Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600

Крњача преко пута поште возач Опела има обавезан смер десно а иде преко три траке  и пуне линије лево за град нон стоп сви ту праве прекршаје . Идиотско понашање  возача из те улице свакодневно . Иначе на зрењанинцу од моста до борче има више обавезних смерова које апсолутно нико не поштује првенствено код Роде скрећу лево и полукружно а обавезан смер право .

Promenio član ddimic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1831 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 3 sati, the_doctor je napisao:

Ne znam da li je pomogla moja sirena, video sam šta će da se desi, ali ovo je svakako moglo grdno loše da se završi... :tras2:

 

 

 

 

A u pozadini Tutti Frutti Balkan Bend :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 349 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750 sivi soko šaltalica

Ne opravdavam vožnju trotoarom ni u jednom slučaju, ali svi ovi automobili parkirani sa desne strane su isto tako morali da budu bahati kada su se uparkiravali i isto toliko bahati kada se budu isparkiravali. Manjak parkinga u Beogradu je već neki drugi problem infrastrukturne prirode, koji prouzrokuje ovakvo ponašanje kod pojedinaca. Malo je tviteraš iskoristio mangupsko vozilo da bi dobio na publicitetu i lajkovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 761 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Lep dan, prazni putevi, idealan scenario za vožnju - i za novu kompilaciju.

 

Tri situacije su spojene u jedan snimak:

1. Kolegu sam primetio oko minut pre početka snimka. Ne vidi se, ali može da se čuje po vetru da na pravcu idemo relativno brzo, ali onda dolazimo do krivina gde kolega potpuno disproporcionalno usporava. Nema veze, držim rastojanje, vozim iza, kada se otvori put obići ću ga i to je to.

Međutim, kako smo izašli na pravac - dodaje gas. A vozi afriku novije generacije - znači faktički isti motor kao i ja. Na kraju sam morao da zavrnem gas do kraja da bih ga obišao. Da li me nije video, ili šta je već bilo u pitanju ne znam.

2. Gospođa u miniju kojoj je potpuno svejedno da li će obići kamion, ili će obići kamion kroz mene.

3. Možda gospodin nije bahat, ali svakako jeste ili pijan ili lud. Ili oba.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 755 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Mr_Wolf peglas ga lepo.A sto ne podnosis nikog ispred sebe,to je posebna capri.

... snimke je apsurdno postavljati ovde,to vazi za sve.Prestizes coveka sa 120+ jos mu sviras da se skloni,jer je predpostavljam prespor?

Nekako mi dvolicno da se pizdi na ponasanje ostalih ucesnika.....Nisam doziveo da se moric vozi uz postovanje propisa,stanju kolovoza....

 

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 761 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Nemam nikakav problem sa vozačima ispred sebe. Pre par nedelja sam isto vozio ka Rudniku. Kod Avale (sam izlaz iz Beograda) me je obišao momak sa KTM-om, svidelo mi se kako vozi i pratio sam ga skroz do Rudnika. Dakle duže od 100km sam vozio iza njega bez ikakve namere da ga preteknem. Ako stižem nekoga ko vozi sporije, niti želim da njemu stvaram pritisak time što ću dugo voziti iza njega, niti mislim da ima ikakve potrebe da se suzdržavam od obilaska na bezbednom mestu. Ovaj momak je usporavao u krivinama do te mere da je delovalo da bukvalno nema predstavu šta radi. Dakle stigao sam ga - pošao sam u preticanje, a on kreće da ubrzava.

 

Naravno da mu ne sviram da se skloni, sviram mu da mu skrenem pažnju da sam tu i da sam krenuo u obilaženje i eventualno da ga podsetim na član 54 ZOBS-a.

 

Što se mene tiče, taj deo snimka sam postavio kako bi skrenuo pažnju drugima da ne budu taj lik.

 

Što se snimaka inače tiče, meni je najmanji problem da ih ne kačim. Svakako je ovo što postavljam samo mali deo onoga što inače sačuvam.

Promenio član Mr_Wolf
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2165 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Blago riskantna voznja,preko ogranicenja,krivine,pocetak preticanja pre isprekidane linije.Dobro je da je instrument tabla zamagljena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 406 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

@cezarpaRealno, zbog svega sto si naveo smo i kupili motorice:)

@Mr_WolfJel ne moze bolji polozaj za tu kameru? Ovo je ocajno. Donji desni deo je instrument tabla, veci gornji deo je nebo, centralni deo je nosac ovog vizira malog... i tu negde izmedju se desava snimak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 761 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100
pre 6 minuta, ske je napisao:

@cezarpaRealno, zbog svega sto si naveo smo i kupili motorice:)

@Mr_WolfJel ne moze bolji polozaj za tu kameru? Ovo je ocajno. Donji desni deo je instrument tabla, veci gornji deo je nebo, centralni deo je nosac ovog vizira malog... i tu negde izmedju se desava snimak...

Skinuo sam mali vizir danas. Ne zbog kamere nego zato što sam zaključio da mi ne donosi ništa. Ovo je najbolji položaj da mi telefon bude sve vreme nakačen na motor, a kamera je sekundarna.

 

Danas sam našao staru 360 kameru, pa sam testirao i sa njom. Tu se bukvalno sve vidi, ali tek te snimke ne smem da kačim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2165 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

"Realno, zbog svega sto si naveo smo i kupili motorice:)"

Realno si u pravu,ali onda iste kao mi neocrnjujemo,samo gore od nas.

Nista nisam rekao,sem da je dobro sto je brzinomer zamagljen.Sin one pevaljke vozio 300 i snimio to,pa na sud.

Promenio član cezarpa
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 761 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Ništa ne može da bude, ali nemam nikakvu želju da promovišem brzu vožnju. Ovako sam mogao da idem 60, mogao sam da idem 90, a svako neka tumači kako želi.

 

A bio sam u ovoj temi već napadan za prekoračenje od 10-15km/h, pa nema potrebe ni da iritiram nikoga.

Promenio član Mr_Wolf
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 406 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Mislim dok god se vidi prekoracena brzina, ili je neko zamagli, sta god sa se desi, uvek ce neko da iskomentarise "e da nisi isao preko ogranicenja..." i time skrenuti paznju sa onoga koji ustvari pravi moguci incident. Zato je mozda i najbolje da se "cajger" i ne vidi

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2975 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija
7 hours ago, Mr_Wolf said:

Ovaj momak je usporavao u krivinama do te mere da je delovalo da bukvalno nema predstavu šta radi. Dakle stigao sam ga - pošao sam u preticanje, a on kreće da ubrzava.

 

Veruj mi, i nema predstavu. Ogroman broj motorista vozi pun gas na pravcu, a u krivini samo što ne siđu da guraju motor. puno njih u krivinama lelujaju kao list na košavi. Pritom su često nadobudni, puni sebe, misle da su face jer zavrću na pravcu. Nemaju tehniku, iskustvo a ni petlju da nešto nauče. Prosto me je sramota što neko može da me strpa u isti koš sa njima kad me vide na drumu.

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2165 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Nisu svi najbolji vozaci,ima i slabijih.Isto je i sa automobilima,gledam da ne ugrozavam druge i vozim za svoju dusu.Poneki propis se prekrsi,uglavnom brzina.

Svejedno mi je sto me poistovecuju sa ostalim vozacima istog vozila.

I ne zameram kolegi sto je udario po gasu,samo naglasavam bez dokaza.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1579 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
Pre 20 sati, misa-pei je napisao:

Veruj mi, i nema predstavu. Ogroman broj motorista vozi pun gas na pravcu, a u krivini samo što ne siđu da guraju motor. puno njih u krivinama lelujaju kao list na košavi. Pritom su često nadobudni, puni sebe, misle da su face jer zavrću na pravcu. Nemaju tehniku, iskustvo a ni petlju da nešto nauče. Prosto me je sramota što neko može da me strpa u isti koš sa njima kad me vide na drumu.

Plus na sve to što imaju jake komplekse u vezi kubikaže i priznaju samo 'iljadu+ kuba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 448 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
pre 18 minuta, zaludan je napisao:

 

Ali komentar...

 

image.png.a1c0e33a1da9ee0075c22ccfac48ff32.png

 

Mislim, molim? :D

Ne, ovom komentatoru , pobeda stize otpozadi:P. Nabijem ih na racku sa ovakvim "mindhead" nicko-vima(iliti nadimcima)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 785 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006

Morao sam ugasiti ton zbog svog razgovora u kolima, ali obojica su najahali na sirenu i ozbiljno kočili.

Batica na uslovno zeleno ulazi, zatvara obe trake, bez pardona... :grr:

 

 

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 869 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Što me nervira kako ovi dashcam snimci ni blizu ne dočaravaju koliko je nešto bilo kritično, svaki snimak deluje dosta banalnije nego što je u stvarnosti...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 406 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Mene nervira sto u ovim situacijama kocim i propustam kretena. Posle se uvek pitam sto ga nisam zakucao i lepo mu napakovao krivicnu prijavu i sve ostalo sto sledi. Al jbg, instiktivno kocis i na to je ovaj debil navikao pa se zato ovako i ponasa. Nemoguce je da je ovo losa procena

Promenio član ske
  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja