Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 1319 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
8 hours ago, Tarmi636 said:

Ja da mogu da biram, birao bih svrsenog specijalistu sa 3-5godina iskustva.

Student i mladjani specijalizanti = previse zeleni

Stari profa sa 30+ god iskustva = toliko ima pod pojasom, samih slucajeva da ih je cesto briga da idu u tok sa naukom i novim stvarima. Te te lece kao i pre 30god. Naravno castim izuzecima. A medicina brzo napreduje...

Zato, specijalista sa par godina iskustva. Sveze usvoje znanje, nesto iskustva, cesce u toku sa novim stvarima. Probijaju se i dokazuju. Tog bih ja birao. 

Samo sto profa sa stazom nece da im dozvoli da rade u njihovim ustanovama.

A i ovi mladji vec mahom svi zele preko. Nece da se zamlacuju sa polusvetom od kolega, mada i mladih ima losih.

Ali ti losi ostaju ovde, jer preko mogu samo da nagrabuse il da peru sudje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 383 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 890 Duke R
Sta se ljutis ko strina neka.
Nasao si da poredis, ne poredivo.
Sta mislis doktori se ne zajebu... aha kako da ne!
 
Tvoj kolega po kamionu, profi vozac sa vise godina staza od tvojih 29, letos me umalo nije ubio na smederevcu.
Iz Grocke isao je ka gradu, samo je smotao levi, preko pune da ode na parking gde se predaje/uzima voće.
Nisam te video...... klasika.
 
A i moj dobar drugar, prvi je dobio voz. dozvolu, 40god nabio u guzcu.....dan danas ne zna da vozi.
 

Tako i ja dobio po p... kad sam rekao da duzina staza ne znaci nista vec kvalitet :D da nije argument.
Imam 40+ godina i 20+ godina voznje na 3 kontinenta (Afrika, Azija, Evropa)
Voznja ti je kao seks, bolje dobro da jebes nego dugo. Najbolje oba jedno ne iskljucuje drugo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

U današnjoj epizodi Bahati mamlazi - Momci u plavom. :ups:

Policijsko vozilo se nalazilo ispred taksi vozila u saobraćajnoj traci koja je samo za desno, onda se predomislio i stao na pešački ispred trake za pravo i levo. Uredno sačekao zeleno da krene. :takoje: :stabre:

Znam da je svima nama ovo svakodnevnica, ALI ovakvi sprovode zakon? 

Kakvu nam poruku šalju ovakvim ponašanjem u saobraćaju?

 

0-02-05-c7f5c2cc49d9f5f3c0cbd7a76c274db789ad2cb16f9aab48309b8e76d2211fc0_886c0cfc544e4424.thumb.jpg.75c1748adc5dd44bc11873b804bacd4d.jpg

Promenio član Alexandra995
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Upravo... Viđam ih i sa telefonom u ruci, bez jednog kratkog svetla, gaze punu, parkiraju gde stignu. Oni su zakon i može im se. 

Posle kad vidim običan narod da radi isto, ne čudi me više ništa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9036 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Baci pogled na gume.... celave, letnje. Mozda stave zimske al to tek kad padne sneg :) 

Secam se lani dok su pol. sluzbe imali Peugeot gamu.... lepa, nova, fina budu max 3-6 meseci.

Posle godinu dana gadost te hvati da udjes unutra.

Takodje se desavalo da se ispravan deo zameni neispravnim (kako bi se provuklo kroz garanciju), privatno imala korist.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 239 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit GSF 650; BMW F800 GT
U današnjoj epizodi Bahati mamlazi - Momci u plavom. :ups:
Policijsko vozilo se nalazilo ispred taksi vozila u saobraćajnoj traci koja je samo za desno, onda se predomislio i stao na pešački ispred trake za pravo i levo. Uredno sačekao zeleno da krene. :takoje: :stabre:
Znam da je svima nama ovo svakodnevnica, ALI ovakvi sprovode zakon? 
Kakvu nam poruku šalju ovakvim ponašanjem u saobraćaju?
 
0-02-05-c7f5c2cc49d9f5f3c0cbd7a76c274db789ad2cb16f9aab48309b8e76d2211fc0_886c0cfc544e4424.thumb.jpg.75c1748adc5dd44bc11873b804bacd4d.jpg
Zašto cenzusano, rad policije je javan i dozvoljeno je snimanje.. A sigurno je i u interesu svima da se ove stvari ne dešavaju.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
Upravo sada, KoleD je napisao:

Zašto cenzusano, rad policije je javan i dozvoljeno je snimanje.. A sigurno je i u interesu svima da se ove stvari ne dešavaju.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 

Tako mi je ostalo sa Instagrama kako sam ufotkala. Svakako i da prijavim, ništa ne bi promenila. Čast izuzecima, većina njih se bahati.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 716 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006

Ono...fasciniran sam. Sa kojom nežnošću lik zanemaruje moje postojanje na ovom svetu...

 

 

 

S ovakvim ulaskom, ima materijala i za "Bahata parkiranja". Ukoso, najahao na vrata ovom s njegove leve strane.

 

Laaaaagaaaaano! :ph34r:

 

 

Edit: Život je lep!

Promenio član the_doctor
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1100XX

U poslednje vreme se trudim da se ne stresiram za ovakve situacije, stalno mi se desavaju ako vozim malo brze od ogranicenja. Obidjes ga levo preko pune ako neces da izgubis zalet i cao :D 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 356 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Ma pitanje dal te deda uopste i video i cuo i dal je svestan da je pogresio. Pricam ja sa caletom pre neki dan. Vec polako ulazi u godine, usporen je i u opazanju i u reakcijama ali je svestan toga pa sve manje i vozi. Kaze pre neki dan je prilikom isparkiravanja sa nekog parkinga izgleda zakacio neki auto, mada je to mozda bio i neki stubic, nije siguran. Nije mogao da se okrene (staracko okostavanje) da vidi dokle moze unazad pa je stao kad mu se ucinilo da je nesto zakacio. Sto je najgore nije izasao da vidi o cemu se radi vec je otisao. iI ostalo je na tome, mozda jeste, mozda nije, nije svestan...Sad kad ti stigne plava koverta bar ces znati od koga je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1641 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 5 sati, the_doctor je napisao:

@Atorn

Čuj jedna, više njih. 8)

 

 

Evo ga jedan klizeći.... baba i deda. U zbiru blizo 200 god. Bukvalno!

 

 

 

Priznaj da najviše voliš kad uleću direktno u levu traku, pored cele prazne desne, a nije ni žuta :D

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1265 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
pre 3 minuta, zaludan je napisao:

 

Priznaj da najviše voliš kad uleću direktno u levu traku, pored cele prazne desne, a nije ni žuta :D

Eh, nekad je svirao kokama i ovakve stvari mu nise smetale.  Sad se ozenio, dobio zabranu .... mora da negde i nekome svira :oda2: ....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3517 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre sat vremena, zaludan je napisao:

 

Priznaj da najviše voliš kad uleću direktno u levu traku, pored cele prazne desne, a nije ni žuta :D

Ja već odavno oguglao i uglavnom i ne registrujem ovakve stvari.

Gledam da ostanem živ i da ne kidam živce, tako da u narednih par sekundi već zaboravim na ovakav događaj.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlaja, 271 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha xj6
6 hours ago, ske said:

Ma pitanje dal te deda uopste i video i cuo i dal je svestan da je pogresio. Pricam ja sa caletom pre neki dan. Vec polako ulazi u godine, usporen je i u opazanju i u reakcijama ali je svestan toga pa sve manje i vozi. Kaze pre neki dan je prilikom isparkiravanja sa nekog parkinga izgleda zakacio neki auto, mada je to mozda bio i neki stubic, nije siguran. Nije mogao da se okrene (staracko okostavanje) da vidi dokle moze unazad pa je stao kad mu se ucinilo da je nesto zakacio. Sto je najgore nije izasao da vidi o cemu se radi vec je otisao. iI ostalo je na tome, mozda jeste, mozda nije, nije svestan...Sad kad ti stigne plava koverta bar ces znati od koga je.

Pa ja tako sluzbeni uvek parkiram, ko da lomi vrat svaki cas.

Ideem polako u rikverc dok ne stane, posle malo napred i gotovo

Promenio član zlatkojov
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1100XX

Meni je najgore kad ide neki spor kamion na regionalnom putu, i nakaci mu se auto na metar razdaljine i vozi tako, ne obilazi ga, a otezava svima da preteknu kamion. Sto je najgore ni vozac auta ne vidi nista od kamiona, sigurno mu je stresnije da tako vozi. Ja ako ne preticem odmaknem se na neku razumnu distancu da ne moram da se cimam i kocim svaki put kad ovaj ispred mene koci, i da ko hoce moze da me pretekne.

Jos gore je kad se tako povezu 2-3 i vise auta na metar jedni od drugog, naprave vozic koji je nemoguce preteci autom. Ovo mozda nije bahatost al je svakako nedostatak svesti, ili neki inat otkud znam...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1265 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
Pre 4 sati, Djeronimo je napisao:

Meni je najgore kad ide neki spor kamion na regionalnom putu, i nakaci mu se auto na metar razdaljine i vozi tako, ne obilazi ga, a otezava svima da preteknu kamion. 

.... :ph34r: ....

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600

Овај дека те није ни видео ни чуо ..он бре не зна ни који је новац у оптицају   .Кад је он добио дозволу за волан ми се још нисмо ни мућкали у јајц.....ааааа .:jee5:

Promenio član ddimic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja