Jump to content

Moto Zajednica

BJB vikend voznja, 14-15 jun 2008, planina Tara

Recommended Posts

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Da, da, tura kao iz snova, mozda malo kratka, mada, sto rece Lalajko, i sedam dana je malo za takvu lepoticu kao sto je Tara. 99% idem, kako da propustim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: DL1000 V-Strom 2007

Tara je fenomenalna, najlepši deo puta je iz Valjeva preko Debelog brda do Bajine Bašte.

Išao sam za 1.Maj tuda četiri puta. ( tašta mi živi u mestu Kremna, tamo sam bar 20x godišnje)

Ako neko želi mogu da pitam za smeštaj u selu, za 1.Maj bio moj drugar i platio 1200 din po glavi sa dva obroka (doručak i večera)

 

Da li znate kad  ćete biti kod Dva platana, ja bi došao preko Šabca.

 

P.S. vodite računa u Valjevu, pogotovo na semaforu u centru, asfalt je pun ulja i klizi ko na ledu...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

pitanje za Lalajka: koliko je udaljen najblizi smestaj od ovog turistickog doma? i gde ce nam biti baza?

 

mislim da ce biti bas hladno za kamp, a zanima me gde cemo biti uvece kad pocnemo da se segacimo i zalivamo, jer ne bi posle vozio do nekog privatnog smestaja/hotela.

 

il da ponesem dve vrece za mene  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Backi Petrovac - (Novi Sad)

ocu i ja ali pod krov. molicu broj telefona najblizeg smestaja (da odem pesaka).

novosadjani prosli put smo se slucajno nasli, pa hajde sad namerno da se nadjemo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

BvtL9_kaludjerskebarepm4.th.jpg

 

Ovo je mapa uzeg centra Kaludjerskih bara. Kamp se nalazi pored Nacionalne kuce Radmilovac, udaljen 20 metara. Vazdusnom linijom do hotela Beli bor ima 500 metara, pa to moze posluziti za procenu rastojanja na slici. Najveci deo kuca sa sobama za iznajmljivanje se nalazi kod oznake Kaludjerske bare. Znaci, oko 1.5km peske dobrim putem. Kuca za iznajmljivanje ima i na par stotina metara od kampa ali niko ne moze da garantuje da ce bas tad biti slobodnih mesta, u tim kucama. U svakom slucaju, mesta uvek ima, ili u privatnom smestaju (8-10e) ili u hotelima (1800-2100din sa doruckom).

 

Za sve koji nisu pazljivo citali, telefoni su: Za privatni smestaj pozovite 064/0312256 (20 kreveta) ili 064/485-30-55 (30 kreveta) ili za hotele 031/593-530.

 

Kakvi su izgledi vremena, izgleda cemo svi u sobe. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Kad sam krenuo na Middle East prvo sam naleteo na planine, pa na pustinju, pa na more, sad je red ponovo na planinu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ja cu najverovatnije ici sa Vama, ali uvece cu morati da se vratim zbog neodloznog posla u Valjevu.Ako zelite mogu Vas sacekati isprerd Valjeva i provesti Vas kroz centar ili duplim trakam direktno za B,Bastu. Na ulazu u sam grad duplim trakama se sada radi toplovod i ima jedno suzenje na koje treba obratiti paznju jer cesto cetvorotockasi ne gledaju i prelaze iz trake u trake odjednom. Mozda i zavrse taj deo do 14 ali to ne mogu bas da garantujem. Cim u Popuckama udjete na duple trake vozite 60km striktno jer skoro stalno radi radar. Za svaku informaciju u vezi Valjeva ako Vas nesto interesuje slobodno pitajte na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

novosadjani prosli put smo se slucajno nasli, pa hajde sad namerno da se nadjemo

Ovaj put hocu i ja.Pa hajde da se nadjemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Ekipa iz ns i okoline, u petak 13. ( da ponesem hokejašku masku na dogovor ;)) ćemo se dogovoriti odakle krećemo i sve ostale detalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ekipa iz ns i okoline, u petak 13. ( da ponesem hokejašku masku na dogovor ;)) ćemo se dogovoriti odakle krećemo i sve ostale detalje.

 

Može! Dragica i ja tvrdi krov. Da se zna, da posle ne bude... neki šator ili sl.  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Jos jedno obavestenje. Od Divaca do Valjeva deonica nekih 12km se radi jer se prosiruje postojeci put a deo puta se i guli da se uradi novi asfalt. Danas sam prosao tom deonicom, ali sve u svemu put nije los samo treba biti oprezan. Takodje deo puta na potezu Valjevo do brane Stubo Rovni nekih 15km nije bas idealan asfalt i od Pocute do Pasne Ravni.Ne vredi mi Valjevci imamo ubedljivo najgore puiteve. Ipak posto znam da je ovo kulerska ekipa u opste se ne brinem da ce znati da se snadje na ovim deonicama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Cisto da dodam, celu trasu sam prosao u nedelju (01.06.) i odlicno poznajem celu trasu, pa se nadam da nece biti problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

hmmm, prosli put smo bili na mom terenu. ovo ce sad biti krajnje zanimljivo. molim, neka se upise kocha x 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Imam jedno pitanje :-\Voleo bih da vam se pridruzim i u ovoj avanturi (bio sam sa vama do Golupca i Tominog kampa) ali je problem moja relativno "mala" masina (skuter od 125 cm) jer isto tako ne bih voleo da vas kocim i usporavam, pa da zbog mene jednog bude smaranja.Ukoliko me odbijete necu se ljutiti naravno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Idem i ja! (unless weather strike back, again...  :(  )

 

@ saxi:

govorim u svoje ime: sa nama, naravno! ne idem(o) na trke pa da nam je 125ccm ispod nivoa  ;D. stavise, uz 125-aka cemo biti umereniji, valjda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Borko_smorko

Ja bih isao veoma rado ali imam ispit 18. i ne smem da se igram. Samo znam da ce mi svejedno biti zao kad padnem ispit sto nisam isao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ja bih isao veoma rado ali imam ispit 18. i ne smem da se igram. Samo znam da ce mi svejedno biti zao kad padnem ispit sto nisam isao.

http://ijaoj, vec me boli glava :) daj da povedemo i profesorku, pa da je odobrovoljimo i sredimo nesto na kvarno ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de
Privatni smestaj. Kaludjerske bare imaju veliki broj privatnih kuca ciji vlasnici iznajmljuju sobe. Cene su pristupacne i krecu se od 5 do 10e. Evo recimo kako izgleda smestaj u jednoj od kuca:

 

 

 

Telefon vlasnika je 064/0312256, Zoran. Obicaj je da se uz rezervaciju placa 30% avansa. Nacin kako da avans prosledite vlasniku, morate sami da nadjete.

 

ja danas pozvao Zorana. On covek tu u bgd. na medaku. provozao se do njegove zgrade on me sacekao ispred, hoce da vidi motor. platio rezervaciju jedne dvokrevetne sobe. zoran panja od coveka - kaze za dorucak taze domaca lepinja, kajmak... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Ja razmisljam....

 

Oce biti spore grupe? Ako ne, kojom ce se brzinom ici otprilike? Koliko je smestaj?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja