sinhronizuje sa našim web-om svaki put kada mi dodamo novi event. Takođe moguće je uključiti i notifikacije za nove događaje.

Možete nam slati vaše događaje na info@mkfreedom.com ili tako što odete na Dodaj događaj

 

 

A link kalendara moto susreta je: Kalendar Moto Susreta

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja