Jump to content

Moto Zajednica

Tezak udes Danila Ikodinovica

Recommended Posts

  • Drug član, 2143 postova

U ovoj zemlji za "poznate" postoji pozeban tretman kad naprave neko sranje u saobracaju (slucaj Stefana Karica, na primer), ali ipak iako je Dacha vrhunski sportista i zasluzan gradjanin,KRIV JE,  nije smeo da vozi kako je vozio, da je sve bilo po propisu mozda se ne bi ovako zavrsilo.

 

A sto se tice alkohola u krvi: Na severu Kosova, put Kosovska Mitrovica-Zvecan, pre jedno 3-4 godine UNMIK policajci u rutinskoj kontroli zaustavili lice koje je upravljalo kolima sasvim normalno, posle izmerenih impozantnih 3,2 promila alkohola u krvi, uz prijavu, celo osoblje policijske stanice u koju je priveden, se slikalo sa doticnim gospodinom i uredjajem koji pokazuje promile. Toliko o uticaju alkohola na razlicite ljude.

 

Dachi naravno zelim sve najbolje, ali neka ovo svima bude opomena. I momku iz Yuga takodje zelim da se sto pre oporavi od pretrpljenog shoka.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

nevidim razloga za ovoliko prepucavanje on je sportista ok, ali na terenu ,bazenu

van njega je obican smrtnik ko mi,nebitno mi je koliko je promila imao ako je pijan vozio to neopravdava nista

tek onda mi ga nije zao na vrhu karijere napijes se i bacas sve u vodu .zbog cega sta je to vredno sopstvenog zivota i porodice

zalije mi je decka koji sedi sam zatvoren i nekomunicira sa nikim zato sto ima grizu savesti zbog pijanog VOZACA sportiste

 

njemu zelim da se oporavi kao covek coveku a to sto je sportista me najmanje zanima

neigra on zbog mene vec zbog sebe i svoje zarade,mozete i da se neslazete samnom

pa na ovom forumu se stalno propagira bezbednost oprema i bez alkohola na motoru

pa mi je nejasno da mu se toliko odobrava

 

ako je bio pijan uzeti dozvolu dozivotno neko je rekao sta da je bilo dece u kolima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

U prethodna dva posta toliko mrznje,mrznje ljubomore i posto puta ''KRIV JE'',STVARNO NE MOGU DA VERUJEM KAKVE SVE SITNE DUSE POSTOJE NA OVOM FORUMU.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

U prethodna dva posta toliko mrznje,mrznje ljubomore i posto puta ''KRIV JE'',STVARNO NE MOGU DA VERUJEM KAKVE SVE SITNE DUSE POSTOJE NA OVOM FORUMU.

 

AKO JE NEKO SITNA DUSA ONDA SI VEROVATNO TI NEMAS VASPITANJE

DA UVAZIS MISLJENJA KOJA SU U SUPROTNOSTI SA TVOJIM NIKO OVDE NEPOKAZUJE LJUBOMORU

VEC DA JE ZAKON ISTI ZA SVE ALI TI TO NEMOZES DA SHVATIS JER JE TO DALEKO OD TVOJE REALNOSTI

JA NEMOGU DA VERUJEM DA IMA LJUDI KAO TI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

U prethodna dva posta toliko mrznje,mrznje ljubomore i posto puta ''KRIV JE'',STVARNO NE MOGU DA VERUJEM KAKVE SVE SITNE DUSE POSTOJE NA OVOM FORUMU.

 

AKO JE NEKO SITNA DUSA ONDA SI VEROVATNO TI NEMAS VASPITANJE

DA UVAZIS MISLJENJA KOJA SU U SUPROTNOSTI SA TVOJIM NIKO OVDE NEPOKAZUJE LJUBOMORU

VEC DA JE ZAKON ISTI ZA SVE ALI TI TO NEMOZES DA SHVATIS JER JE TO DALEKO OD TVOJE REALNOSTI

JA NEMOGU DA VERUJEM DA IMA LJUDI KAO TI

 

 

 

 

 

 

 

 

Mozete li vise da ga zahebete sa tim ''kriv je ,ako mu se desilo,zato sto je povlascen preziveo je ''NIKO OD VAS NEMA MANDAT DA NEKOG PROGLASAVA KRIVIM NITI STE SUD ni SUDIJA A DAJETE SEBI PRAVO DA LJAGATE DRUGE LJUDE .Stvarno vas nerazumem.Ti i ostali drugi kao da nikad niste prekoracili brzinu i kao da uvek vozite u okviru zakona i sve po PS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

opet necitas napisao sam ako jeste

drugo da ti odgovorim mada nevolim da polemisem

jesam vozio brzo i dan dan danas potegnem ali nikad pod alkoholom

cak i nepijem jedino nasta sam ogorcen su pijani vozaci nebitno sta voze.

 

 

u pravu si nismo mu mi sudije, on je sam sabi sudija ali mu ni ti nisi advokat

tako da nemoras da zbog misljenja koja se razilaze izmedju nas

da sebi dozvoljavas takvo ponasanje.idem cesto unis tako da mozemo da popijemo nesto i da se druzimo

nema mesta za takve komentare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ti i ostali drugi kao da nikad niste prekoracili brzinu i kao da uvek vozite u okviru zakona i sve po PS.

 

Naravno da ne voze po PS-u uvek! Ali oni ce biti kaznjeni za to! A Daca verovatno nece: bas me zanima kako ce se dalje razvijati njegova situacija...  :-\ nadam se da gresim, ali on ce se vrlo lako izvuci iz ovoga.

 

edit: malo da bude razumljivije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

opet necitas napisao sam ako jeste

drugo da ti odgovorim mada nevolim da polemisem

jesam vozio brzo i dan dan danas potegnem ali nikad pod alkoholom

cak i nepijem jedino nasta sam ogorcen su pijani vozaci nebitno sta voze.

 

 

u pravu si nismo mu mi sudije, on je sam sabi sudija ali mu ni ti nisi advokat

tako da nemoras da zbog misljenja koja se razilaze izmedju nas

da sebi dozvoljavas takvo ponasanje.idem cesto unis tako da mozemo da popijemo nesto i da se druzimo

nema mesta za takve komentare

 

 

 

 

 

 

 

 

Fala bogu da cemo da se druzimo i ako dolazis u Nis samo izvoli kod mene imas moj broj.Meni samo ide na zivce sto se toliko potencira o krivici Dace.Cetiri strane samo se ponavlja kriv je ,pa sta ako je poznat,nekome  anonimnom da se  tako nesto desi sigurno bi mu odsekli ruku itd.Ljudi se previse bave tudjim problemima umesto da gledaju svoje i opterecuju se time.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

U prethodna dva posta toliko mrznje,mrznje ljubomore i posto puta ''KRIV JE'',STVARNO NE MOGU DA VERUJEM KAKVE SVE SITNE DUSE POSTOJE NA OVOM FORUMU.

 

U mom postu (prvi od prethodna dva) nema nikakve mrznje. Pisem da je KRIV, sto je visesestruko vecom brzinom  sa visestrukom dozom dozvoljenog alkohola u krvi ucestvovao u saobracajki u kojoj je nazalost jako loshe prosao.

 

Vrlo tesko ce me neko ubediti da nije kriv. Znaci ako odvojimo emocije i to da svi volimo Dachu, mora se priznati da je sam najvise kriv za sve sto se dogodilo. Bahata voznja u pijanom stanju i eto sranja.

 

A to "Sitne duse na forumu" , pa najmanje sto mogu da kazem Pit,  nije lepo da se tako ponasas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Ko god, ali ko god, udari nekog otpozadi je kriv!!! Ako pritom vozi 3X brze nego sto je dozvoljeno i ima alkohol u krvi, kriv je!!

Pa da mi je i rodjena majka, necu reci da nije kriva dok sud to ne kaze ???. Malo ne verujem u nase pravosudje >:( Prethodnih 15-ak godina znam nekoliko slucajeva, ubistava i visestrukih ubistava, gde je osumnjiceni oslobodjen ili zbog nedostatka dokaza ili jednostavno zbog ne podizanja optuznice >:(

OK, Daca je extra sportista i stvarno ga cenim, ali to ga ne oslobadja odgovornosti!!

 

U prethodna dva posta toliko mrznje,mrznje ljubomore i posto puta ''KRIV JE'',STVARNO NE MOGU DA VERUJEM KAKVE SVE SITNE DUSE POSTOJE NA OVOM FORUMU.

Nit sam sitna dusa nit sam ljubomoran. Ne dao Bog ni tebi ni meni da se nadjemo u Dacinoj situaciji, mislim da bi nam jos dok smo u komi odrapili kaznu >:( Ne zelim bilo ko se favorizuje kad je ovako nesto u pitanju! Nije mesto da ti nabrajam ko se sve izvukao od odgovornosti samo zato sto jer poznat i popularan, to cemo uz picence kad se budemo videli ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

stvarno svi vi koji ga proglasavate krivim za preveliku brzinu o 1,7 prpmila alkohola u krvi pricate skroz napamet i bez ijednog validnog dokaza a price bez validnog dokaza a mene su samo bezvredna naklapanja dokonih ljudi.

 

Moj drug u Nisu se tako skenjo sa automatikom udarivsi u Jugo kji je stao na sred puta Nis -Niska banja pri brzini od 30-40 na sat da je to strasno.Vilica pukala na nekoliko mesta cela faca od nosa pa na dole je uvucena unutra za dva cm (nisam ga prepoznao kad sam ga video) ruka slomljena itd.

 

Zbog cega nije nemoguce da je jugo usao u preticanje sa 40-50 a Daca naleto od pozadi sa recimo 100 -120 i tom prilikom onako ulubio auto.

nIKO OD VAS NIJE BIO NA LICU MESTA NITI JE VRSIO UVIDJAJ NITI URADIO ALKO TEST,SAMO PREZVAKAVATE ONO STO STE CULI OD ''POUZDANIH IZVORA''

 

Razmislite malo o tome pre nego nekog unapred proglasite krivim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

Pit druze eto i da je bilo kao sto si ti rekao udario ga od pozadi- kriv, 100-120 kriv to ipak nije auto put. pa i da nista nije pio :). Znaci ljudi oladite malo dok covek ne prohoda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23
NOVI SAD - Danilo Ikodinović je pet nedelja posle nesreće u kojoj je teško povređen napokon napustio Odeljenje intenzivne nege Kliničkog centra u Novom Sadu. Dača je u petak prebačen u poseban apartman na hirurškom odeljenju, gde ima maksimalan komfor i privatnost. Odluka lekara da Ikodinovića prebace iz šok-sobe potvrđuje činjenicu da se slavni vaterpolista odlično oporavlja.

 

Kako „Blic“ saznaje, Dača je u petak ujutro, nakon redovne kontrole, prebačen u sobu na Odeljenje abdominalne hirurgije, koja je prethodnog dana preuređena u manji apartman i pripremljena za njega. Pomenuto odeljenje se nalazi u istoj zgradi gde i intenzivna nega, u takozvanom bloku A, ali je znatno komfornije i otvorenije u odnosu na odeljenje gde je Ikodinović do petka bio.

- U pitanju je normalna bolnička soba, ali je Dača u njoj sam, tako da ima određenu dozu komfora i privatnosti. Nema tu nekog luksuza - kaže izvor „Blica“ i dodaje da je Nataša Bekvalac u pomenutu sobu donela televizor.

Zbog dugog boravka u bolničkoj postelji Ikodinović je dobio hidraulični krevet sa mogućnošću menjanja položaja, što mu omogućuje da povremeno sedi.

- Dača se dobro oseća, raspoložen je, priča sa svima, smeje se... Glas mu se u potpunosti povratio, tako da sasvim normalno komunicira, a u nekoliko navrata je i telefonirao mobilnim - kaže izvor „Blica“, potvrđujući da je Ikodinović u potpunosti svestan.

 

http://www.blic.co.yu/hronika.php?id=51460

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Zelim coveku sve najbolje

Kao i svako drugom bikeru

samo mi nije jasno cemu 15 strana?

 

I ako on nije predsednik ili nikola tesla zasto je njegov zivot vredniji od ostalih bikera sa slicnom sudbinom?

Zato sto ume dobro da se igra sa loptom??  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Nije njegov zivot vredniji, nego se o njegovoj nesreci moze mnogo vise pricati (izmedju ostalog i zbog toga sto je javna licnost); komentara ima puno zato sto svi manje-vise znaju ko je on; a napokon ovaj dogadjaj je vrlo vazan za bajkerski svet bas zato sto je imao tako velik odjek u medijima. Verujem da je ovakav celebrity sudar ostavio neki dublji trag u ljudima (vozacima automobila, ali i motorasima), ciji ce se rezultati tek videti, nadam se direktno na - vozackoj kulturi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Bilo bi divno kada bi svi kojima je potreban imali ovakav tretman, ali dzabe-nismo mi na ovako visokom tehnoloskom, organizacijonom, a bogami ni moralnom nivou. Za boraniju krpljenje kako stignu i soba sa 12 ljudi unutra.

 

Ne daj Boze nikom,  a Dachi sve najbolje i sto brzi oporavak.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Nije njegov zivot vredniji, nego se o njegovoj nesreci moze mnogo vise pricati (izmedju ostalog i zbog toga sto je javna licnost); komentara ima puno zato sto svi manje-vise znaju ko je on; a napokon ovaj dogadjaj je vrlo vazan za bajkerski svet bas zato sto je imao tako velik odjek u medijima. Verujem da je ovakav celebrity sudar ostavio neki dublji trag u ljudima (vozacima automobila, ali i motorasima), ciji ce se rezultati tek videti, nadam se direktno na - vozackoj kulturi!

 

Kakav dublji trag? Da opet kazu, evo ga ovaj na motoru, brzo vozi, ne postuje propise, pije, a verovatno se drogira  >:(

 

Coveku brz oporavak sa sto manje posledica. Kao i momku koji je vozio juga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Kakav dublji trag? Da opet kazu, evo ga ovaj na motoru, brzo vozi, ne postuje propise, pije, a verovatno se drogira

Moze i to. U drustvu u kome se vozacka kultura prema motorasima svodi na 'izvini, nisam te video', i to je napredak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: -
  • Motocikl: CBR 600 F3, MT-09 SP

LJudi stvar je u tome sto 80% vozaca automobila nije svesno koliko se pojedini motorciklisti brzo krecu.npr auto se nalazi u srednjoj traci na auto-putu,i vozac na retrovizoru ugleda motorciklistu koji je udaljen jedno 800m od njega kao jednu tacku i misli sad cu ja ovog da obidjem pa cu da se vratim medjutim taj motorciklista ide 200km/h i sta se onda desi, on do njega stigne u roku od 2-3 sekunde i boom...... ima toliko stvari koje ljudi ne znaju a i ne dopustaju da im se objasne.....jednostavno ne obracaju dovoljno paznju na motorcikliste...mozda se bas ovo dogodilo sa dacom i vozacem juga....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

koji je udaljen jedno 800m od njega kao jednu tacku i misli sad cu ja ovog da obidjem pa cu da se vratim medjutim taj motorciklista ide 200km/h i , on do njega stigne u roku od 2-3 sekunde

I taj motocikl se verovatno zove BOEING 737.... Svašta čovek ovde može da pročita. I dalje ne vidim realnu potrebu da se iste rečenice iz 3 izdvojena stava žvaću na 15 strana, al ajde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

koji je udaljen jedno 800m od njega kao jednu tacku i misli sad cu ja ovog da obidjem pa cu da se vratim medjutim taj motorciklista ide 200km/h i , on do njega stigne u roku od 2-3 sekunde

I taj motocikl se verovatno zove BOEING 737.... Svašta čovek ovde može da pročita. I dalje ne vidim realnu potrebu da se iste rečenice iz 3 izdvojena stava žvaću na 15 strana, al ajde...

 

Mislim da se ipak zove BOEING 747 jer je ovom tvom max brzina sveka 243m/s=729 metara za 3 sekunde a 747 za to vreme moze da predje cak 811 metara pa se tako i uklapa u gore pomenutu teoriju.

Doduse na 800 metara udaljenosti taj 747 i nije tako mala tacka u retrovizoru juga a kad bi taj prizor i ugledao vozac bi se verovatno sam slupao bez dodatnih spolnjih uticaja  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Evo teme da se svi slozimo oko necega  ;D. Pametnom coveku je dovoljna brzina oko 80 m/s po mom skromnom misljenju 8). Ako gresim tu su iskusniji po tom pitanju da me isprave kao npr Obelix ili Majstor Zivota  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo teme da se svi slozimo oko necega  ;D. Pametnom coveku je dovoljna brzina oko 80 m/s po mom skromnom misljenju 8). Ako gresim tu su iskusniji po tom pitanju da me isprave kao npr Obelix ili Majstor Zivota  ;)

 

daj ga barem zaokruzi na stotkicu  ;)  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

Shejtan nije udaren otpozadi nego u stranu, kriv je za brzu voznju i alkohol u krvi i za to treba i da odgovara kao i svaki drugi gradjanin. Mada mislim da je njemu sad ta kazna najmanje bitna i da ga boli uvo koliku ce kaznu da mu razrezu.

 

Mozda bi bilo dobro da neka (manja) BJB ekipa podje do tog momka sto je vozio juga i da mu objasni da nema razloga da bude u soku i da se to desava i da je potrebno samo malo vise paziti, to je sve, mislim da bi mu lakse bilo. Kasnije i do Ikodinovica naravno ako budu bile dozvoljene posjete, mozda i od toga da se napravi neka reportaza kako bi drugi ucesnici u saobracaju malo vise pazili i motoristi ne bi uzimali alkohol.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja