Jump to content

Moto Zajednica

BJB vikend voznja, 14-15 jun 2008, planina Tara

Recommended Posts

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Ja razmisljam....

 

Oce biti spore grupe? Ako ne, kojom ce se brzinom ici otprilike? Koliko je smestaj?

 

Ma sta ti razmisljas ;D ;D Ako vec ide Koca Mladji ;D ;D ;D

 

Joj da ne moram da idem na svadbu, kako bi vam se prikljucio :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ja razmisljam....

 

Oce biti spore grupe? Ako ne, kojom ce se brzinom ici otprilike? Koliko je smestaj?

 

Ma sta ti razmisljas ;D ;D Ako vec ide Koca Mladji ;D ;D ;D

 

Joj da ne moram da idem na svadbu, kako bi vam se prikljucio :(

 

He, he, jel na svoju  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Pa da znao sam,proslu voznju nisam imao motor a sada za vikend radim  >:(

 

da se izbodes  :o

 

tako vam zavidim  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Posto nema sporije grupe ja odustajem od uzivanja sa vama :(.... pa da bih to kompenzovao odoh od petka do nedelje  sa drustvom na rafting na Tari :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Ja sam planirao da idem,znaci bio bih medju sporijima ali posto pominjete odlaganje zbog kise vole bih da znam ide li se ovaj vikend zbog privatnih obaveza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Lalajkovicu brate, spominješ i obećavash neke krivine, a krivine obožavam i vatam ceo život( necu da se ženim)!!!  hehe  Nego , ako može jos jedan matori clan , samo , ne znam , koliko da vam dam fore, kao prvo -  do Valjeva ??  hehe  pozdrav Matori  -  490 mm3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Posto nema sporije grupe ja odustajem od uzivanja sa vama :(.... pa da bih to kompenzovao odoh od petka do nedelje  sa drustvom na rafting na Tari :)

 

ako je samo zbog brzine kretanja nema razloga da odustajes.

 

ja vozim transalp a moj sin (17 godina) vozi YBR125. ja preko 100km/h vozim samo u preticanjima - i kad sam s njim i kad sam solo. na prosloj voznji pored Dunava uslovi puta (krivine, intezitet saobracaja, itd) bili su takvi da su dozvoljavali daleko brzu voznju nego sto se cela grupa kretala. medjutim, veliki broj ljudi koliko sam ja skapirao shvata da ove voznje nisu trke nego prilika da se uziva pa tako je kochaMladji bez ikakvih problema vozio sve vreme u grupi (cak u njenom prednjem delu).

 

mislim da ovde uslovi puta objektivno ne dozvoljavaju brze kretanje nego sto je to bilo pored Dunava. takodje, ako ti nesto znaci ja zbog sebe a ne zbog tebe ili nekog drugog planiram da vozim "sporo" tj. opusteno. ako zbog toga zaostanem tj. grupa odmakne pa sve da ostanem i sam, znam gde je Tara, znam plan kretanja, znam gde su odmorista itd. tako da cu uzivati u svakom slucaju. nisam siguran da li ce kochaMladji da krene ovaj put (pegla ocene  ;) jer u protivnom nema od letnjih voznji nista >:( ali ako ipak bude krenuo onda mozes biti siguran da ces imati drustvo tokom celog puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

Ljudi, lepo mi se provedite i ne sumnjam da ce biti extra slika i prilika...pozdrav i nadam se d a nema kise 8) :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Pitanje za Lalajka. Kada otprilike ocekujete da budete u Kafani Platani na izlasku iz Valjeva. Mozda bi se neki Valjevci  malo provozali do Tare sa Vama, pa cisto da ih uputim za vreme sastanka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: DL1000 V-Strom 2007

Šta ste se stisli, ko se nije skvasio na motoru, ne zna šta je avantura.

 

Ja krećem u petak svakako, ko dođe vidimo se na Tari....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Kako je napisano na prvoj strani, u slucaju loseg vremena, pomera se za nedelju dana. Kako vidim, bice lose vreme. Sta sad?

http://www.naslovi.net/vremenska-prognoza/zlatibor

 

To jeste za Zlatibor, ali u celoj Srbiji ce biti tako.

 

E ako se pomeri za nedelju dana ja se prikljucujem ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Posto nema sporije grupe ja odustajem od uzivanja sa vama :(.... pa da bih to kompenzovao odoh od petka do nedelje  sa drustvom na rafting na Tari :)

 

ako je samo zbog brzine kretanja nema razloga da odustajes.

 

ja vozim transalp a moj sin (17 godina) vozi YBR125. ja preko 100km/h vozim samo u preticanjima - i kad sam s njim i kad sam solo. na prosloj voznji pored Dunava uslovi puta (krivine, intezitet saobracaja, itd) bili su takvi da su dozvoljavali daleko brzu voznju nego sto se cela grupa kretala. medjutim, veliki broj ljudi koliko sam ja skapirao shvata da ove voznje nisu trke nego prilika da se uziva pa tako je kochaMladji bez ikakvih problema vozio sve vreme u grupi (cak u njenom prednjem delu).

 

mislim da ovde uslovi puta objektivno ne dozvoljavaju brze kretanje nego sto je to bilo pored Dunava. takodje, ako ti nesto znaci ja zbog sebe a ne zbog tebe ili nekog drugog planiram da vozim "sporo" tj. opusteno. ako zbog toga zaostanem tj. grupa odmakne pa sve da ostanem i sam, znam gde je Tara, znam plan kretanja, znam gde su odmorista itd. tako da cu uzivati u svakom slucaju. nisam siguran da li ce kochaMladji da krene ovaj put (pegla ocene  ;) jer u protivnom nema od letnjih voznji nista >:( ali ako ipak bude krenuo onda mozes biti siguran da ces imati drustvo tokom celog puta.

Kocho sila si i hvala puno na podrsci, e sad posto sam u medjuvremenu dogovorio sve za rafting na Tari, moto avanturu za ovaj vikend cu preskociti, ali ako se sve pomeri zbog vremena eto mene zajedno sa vama :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650a Classic

kako nije pogodan..i ja imam 250 cc i 22 besna mustanga koji izvcu asfalt :) vidimo se u subotu..mada cemo izgleda prkositi vremenu i prirodi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

kako nije pogodan..i ja imam 250 cc i 22 besna mustanga koji izvcu asfalt :) vidimo se u subotu..mada cemo izgleda prkositi vremenu i prirodi

 

A jesi li mu rekao za depilirane grudi...i njihov uticaj nasmanjenje otpora vazduha  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Nema potrebe za sporom i brzom grupom. Problematican je samo deo do silaska sa Ibarske magistrale u Celijama. Odatle vozimo lokalnim putevima (eventualno do Valjeva imamo nesto gusci saobracaj). Cini mi se da dobar deo ljudi ide prvi put na Taru i Debelo brdo pa samim tim nema potrebe za brzom voznjom, ukoliko zelimo nesto da vidimo. Bice i nekoliko stajanja radi slikanja, na atraktivnijim lokacijama, pa ce biti prilike da se grupa sakupi.

 

Dosadasnjom praksom smo pronasli neku kompromisnu brzinu koje ne smeta ni sporima ni brzima.

 

Sto se vremena tice, najavljuje se kisica, ali cemo sutra (cetvrtak) imati precizniju prognozu za vikend, pa cemo sutra i odluciti da li pomeramo voznju ili ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja