Jump to content

Moto Zajednica

Kymco Visa R 110?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco VisaR 110
34 minutes ago, Krokodilo said:

Ако користиш овакву бомбину онда можеш и 1ммce579681add3dd9cec9ac6d63d9a0e2f.jpg

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 

Sve je fabricki na Visa R, kad sam bio mladji pre 15 godina kitoval sam i sredjivao piaggio free i slupao ga vrlo brzo. Tako da mi je budzenja dosta :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4387 postova
Sve je fabricki na Visa R, kad sam bio mladji pre 15 godina kitoval sam i sredjivao piaggio free i slupao ga vrlo brzo. Tako da mi je budzenja dosta
Ово није буџање, ово је побољшање посебно кад је хладније време у питању. А око зазора опет не контам али јбг.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco VisaR 110
Just now, Krokodilo said:

Ово није буџање, ово је побољшање посебно кад је хладније време у питању. А око зазора опет не контам али јбг.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 

Zazor, ima dva lista jedan debljine 6.35 i jos jedan debljine 0.8. Stavio sam jedan na drugi i tako sam dobio 7.1, tacnije 7.15.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 818 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Verovatno je mislio na 0.71mm, sa 7.1mm ne bi upalio

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco VisaR 110

Pa i ne pisem u milimetrima nego u stotinama milimetra. Kupio sam u prodavnici 'spijun' kljuc sa listicima za stalovanje zazora. Slikacu vam sutra, ostao mi je taj alat u Fici. 

Promenio član ficoman

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 818 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Ako je u stotima, to je 71 stoti deo, ili 71/100

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Vespa GS 160, Vespa GTS 300 HPE
On 4/27/2022 at 2:20 PM, ficoman said:

Evo svecice posle 30km, od toga 10km autoput, 15km magistrala i 5km grad. Nista nisam uradio.

Sad sasvim korektno izgleda, garež će odgoreti vremenom, ne može to trenutno da nestane. Elektroda je odlična, a tu se odvija inicijalno sagorevanje. Teraj, uživaj i ne brini previše. Uzdravlje!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco VisaR 110

Vreme leti, put se sprema. Zamenjene gume Dunlop, dva lezaja zadnjeg tocka i gumeni ublazivaci udara na zadnjem lancaniku. Spremio sam rezervne unutrasnje gume, litar ulja da zamenim uz put, nosac kofera umesto fabrickog i to je to. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Србија
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Колико су коштале нове гуме и где си их купио?

Да ли је било у понуди и од других произвођача или само Данлоп? Интересујем се због изгледа шаре.

Мени се дешава да корман има вибрације па не смем да га пустим. Занима ме да ли се то дешавало и код тебе пре замене гума и ако јесте да ли се решило после монтаже нових.

 

Желим ти супер провод и срећан пут кроз авантуру. Надам се да нас нећеш ускратити описа како је било.

 

Promenio član Наш
Словне грешке

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco VisaR 110

Gume su Dunlop D104 zadnja, D104F prednja. U ovom trenutku ne moze da se nadje nigde zadnja guma 2.75,  rekao mi je Pedja iz Moto Labaratorije da odem do Dum doo u Mirjevu i da vidim sta imaju. Ponudili su mi Dunlop posto to jedino uvoze, i u roku od 7 dana od kada sam narucio, uz kontigent ostalih guma, bile su i moje. Cena je bila 7025dinara za obe. Stim sto sam imao rabat 10%,  posto sam uzimao kao firma. Moj utisak nije kompletan, posto sam danas presao maksimalno 10km, ali za sada to je nesto sasvim drugo. Udobnija i meksa voznja, pre svega. Takodje su mi totalno propali damperi, pa sada sa novim, nemam vise onaj udar lanca i imam totalno drugaciji osecaj u voznji. Mnogo, mnogo bolji. Ovaj motocic je kao fica ili bilo koja zastava. Osetljiv i trazi neznost, ali takodje bilo koja mala promena na bolje se itekako oseti, novi deo i promena podesavanja se bas prenesu na samu voznju, naravno na bolje. Nisam osetio problem sa koromanom, do duse nisam ni pokusavao da ga pustam, a mozda kada se bolje prisetim, verovatno da sam imao podrhravanje ali sam prilagodio stil voznje tome. Ovo sto sad imam pod sobom na felnama, je znacajno bolje, od fabrickih guma. Od mene toliko za sad, a od ponedeljka, sakupljam utiske za putopis. Bice to jedna dobra nedelje. Red Makedonije, red Grcke i ove nase Srpske lepote. Pozdrav

Promenio član ficoman
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Србија
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Како ли је и зашто ова тема завршила овде?

Била у "скутер кафе" форуму, а сад испада да је много моћнија машина него што јесте. Прерасла у макси скутер, баш велики скок:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
On 5/18/2022 at 10:52 PM, ficoman said:

Gume su Dunlop D104 zadnja, D104F prednja. U ovom trenutku ne moze da se nadje nigde zadnja guma 2.75,  rekao mi je Pedja iz Moto Labaratorije da odem do Dum doo u Mirjevu i da vidim sta imaju. Ponudili su mi Dunlop posto to jedino uvoze, i u roku od 7 dana od kada sam narucio, uz kontigent ostalih guma, bile su i moje. Cena je bila 7025dinara za obe. Stim sto sam imao rabat 10%,  posto sam uzimao kao firma. Moj utisak nije kompletan, posto sam danas presao maksimalno 10km, ali za sada to je nesto sasvim drugo. Udobnija i meksa voznja, pre svega. Takodje su mi totalno propali damperi, pa sada sa novim, nemam vise onaj udar lanca i imam totalno drugaciji osecaj u voznji. Mnogo, mnogo bolji. Ovaj motocic je kao fica ili bilo koja zastava. Osetljiv i trazi neznost, ali takodje bilo koja mala promena na bolje se itekako oseti, novi deo i promena podesavanja se bas prenesu na samu voznju, naravno na bolje. Nisam osetio problem sa koromanom, do duse nisam ni pokusavao da ga pustam, a mozda kada se bolje prisetim, verovatno da sam imao podrhravanje ali sam prilagodio stil voznje tome. Ovo sto sad imam pod sobom na felnama, je znacajno bolje, od fabrickih guma. Od mene toliko za sad, a od ponedeljka, sakupljam utiske za putopis. Bice to jedna dobra nedelje. Red Makedonije, red Grcke i ove nase Srpske lepote. Pozdrav

Na Visi.. ?? Svaka čast :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco VisaR 110

Bolji je. Jaci motor, ima diskove i napred i nazad, vesanje je tvrdje i napred i nazad, ima el. ubrizgavanje, moderniju tablu, teflonska creva, led osvetljenje, vise mesta ispod sedista, udobnije i sire sediste. U svakom segmentu je za klasu bolji. Manje trosi na otvorenom, 1.85l na 100km. Ima taman snage toliko vise da je voznja manje zamorna, moja preporuka je Sym. 

Promenio član ficoman
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Србија
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Занимљиво поређење и то из прве руке.

И поред тога што нисам имао прилику да пробам Sym  Magic 125, мишљења сам да је Sym тамам  за оно мало бољи, као у овом поређењу.

Promenio član Наш
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Србија
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Да ли је неко решавао проблем вибрација кормана и како?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 818 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i
Да ли је неко решавао проблем вибрација кормана и како?
 
Zar ne reče Ficoman da je zamenom guma (Dunlop) rešio problem? Ne znam dal' je dodavao tegiće na ručice?

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Србија
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Нисам приметио да је неко писао да ли је и на који начин решио то подрхтавање кормана. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja