Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX650F

Recommended Posts

  • Integrisan, 8475 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Uh uh Alekre, to je ona kombinacija alu srce (eloksirani)/ celicni zubi?

Izgleda vrh!

 

Ja na placu brljam, imam negde metalnu mono key plocu (nema jos poste da donese nosac koji je Banisa prekjuce poslao), nje jos nema ali zato nadjoh dve M5 ploce (i trecu sam dokupio posto sam za ove zaboravio) i dva paketa rezervnih gumica za iste!

Srecaaa, radost...  (Jos da onu metalnu nadjem ili sam je dao bese nekome :stabre: )

IMG_20231220_131648.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1870 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S
Pre 1 sat, Alekre je napisao:

85e4bdf65631f099662270fd7847e29f056108c5

 

N.F.S vadi platnu karticu.

 

 

Alekre,daj adresu,gde ovo može da se nabavi.Iako sam zamenio ove godine lančanike i lanac,ovo mi se sviđa.A i neću dame ,,onaj"Beograđanin više proziva.Da mislim na @BokyBoy-a.Svaka druga mu je,znaš crni lančanik.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2065 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
Pre 2 sati, gebee&co je napisao:

Alekre,daj adresu,gde ovo može da se nabavi.Iako sam zamenio ove godine lančanike i lanac,ovo mi se sviđa.A i neću dame ,,onaj"Beograđanin više proziva.Da mislim na @BokyBoy-a.Svaka druga mu je,znaš crni lančanik.

Ne bacaj pare, skini to i posalji ovamo da ti to plastificiram.:P

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 665 postova
  • Lokacija: Велика Плана
  • Motocikl: Xciting 500-Tdm 900-Версис 1000-GS1200
Pre 2 sati, N.F.S. je napisao:

E ovaj nosac volim! 

P.S. Nema metalne ploce nigde :D 

1.jpg

 

3.jpg

 

 

Ф-117а, извините, нисмо знали да је невидљив🤭..

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8475 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Jes bila lepa, imala neku vibraciju cudnu na oko 100kmh, tek kasnije (posle jos dva vlasnika) smo ustanovili da su uzrok distanceri guvernala koje mi je strugar pravio. Nesto se tu nije gadjalo i ruke su bridele.

Afregat inace bas lep i veseo, snage "svuda".

IMG_20190308_122736.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 244 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSF650 Bandit S

Taj nosač je redizajniran za novog bandita i lepše izgleda, nema to bočno kačenje. Ne znam dal paše na stari rep, kači se na 4 šrafa ispod repa.

P4221279.JPG

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8475 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Danas me je kontaktirao nas forumas (poznace se on :D ) i baci "bombu", kaze "dolazim u subotu po tvoj motor"!

Niti sam ga oglasio niti sam razmisljao o prodaji (jos) ali tesko odolevam, posto ni oko cene nije imao primedbi ja se danas bacim u potragu/gledanje par modela koji me zanimaju. Obisao, Arandjelovac, Cacak, Kraljevo (to sto mi je u blizini, zvao da se nadjemo na pola puta), svasta sam video, sta ljudi prodaju i po kojoj ceni!

 

Doneo "losu" vest kolegi kupcu, od prodaje (u subotu) odustajem! Au brate, sta se nudi kao "Nov" i u "top stanju"... Ne trazite da pricam sta sam gledao, ono sto meni ne odgovara drugome mozda bude ok/ i suprotno, svako za sebe neka gleda...

 

...a do tada jedna fotka sa novim nosacem :D 

 

P.S. Ova mreza na sedistu nije udobnosti radi vec zbog materijala sedista, kada god ustanem, vidi se neka kondenzacija 10-ak sekundi (na sedalnom delu), kao da sam se oznojio (e, po ovoj hladnoci) i uzasno me nervira! 

1.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1319 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Danas me je kontaktirao nas forumas (poznace se on  ) i baci "bombu", kaze "dolazim u subotu po tvoj motor"!
Niti sam ga oglasio niti sam razmisljao o prodaji (jos) ali tesko odolevam, posto ni oko cene nije imao primedbi ja se danas bacim u potragu/gledanje par modela koji me zanimaju. Obisao, Arandjelovac, Cacak, Kraljevo (to sto mi je u blizini, zvao da se nadjemo na pola puta), svasta sam video, sta ljudi prodaju i po kojoj ceni!
 
Doneo "losu" vest kolegi kupcu, od prodaje (u subotu) odustajem! Au brate, sta se nudi kao "Nov" i u "top stanju"... Ne trazite da pricam sta sam gledao, ono sto meni ne odgovara drugome mozda bude ok/ i suprotno, svako za sebe neka gleda...
 
...a do tada jedna fotka sa novim nosacem  
 
P.S. Ova mreza na sedistu nije udobnosti radi vec zbog materijala sedista, kada god ustanem, vidi se neka kondenzacija 10-ak sekundi (na sedalnom delu), kao da sam se oznojio (e, po ovoj hladnoci) i uzasno me nervira! 
1.thumb.jpg.b180be2ff99714ba41655cff3185eff0.jpg
Ja bi razmislio.
Ovo je m8žda baš mašina za tebe c783ca14362e-1920x1080.jpg WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Kawasaki GTR 1400, 2010. godište, Touring, vozilo prešlo 51000 km, Šajkaš. Cena 5.900 € - Motori - Polovni Automobili

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk


  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8475 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Jao druze moj, to (tog tipa motor)  jos malo klinac da poraste pa da krenemo opet u voznje! Pravimo Marina i ja vec rute!

Gde taj tenkic po gradu da protinjem, izbor sam sveo na NC700/750x ili skuter kumco AK550.

(Ili moja lepa crnka Suzana naravno 😇)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R, Integra 750

Jesi siguran da zelis AK550? I ja sam se bio opasno zagrijao za njega i onda malo krenuo citati po forumima. Elektronika im pravi opasne probleme, a i masina im hoce zaribati i to na dosta niskoj kilometrazi. Na kraju sam odustao skroz od skutera.
U stvari mozda i nisam. Forza 750 mi bude nekad zanimljiva. :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8475 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Sada vise nisam siguran :D , odlucio sam iskljucivo zbog snage i izgleda, u toj klasi nema tmax ispod 10k eura (koje NIKADA za skuter dao ne bih).

 

Ulete Alekre sa postom izmedju.. :D 

P.S. Gledao sam i taj tmax Alekre, evo ga, vozio malo... Mesta nema nista ispod sedista! 

IMG_1905.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6841 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ne bih ni ja iskreno. Nov, polovan, uvek je bio skup. Doduše i skuter koji je sam klasa za sebe. Tu je i Gilera GP 800 ali i to je neka sasvim druga priča. 

 

Mada deluje mi da ćeš ti na neki ozbiljan GT. Tipa K1300GT, GTR1400... Lepo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R, Integra 750

Ne znam, TMax mene asocira na nafurane klince sa bogatim roditeljima. Prestar sam ja za to.
Opet kazem, od tih skutera bih eventualno Forzu 750 ili eventualno faceliftanu Integru 750.
Jesi razmisljao o nekom S1000XR? Ja cu do pocetka sezone srediti ovog mog Bandita da bude tip-top pa ce u prodaju. Onda razmisljam u smjeru nekog XR-a. A nekad me prebaci pa razmisljam da i VZR-a prodam i uzmem Diavela, ali mislim da cu se tesko odvojiti od VZR-a. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8475 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

... evo i danas pregledao oglase, skoro 100 strana, ono sto je meni dostupno i nije bas reprezentativno, forumas koji je bio resen da pazari sutra ide u tehnodrom, @rboban drzim palceve i hvala na strpljenju, volje da prodam uvek imam pogotovo nekome ko trazenu cenu prihvati bez da trepne ali nisam nasao sta da pazarim (a da pametno bude).

 

Ostajem na Suzani ipak (kako zvuci a? :D ), smislicu nesto da srafim... 

Hvala na predlozima drugari, da nastavimo na temu sada 👍

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja