Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 872 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
pre 10 minuta, drmilan_ je napisao:

Evo ga onaj sa jugom, iskoci mi na instagramu sad

 

https://www.instagram.com/reel/ChN28JWgQsp/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

 

To je onaj  @travelman . Nocu vozi crnog Yuga i divlja ulicama gradova. Kao "crno dete".

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 998 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250
pre 9 minuta, ivica744 je napisao:

Samo mi nije jasno zasto ga pandur slupa

E to smo i mi razmisljali , i onda covek rekao da im je bezao vise puta i da se zabio da ne bi opet krenuo jer su popizdeli vise od njega. :lol2:

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1728 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Upravo sada, Rade koenig je napisao:

E to smo i mi razmisljali , i onda covek rekao da im je bezao vise puta i da se zabio da ne bi opet krenuo jer su popizdeli vise od njega. :lol2:

Ok,jer iz samog snimka se nije mogla znati pozadina svega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 788 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - čađava dvocevka
Pre 3 sati, Rade koenig je napisao:

E to smo i mi razmisljali , i onda covek rekao da im je bezao vise puta i da se zabio da ne bi opet krenuo jer su popizdeli vise od njega. :lol2:

Čini mi se da se Yugić nije okrenuo zbog toga što je izgubio kontrolu, već je izbegao da ne izgazi kolege koji su bili već na ulici. Ima čovek savest ipak. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 998 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250
Pre 9 sati, ivica744 je napisao:

Ok,jer iz samog snimka se nije mogla znati pozadina svega

Uuu lik je teski psiho, zgazio bi svakog da pobegne... uglavnom kad treba da leze... ili ako imaju nesto bas jako i dosta kod sebe ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Michigen
  • Motocikl: Honda NC 750XD

Posto zivim u Mirijevu taj sa jugicem vec neko vreme kasno uvece driftuje po raskrsnici. Ceo kraj bukvalno odzvanja od skripe guma. Za mene je cudo da ga nisu ranije priveli.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 367 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

E, da se samo malo vratim na ono o voznji bajsa, prolaz pored kolone, semafor, skretanje...

Juce sam pricao sa nekim ljudima "iz struke" i oni su mi potvrdili ono sto sam do sad vec 100 puta  video, iskusio.

U ovoj zemlji je odavno poznata praksa da nije vazno sta znas vec koga znas, pa tako i ovde. Od , navodno, strucnih ljudi cuo sam 3-4 razlicite verzije po pitanju gore pomenutog problema kretanja bicikliste...

 Tako da se izvinjavam  svima sto sam tvrdio sta sam vec tvrdio. Ali ne zato sto nisam bio u pravu vec zato sto sam tvrdio... Ovde vise nista ne moze da se tvrdi. Ono sto danas jeste, sutra nije. A oni koji bi trebali da znaju i presude nisu nista bolji od nas ovde na forumu. Tako da samo gledajte  da vas neko ne udari i da vi nikog ne udarite i bice ok, to je otprilike zakljucak

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd

@ivica744, sećaš se Tome Džeksona, taksiste? Je li živ? Znaš ko je? E, on je tako kada mu neko uđe u jednosmernu, u kontra smeru nepropisno, ide pravo na njega, očeše ga obavezno. Pa onda ovaj pegla i svoju štetu i njegovu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9095 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 3 sati, the_doctor je napisao:

Lakat kroz prozor, TX table, bez i malo stresa u moju traku s pola širine auta, izazva mi ljutnju u trenu....

 

 

 

 

 

Screenshot-20220821-094408-Gallery.jpg

 

Zbog takvih pozelim Lajku s'roll branici.... ima slika negde lani, ne bi trepnuo.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1728 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 1 sat, Jupiter je napisao:

@ivica744, sećaš se Tome Džeksona, taksiste? Je li živ? Znaš ko je? E, on je tako kada mu neko uđe u jednosmernu, u kontra smeru nepropisno, ide pravo na njega, očeše ga obavezno. Pa onda ovaj pegla i svoju štetu i njegovu. 

Jooooj ne pominji ga,umro je odavno,bordo minika,nemas gde dizalicu da stavis pod auto,bunker da otvoris da stavis neki kofer nema sanse,ti stoje sto prazne sto pune kante sa naftom,smrdi ceo auto na kilometar,opran zadnji put kad je izasao iz fabrike.Taj je vozio kud je on hteo,nema za njega nikakva raskrsnica,bele linije,nista,kao da je na livadi.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 788 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - čađava dvocevka
Pre 3 sati, Jupiter je napisao:

@ivica744, sećaš se Tome Džeksona, taksiste? Je li živ? Znaš ko je? E, on je tako kada mu neko uđe u jednosmernu, u kontra smeru nepropisno, ide pravo na njega, očeše ga obavezno. Pa onda ovaj pegla i svoju štetu i njegovu. 

Znam taksistu koji tako naplati tri štete na istom krilu, a radi krilo jedanput. ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 367 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Ono u Tosinom bunaru sa taksistom je bilo zato sto je desna ivica kolovoza kod taksiste u ocajnom stanju, rupe i zakrpe, zato je bezao malo na tvoju stranu 

A brate, ovo kod Doma Omladine si mogo malo u desnu traku, slobodna je, pusti skuterasa da prodje, nije bas tako strasno

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 420 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
Pre sat vremena, ske je napisao:

brate, ovo kod Doma Omladine si mogo malo u desnu traku, slobodna je, pusti skuterasa da prodje, nije bas tako strasno

Jbg ako se tako cimas i sviras stalno, batali motore:ups:. Malo i sredinom trake, sigurnije je :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 732 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006

@ske

Ako postoji dobar razlog ili opravdanje (rupa na putu?) onda je prelazak u suprotan smer opravdan? I ako je auto u suprotnoj traci u neposrednoj blizini. :stabre:

 

Nisam ni rekao sa je strašno, lagano se ispeglalo i bez posledica. Ali se ovakve situacije vrlo lako mogu završiti crnom hronikom, samo li se kockice poslože malo drugačije igrom slučaja.

Slažeš li se?

 

Zvučiš mi kao da opravdavaš takva ponašanja u saobraćaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2436 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Definitivno sledeca investicija je vazdusna sirena. Idem jutros kroz grad, i vozim pored auta, put sa dve trake u jednom smeru, i lik nosalantno skrece na mene, ja bezim na sredinu puta i on skroz do mene, u momentu da li da mu razvalim retrovizor ili sta da uradim, gledam u njega, gleda on u mene u fazonu sta hocu. Poludeh. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1130 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Nemojte stavljati PREjake sirene, moj drug je davnih dana imao baš neprijatnu situaciju kad se trudnica (pešak na trotoaru) toliko prepala da je umalo pobacila. A on trubio nekom mamlazu na raskrsnici. Od tog dana do porođaja je bila u bolnici. Ovaj nije bio čovek sve vreme... Kad se porodila, više slavio on nego otac deteta. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja