Jump to content

Moto Zajednica

BJB vikend voznja, 14-15 jun 2008, planina Tara

Recommended Posts

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Prvi put sam otisao na BJB voznju i nadam se da cu otici jos 1001 put.

Drago mi je sto sam upoznao ljude sa foruma,i sto su na mene ostavili jako pozitivan utisak.

Nisam zavrsio celo putesevstvije i vratio sam se kuci bez motora, al kad malo bolje razmislim to i nije tako bitno.

Bitno je da sam se vratio sa jos vise volje da ponovo obrnemo neki krug zajedno.

Zahvaljujem se svim ljudim koji su mi pruzili  podrsku i pomoc koja mi je bila neophodna.

Jos jednom hvala svima i nadam se da ce veliki brat Lalajko u najskorije vreme osmisliti neku voznju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Nisam zavrsio celo putesevstvije i vratio sam se kuci bez motora

 

Sto nisi zavrsio i sto bez motora kuci, jel se nesto desilo ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Crko je alnaser, pa sam ga usput ostavio kod mastora.

A za onu mrcinu od BMW-a treba ti skijaska skakaonica da bi ga upalio na gur.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

I ja da se zapljunem. :) Bezbedno su kući stigli XX, CBR i VTR iliti Nesha, Igor i Pablo.

E da, da ne zaboravim da su i Valjevčani (ako ne grešim) Suzuki GSX-R 600 i Honda Dominator stigli do odredišta.

 

Pozitivno društvo i prelepa priroda su ostavili jači utisak od "nekoliko kapi"  ;) kiše.

Master Of Organization Lalajko je opet obavio odličan posao. Sve čestitke!

Svima koji su bili čestitam, samo mi znamo šta su ostali propustili. :)

 

NeshaXX

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Eeee, jbga Kepo. Meni je žao što nisam išao, ali mi je drago da ste vi koji ste išli uspješno obavili misiju, odnosno da ste se lijepo navozali i proveli onako kako treba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Uh, kako mi je zao sto mi se kockice nisu slozile. Zao mi je:

1. propustio sam divno druzenje /ne sumnjam u to/

2. sto je Kepi crko anlaser

 

Drago mi je:

1. da ste se sjajno proveli

2. da ce biti ponovo voznje

 

Pozzzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Evo stigo i ja  ;D

 

Sta reci, bilo je DO YAYA  :D...motor, put, drustvo sve vrh!!!

 

Kad saberem utiske pisacu vise

 

Laq noc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Evo stigo i ja  ;D

 

Sta reci, bilo je DO YAYA  :D...motor, put, drustvo sve vrh!!!

 

Kad saberem utiske pisacu vise

 

Laq noc

 

Bas mi je drago da si se lepo proveo! a i da si zadovoljan motorom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW R1100GS

Auuu od toliko slika a vi skocko skocko duga duga :)

Lepo bilo i ponovilo se.

 

Ja sam bio. Ipak cekam slike da vidim gde sam to bio.

Izgleda da cist vazduh utice na mene. Osecam se kao tele posle ispase :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Dominator

Stigosmo i Svetlana i ja!!!! Opet, sta reci? Bilo je.... Bilo je.... Kao da smo bili negde najmanje 10 dana.... Jos ne mozemo da pobrojimo sta smo sve videli i doziveli.... Ziveo Lalajko!!!!! Benjamine - levitacija uspela!!!! Drugari, svima, svima veliki pozdrav!!!!! Do skorog vidjenja!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ja sam umoran k'o pas, ali izdrzacu da napisem par reci i posaljem par :) slika.

 

Vreme nije bilo bas idealno, ali smo imali i srece. U subotu smo imali suv put skroz do Tare, mada beogradski deo ekipe kaze da je na polasku bilo neke kisice. Nista strasno. Sastanak po dogovoru sa novosadjanima u kafani Platan, a sem njih tu nas je cekao i Kepa, koga sam tom prilikom upoznao. Dalje uobicajenom trasom, oprezno preko Debelog brda. Odmor na Pasnoj ravni uz odlicne lepinje sa kajmakom.

 

Iza Rogacice sam reskirao i odveo Japance (novi naziv za grupu koja ide BJB voznje) do same Drine u mestu Krivi vir, gde je ona skela. Imali smo srece pa je skeledzija bio prisutan i pristao je da nas preveze na drugu stranu, u inostranstvo! Sa svima nama, skela je virila kojih 10cm iznad vode, koja je ulazila na sve strane u camac... Fotoaparat mi je ostao na motoru, ali drugi su revnosno slikali, pa ce te videti :)

 

Malo iza Bajine Baste svracamo u manastir Racu, a Kepo i Markone (dva BMW-a) nas promase pa zapale iz sve snage ka Tari, misleci da smo mi vec otisli :)

 

Na Tari uredno nalazimo smestaj i cim smo se razmestili pocinje kisica... Gazda nas je obavezao odmah da se u njegovom pansionu obavezno osecamo kao kod svoje kuce. To je znacilo u mom slucaju da sam otisao za sank i svima (pa i gazdi i njegovoj zeni) skuvao kafe :) Krajnje opustena atmosfera, pijuckanje rakijice. Moji cimeri: Grof i Markone, obojica tvrde da ne hrcu. Hm...

 

Kisa je popustla pa se penjemo na bickleta i odlazimo do male crkvice u sumi, odakle se peske spustamo ka par km udaljenoj steni Vidikovac. Tu sam vec poceo da slikam i evo par slika sa te lokacije.

 

 

D9dDH_picture0091024x768rt8.th.jpg kSRU5_picture0101024x768lt9.th.jpg

 

Markone postavlja aparat za grupni portret, mi ga bodrimo za korak nazad:

5w2fW_picture0111024x768ww6.th.jpg 8d6tp_picture0121024x768mf2.th.jpg

 

Povratak grupe sa Vidikovca, inace ovih 2km makadama je Grofov ZZR presao bez hroptanja...

WGVCa_picture0181024x768nv8.th.jpg

 

Uvece smo okupirali jedan mali restoran 50m od naseg smestaja. Sjajna atmosfera, bili smo jedini gosti, ne mogu da opisem kako sam se opustio i koliko je bilo prijatno. Ostali smo do sitnih sati...

404.jpg 11Mzc_picture0201024x768to3.th.jpg hjtlj_picture0221024x768zi5.th.jpg rnGIf_picture0261024x768vs8.th.jpg ES9AK_picture0291024x768tv4.th.jpg QIlVw_picture0311024x768if8.th.jpg eRpWL_picture0341024x768ku6.th.jpg

 

Mislim da se po slikama vidi koje su snimljene pre a koje posle vecere...

 

Potom odlazak na spavanje. Interesantno je da je gazda ukljucio grejanje, radijatori su bili topli, sobe sjajne. Onda sam sa cimerima krenuo u uobicajene teme pred spavanje... BMW, Garmin, zev, Scottoiler, BMW, zevvv... forum, zev, BMW, zev, zev... hrk. Ovo poslednje je doslo od Grofa, sto je bio znak svima, a narocito Markoneu da se prikljuci Grofu. Ja naravno ne hrcem, ma sta ova dvojica napisala.

 

Jutro smo poceli lepinjama sa przenom sunkom i kajmakom u sebi, pa sa dobrom jutarnjom kafom. Posle kracih fizickih aktivnosti oko Kepinog BMW-a, smo krenuli ka Mokroj gori... Ono je fantasticno! Evo malo od atmosfere sa Mokre gore, koja je jedini deo Tare koji je bio suv...

 

jW2GY_picture0411024x768tz6.th.jpg nxzQX_picture0421024x768jz8.th.jpg 9IEbu_picture0431024x768mp5.th.jpg PMBLY_picture0441024x768dj0.th.jpg BqzR5_picture0451024x768xl8.th.jpg VuAGs_picture0481024x768nt3.th.jpg g2gtZ_picture0501024x768ed4.th.jpg

 

Neki detalji:

W8OiA_picture0521024x768jy0.th.jpg DidtY_picture0531024x768uw6.th.jpg MeQNo_picture0671024x768nd1.th.jpg A1L7q_picture1021024x768zo3.th.jpg

 

Pa onda opet malo mi:

TvwQS_picture0611024x768xs5.th.jpg 5eQt2_picture0641024x768qx4.th.jpg 404.jpg V0DBz_picture0661024x768gj8.th.jpg 404.jpg b9d8K_picture0711024x768ab3.th.jpg EGamI_picture0811024x768mx4.th.jpg TQcsq_picture0831024x768bv3.th.jpg TbKNZ_picture0851024x768yp8.th.jpg s8EbJ_picture0941024x768qa0.th.jpg 2qQ2v_picture1041024x768cy8.th.jpg FEKT2_picture1061024x768xy5.th.jpg 404.jpg 22eAe_picture1121024x768bb3.th.jpg Xpqff_picture1151024x768ha8.th.jpg

 

I na kraju devojke, solo. Posle se ispostavilo da je Grof bio iza njih sakriven, jer su se devojke za slikanje postavile bas kad se on presvlacio iza ZZR-a. Dobro je da se ne vidi na slici.

bhWXM_picture0391024x768ah9.th.jpg

 

Interesantno je da Coca Colu ne sluze na Mokroj gori.

 

U povratku stajemo na benzinsku pumpu u Kremni, gde pocinje pljusak i svi se nabijamo pod samu pumpu. Par automobila je resilo da produzi i da ne sipa ovde gorivo, kada su videli atmosferu :)

oRDaD_picture1271024x768zz6.th.jpg yLkmY_picture1281024x768ru9.th.jpg 404.jpg 1iQSR_picture1211024x768sq8.th.jpg

 

Onda posecujemo kucu posvecenu prorocima Tarabicima...

Gjqyj_picture1421024x768qz0.th.jpg CQhDr_picture1401024x768tl6.th.jpg

 

Odlazimo dalje, po kisi i vozimo od Kaludjerskih bara do Mitrovca, kroz gustu sumu... Na Mitrovcu pravo na klopu, jer smo bili vec ovakvi:

9fUlK_picture1541024x768mt1.jpg

 

mSX3U_picture1531024x768ql3.th.jpg FRuiW_picture1591024x768ms6.th.jpg jG3Yh_picture1491024x768eh9.th.jpg rFTeK_picture1611024x768xs5.th.jpg

 

I tako... posle rucka, deo ekipe iz Beograda (erovi, izmuceni do daske :) krecu kuci, a mi endurasi, nastavljamo sa zabavom. Odlazimo do rajskog jezera u Zaovinama...

o0imU_picture1671024x768dl6.th.jpg bIXpf_picture1691024x768wt6.th.jpg Mwovm_picture1701024x768tg6.th.jpg 404.jpg

 

I jedan deo ekipe. Moji Japanci:

 

MOuFY_picture1821024x768ph8.jpg

 

(S leva na desno, gore: Dule_pop, OverLord, Vladimir J sa suprugom Svetlanom, Kochamatori, Sasha sa suprogom Vesnom i Grof. U donjem redu, s leva na desno: ZekaZmaj, Hawk, momak sa Transalpom, Zika Spectra, Nervoznilik i Joska.

 

Tu vec dobijam poruku "Memory card full" izavrsavam sa slikama. U povratku silazimo preko opasne deonice Mitrovac-Perucac. Tankanje goriva u Bajinoj basti i put pod noge. Poslednja zajednicka kafa u restoranu Toma je bila pun pogodak! Izuzetno ljubazni domacini i prijatni ambijent. Objasnjavam ko smo i sta smo i da na BJB postoji nekoliko pohvala njihovom restoranu, pa moram odmah da idem na racunar i to sve pokazem gazdi! Rastanak sa novosadjanima :( a mi palimo na Debelo brdo...

 

Sve u svemu, premnogo utisaka za dva dana. Dokazano sjajno drustvo koje ne moze da omane! Poseban pozdrav novim "japancima" Joski, Kepi, Nikoli, Hacky -ju i Vatrenom coveku i njegovoj zeni :) . Nadam se da cemo uskoro opet na put. Sa ovakvom ekipom, sve jedno je gde!!

 

Pozdrav svima i hvala vam za drustvo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Ns ekipa stigla živa i zdrava , uz dva obroka u povratku,  ;)slike sutra crkoh od vožnje , a još sam i prao motor kad sam došao kući, bi mi žao šta sam mu sve priredio ovog vikenda.

p.s. dule-pop-e levtacija ne funkcioniše sa ljudima od 100+ kila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Benjamine,

ako u naj skorije vreme ne izbacis slike, sledeci put cu te malo gurnem sa one litice!

I sad kad se setim nije mi svejedno, koji si ti ludak. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja