Jump to content

Moto Zajednica

Dogovori, planovi, predlozi....

Recommended Posts

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ja licno nemam nis' protivu nekog radio - aparata.

O visini novcanih ulaganja  mozemo se dogovoriti, tek kada se vidi brojno stanje, i vrsta i nacin obradjenih mrtvih zivotinja. Ali na kolac, ali na resetku,  samleveno ali iseckano.?! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

S`obzirom da je moj nacin zivota vrlo komplikovan  i ne znam sta ce biti sutra a kamoli u Maju,

ja ne mogu da potvrdim moj dolazak 100 posto

ali ne bih voleo da izneverim tradiciju.

Trudicu se i dacu moj prilog kao i svake godine.

Da li postoji neka mogucnost rezervacije nekog cvrstog smestaja (godine cine svoje  ;D  )

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ali na kolac, ali na resetku,  samleveno ali iseckano.?!

 

Nije uredu da se svađamo oko takvih pitanja, jelovnik treba da je širok, da ne zatežemo bez potrebe.  :D

 

Za sada voleo bih da Turbopeđa nahvata poštara pa da od njega uzmemo prasiće. Drugi način da se čovek naplati nema, već treću godinu poštar ne plaća za motor, što je mnogo, mnogo je.

 

Ipak, uvek postoji šansa da ne nađemo poštara. Izbegava, šta ćeš... U tom slučaju pametnije je uzeti prasad negde gde idemo, bar ih ne bi vozao u prikolici.

 

Ipak, za sada, ''potera'' za nesavesnim kupcem poštarom još traje.  >:(

 

...nije iskljuceno da cu se i ja prikljuciti, ako se slazete...

 

Ti si Dule naš čovek, malo su te Čačanke odvojile od ekipe ali se ne ljutimo. Samo se nadam da nas nisi obrukao, ovako uživo manu nemaš jedino neznam kako prolaziš u akciji ali ne sumnjam, veliki je auspuh kod nas... :D :D :D

 

*Ne ide mi da budem ozbiljan na duži rok, jače je od mene.  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Razgovarao ja sa nekim prijateljima ovih dana, i svima se svidja ideja. U ostalom,  jos uvek prepricavamo sa Chopperkom, kako je bilo lepo prosle godine, dok ostali slusaju to i kaju se sto nisu bili sa nama. Moj veliki propust je sto tada nisam obavestio o celoj prici, pravog mz-jasa, Japanca ali ove godine ne mogu sebi da dozvolim takvu gresku. Nadam se da bi trebalo da dodje iz Nisa 3 mz-a i jedan dkw (ako da Bog).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

...nije iskljuceno da cu se i ja prikljuciti, ako se slazete...

 

Ti si Dule naš čovek, malo su te Čačanke odvojile od ekipe ali se ne ljutimo. Samo se nadam da nas nisi obrukao, ovako uživo manu nemaš jedino neznam kako prolaziš u akciji ali ne sumnjam, veliki je auspuh kod nas... :D :D :D

 

*Ne ide mi da budem ozbiljan na duži rok, jače je od mene.  ::)

Hehe... ma svasta me izodvajalo... Al tu sam ja, jos uvek gmizem  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Jako ozbiljno : Vujo ako planiras da opet vozikas mrtve prasice onda moras biti prvi u Ksacu!! Ali otom potom, a ti razmisli o toj problematici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

... onda moras biti prvi u Ksacu!!

 

Ako moram da budem prvi u Kisaču to znači da ću ići sam donde jer svi ostali idu zajedno u grupi. A to opet znači da bih radije otišao dan ranije samo da ne ustajem rano.  ::)

 

Mali OFF:

Radio sam ranije u firmi u kojoj je gazda bio jako vredan čovek. Kaže jedan dan da bi nas dvojca trebali da PORANIMO  :o :o :o, da sve svoje obaveze pozavršavamo što pre pa kad zaposleni dođu a mi spremni, nište ne treba da radimo samo da gledamo šta oni rade.

I kada to treba da poranimo?

Pa onako, sa suncem, oko 5.

 

Sada je negde peta godina kako mu daju pomen. Ne dođe mnogo ljudi: on je zdravo živeo, rano legao pa se rano i budio a ovi koji mu na groblje dođu sve neki bolesni, samo kukaju da im fali ovo i ono...

 

Ponekad kažu na onim posmrtnim govorima kako je pokojnik ''voleo život''. Ovaj je voleo zdravlje, umro je potpuno zdrav, do zadnjeg dana je jahao konje, nije pio, nije pušio, nije jeo masnu hranu, voće je upražnjavao samo neobrađeno, ništa rakija...

 

Ja nisam neki pobornik zdravlja a život baš volim. Da kasnim neću ali da sa suncem ustajem tek to neću pa makar žive prasiće vozio za Kisač.

 

O Bože... :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Od zdravlja. ;D

 

Neznam, nije plaćao ljude pa sam ja otišao, nisam hteo da se zameram zbog njega. I pametno sam uradio, jedva sam se naplatio a mnogi se sude i dalje sa njegovom familijom.

 

Koliko smrt ima veze sa tim neznam, zavisi od religijskog ubeđenja ali sam duboko uveren i da mu je zdravlje došlo glave.

 

Ih bre, gde ode tema....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

vujo dodi ti kod mene u petak poslepodne pa imamo vramena budi moj gost naravno ako hoces pa onda na tenane da  cekamo i pripremamo skup naravno i zivotinjke da sredimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

ne bih hteo da namecem svoje ideje al zivotinjica ima i u kisacu  sve mozemo odraditi  samo treba koliko komada i kakva tezina u petak zakoljemo  uvece nosimo da se ispeku dal u pekaru ili na kolac nebitno a u subotu samo jedemo i kuliramo pare za zivotinje-prasice skupimo na licu mesta,zasto da se mucite da nosite 200 km kad se to ovde moze naci..  izvinite ako moj predlog na valja al bolje tu subotu da se druzimo... tako da je sve spremno kad gosti dodju.janko kisac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

ne bih hteo da namecem svoje ideje al zivotinjica ima i u kisacu  sve mozemo odraditi   samo treba koliko komada i kakva tezina u petak zakoljemo  uvece nosimo da se ispeku dal u pekaru ili na kolac nebitno a u subotu samo jedemo i kuliramo pare za zivotinje-prasice skupimo na licu mesta,zasto da se mucite da nosite 200 km kad se to ovde moze naci..  izvinite ako moj predlog na valja al bolje tu subotu da se druzimo... tako da je sve spremno kad gosti dodju.janko kisac

 

  Sto jes - jes , ovo bi bila dobra kombinacija, mada treba razmisljati i o naplati Pedjinog MZ-a od postara.  Takodje mozda ne bi bilo lose ovo sto Janko kaze ( da se ispece pre dolaska gostiju ), mada bi ja ipak ostavio bar jednu zivotinjicu i rostilj da pecemo tamo na licu mesta ( i zbog dozivljaja i da bude toplo ).  Onim sto je vec ispeceno - nahranimo goste kad dodju, a dok se drugo ispece - gosti ogladne  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

za  katarana probaces i slovacki kulen tek toliko da se seces kisaca mislim sutradan...........

 

;D ;D ;D  Ubices ljude,nisu navikli  ;D ;D

 

 

Sto se tice prasica,mozemo ih i mi ovde naci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ko nije naviko ? Nemo' ti dodjem sad tamo ti pojedem sve sto hoda! :D

Ozbiljno, ako ima sanse nabaviti tamo zivuljke onda je OK. Evo ako treba ja cu dodjem dan ranije da se jurim sa zivuljke i kuleni, ni malo mi ne pada tesko.Ali ovo ozbiljno mislim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Kada sam rekao da računam da ćemo naći prasiće u Kisaču ozbiljno sam to mislio, pa gde će klempuše da trče ako ne u Vojvodini. Zbog toga bih ovu soluciu ostavio za zadnji čas jer poštaru motor nikako ne bih oprostio, ako se od njega prasići ne uzmu nema šanse da se Peđa naplati.

 

Za one koji neznaju, Peđa je taj motor prvo meni nudio. Bio sam siguran da neću imati para bar godinu dana. Peđa kaže da nema veze. Onda sam rekao da nemam poima šta me čeka za godinu dana, dve bebe, razvod u toku, nemogu da se obavezujem... Peđa kaže da nema veze, biće, to je važno. Onda sam rekao da uopšte nemogu da garantujem za cenu u tavim prilikama u kojima sam. Peđa kaže da nema veze, daću koliko budem imao.

 

Onda ja zaključim da jedino mogu da budem siguran da sam neozbiljan i da nema smisla da uzimam motor. Peđa kaže da uzmem motor pa ćemo videti...

 

Dva puta smo pričali na tu temu i bio sam odlučan do kraja, nisam uzeo motor. Uzeo ga je poštar i evo posle tri godine žutu banku za njega nije dao, samo ono od prasića što smo na našim skupovima pojeli.

 

I sada sam ja ljut. Ne zbog toga što ja motor nisam uzeo nego zato što dobar čovek ispada budala, sve ti da, ponudi i ono što ne tražiš pa ga kojekakvi ne ispoštuju.

Zbog toga bih ga jurio do zadnjeg časa pa ako ga baš ne uhvatimo nema nam druge, pada klanje u Kisaču.

 

Što se kobasica tiče: DA!

Napokon nešto što nije plastično, zadnji put sam kupio neke pa ni Bokiliceva mačka nije htela da jede.

 

Količinu prasadi i kobasica utvrdićemo kada se spisak potvrdi tj. dok ne bude siguran da li zbog neisgurnih prijavljenih ili sigurnih a neprijavljenih svejedno, na bazi ovog spiska nemoguće je planirati nabavku, pare, zalihe i sl.

 

U par zadnjih postova javila se jedna lepa informacija: SLOVAČKE kobasice. To znači da u Kisaču ima Slovaka što opet znači da neko može da prevede pismo na Slovački.

Da li grešim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ko nije naviko ? Nemo' ti dodjem sad tamo ti pojedem sve sto hoda! :D

Ozbiljno, ako ima sanse nabaviti tamo zivuljke onda je OK. Evo ako treba ja cu dodjem dan ranije da se jurim sa zivuljke i kuleni, ni malo mi ne pada tesko.Ali ovo ozbiljno mislim.

 

Mozes dok hoda,nije zacinjeno jos  :D :D

 

 

Ima Slovaka,a i ima i Slovakinja  ;D  Naci cemo neku da prevede  :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Kome da se pise pismo?? Prasicima, zasto, bolje da neznaju sta ih ceka? :D :D :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

odgovor za vuju pa kisac je slovacko selo  9o posto su slovaci pa ija spadam medju njih pa za prevod na slovacki nema problema pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja