Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 877 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Evo, par dana čitam neprijatne situacije sa organima reda i sve se mislim kako sam ja imao sreće do sada, barem se tako nameće. 

Kad sam kriv (uhvaćen u prekršaju), nadam se najboljem ishodu. Često prošao bez kazne i bez mita. Nekad su jednostavno morali da pišu (radar). Ne očekujem nerealno...

Imao sam i poneki pokušaj bezobrazluka i iznuđivanja para, dok sam bio mlađi, ali kad sam regularan ne odstupam, brzo shvate da gube vreme...

Imao sam situaciju kada me OSL na motoru jurio par km (nisam ga video, bez rotacije, mark), gde kad me je stigao i naravno da  sam odmah stao, je počeo da viče na mene, pa ja na njega jer ne može tako - onda sam rekao - Ajmo ispočetka, ovo nije način. Dobro veče - dobro veče. Šta sam zgrešio?

Prošli ste na crveno.

Nisam, ne prolazim na crveno. 

Jeste.

Nisam.

Zašto voziš kao manijak? (To mu je zasmetalo i ne poričem, jesam brzo vozio)

Vozim kolegu na poslednji voz.

Ne lažete?

Ne lažem, evo pitajte ga.

Vozite opreznije, prijatno veče.

Drugi put interventna me zaustavila, tražili nekog, rekao bih. Parkirali me iza džipa svog. Dokumenta, ovo-ono, sve ok. Hvala, prijatno.

Krenem ja u rikverc da mogu da zaobiđem njihov džip. Kad, momak skoči na put da zaustavi nadolazeće vozilo i ja mu pređem preko noge. Psuje, viče..ja se usrao. Rekoh izvini. Kaže on, ja sam kriv, vozi...

Nedavno, na skuteru me zaustavi čika policajac na motoru. Stanemo nekako u slovo V. Kaže mi nešto, ja ga ne čujem dobro i krenem malo unazad da mu se približim i u tom naslonim skuter na njegov BMW, otpadne mi žmigavac.  Rekoh izvini. Kaže on - ma pazi bre, tvoj lep očuvan, moj je za zamenu. 

Otpao mi žmigavac, on kaže ne brini, još uzeo da ga vraća, kaže tako je napravljeno da se ne polomi nego da ispadne...

Eto, možda sam ja imao sreće, a možda se i ponašam "normalno", pa bude svima lakše...

  • Sviđa mi se 6
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2376 postova
  • Motocikl: Umočiću...
pre 5 minuta, cezarpa je napisao:

Ako su pacijenti drogosi,sta se onda cudis?Napravicemu paravan kad ga uviju u mokar tepih.

Kolega ja sam mislio da smo imali drzavu i drustvo,stim ja u vreme druga Tita,avi ostali neznam .Valjda danas.

Skidajte ga, čudno je sklopio rečenicu:lol:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2169 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Pre vise od 10 godina vozio sam Piaggio free kad su bili aktuelni,i zaustavi me patrola.Tad i nikad vise trazili mi dozvolu.Vidi nosim kacigu ,dozvolu imam,i onda krece prica.Policajac je imao isti takav free i krecemo razmenu iskustava.zavrsili smo na asfaltu ispod motora,trazeci sraf za ulje u diferencijalu.Kolega celavi brka,legenda,umro je od smeha.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3175 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
pre 55 minuta, Rade koenig je napisao:

Pozdrav svima od brata intera :P

Volimo i mi vas od srca, slatki ste i tresete se vi hejteri kao devojcice kad vas zaustavimo... Niko ko nije dripac nije nikad imao problem a cak i oni ako ne uzlete...  pitajte te poznanike za sta su privodjeni pre nego vam ispricaju bliski susret kako je protekao sa interima...  pozdrav svima i postovanje svim bajkerima! 

Brate moj voljeni, znamo se dugo. Nije baš tako. Idem sa drugarom do Skakija (nema ga dugo na forumu) da mu preteram xj600 do kuće jer nema A. Stajemo i izlazimo iz belog Brava, tek nastupa bacanje nas sa napadom sa leđa, uvrtanje, udaranje, repetiranje pištolja i naslanjanje na glavu dok ležim na haubi. Zašto? 'nako. Ko ste, šta ste... Kao ajd slobodni ste. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 413 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Meni na ovom snimku sa interventnom nisu jasne dve stvari:

1. zasto svi koji kao nesto snimaju postupanje policije zahtevaju da im se policajci legitimisu kad je ocigledno da se radi o policajcu?

2. Zasto mu policajac na zahtev ne pokaze legitimaciju, u cemu je tu problem , ne kapiram?

 

 Ovo ostalo sto ovaj lik nesto mrsi muda je bzv, cuo je dva tri pravna termina i pokusava da ih ubaci u recenicu al mu slabo ide. Bolje da je cutao i glumio uvredjenog gradjanina kome su ovi policajci kao povredili neka prava

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1788 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 2 sati, Rade koenig je napisao:

tresete se vi hejteri kao devojcice kad vas zaustavimo...

A vi uzivate kad vidite da se neko trese.Jel vidis ti dokle smo mi dosli kad smo sami sebi neprijatelji. 

Kad se samo setim racija po diskotekama pocetkom  90-ih kako su izgledale,malo kasnije kad se dolazilo na pauze i bilo oruzja na kile,nisu se bas tako smeskali.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Majesty 250, Burgman 400
Pre sat vremena, mrle je napisao:

Brate moj voljeni, znamo se dugo. Nije baš tako. Idem sa drugarom do Skakija (nema ga dugo na forumu) da mu preteram xj600 do kuće jer nema A. Stajemo i izlazimo iz belog Brava, tek nastupa bacanje nas sa napadom sa leđa, uvrtanje, udaranje, repetiranje pištolja i naslanjanje na glavu dok ležim na haubi. Zašto? 'nako. Ko ste, šta ste... Kao ajd slobodni ste. 

5 prstiju na jednoj ruci i svi razliciti tako i medju nama... Verovatno potraga bila za istim vozilom itd... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Majesty 250, Burgman 400
pre 24 minuta, ivica744 je napisao:

A vi uzivate kad vidite da se neko trese.Jel vidis ti dokle smo mi dosli kad smo sami sebi neprijatelji. 

Kad se samo setim racija po diskotekama pocetkom  90-ih kako su izgledale,malo kasnije kad se dolazilo na pauze i bilo oruzja na kile,nisu se bas tako smeskali.

Bas naprotiv, ne uzivam, ali ko je bandit i treba da se trese. Dobro mi svi znamo da su vremena uzasna i da policija ne moze da radi svoj posao jer svi gledaju da uoce gresku policajca, a kad bi ste radili ovaj posao bilo bi vam jasno o cemu pricam... Uzdravlje!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1675 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050
6 hours ago, Atorn said:

Ja moram da te pitam, neda mi đavo mira. Da li si tada bio sa tim drugarom, pa svedočiš taj događaj, ili ti je on to ispričao, pa ti prenosiš nama ovde? 

Da li je prijavio taj slučaj? 

Da li je hteo da prijavi, ali su mu pretili, pa nije smeo? 

Ne, nije hteo da prijavi, niko ga nije tukao, niko mu nije pretio, svukli su ga golog u 7 uveče, bilo je prolaznika, izbrukali su ga i posle je bilo, bio si nam sumnjiv, imamo pravo i sl.

Nije se plašio da ih prijavi, nego nije hteo da se cima, već što pre da zaboravi nemile scene.

Zaista nemam razloga da izmišljam ili lažem, niti me je on šta slagao, jbg, došlo im da ga sramote i moglo im se. Meni ne bi tako jeftino prošli, veruj mi na reč.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1675 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050
3 hours ago, Rade koenig said:

Pozdrav svima od brata intera :P

Volimo i mi vas od srca, slatki ste i tresete se vi hejteri kao devojcice kad vas zaustavimo... Niko ko nije dripac nije nikad imao problem a cak i oni ako ne uzlete...  pitajte te poznanike za sta su privodjeni pre nego vam ispricaju bliski susret kako je protekao sa interima...  pozdrav svima i postovanje svim bajkerima! 

Ma živ sam se usrao od vas organa.

Možete znaš šta... Da ne budem vulgaran, uglavnom da mi se sagnete...

 

 

Drugar nije cigaretu zapalio u životu, majka doktorka, otac profesor na fakultetu, on jedinac, strejter, kažem ti, razlog je bio što je nosio jaknu sa kapuljačom.

 

Pozdrav i za tebe.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ8 FAZER, FJR1300

mene su random zaustavljali svaki put. Nit imam dosije, niti sam opljacako banku pa ide potera zamnom... svaki put je bilo izvlacenje iz kola, siri noge ruke na haubu, pretres, pa pretres kola... nekad nesto pitaju.. ja odgovorim, i ne pozivam se na evropske vredosti... bile su devedesete, crni bmw, ja celav u fajerci nabildovan, ili sa dugom kosom, jos uvek nabilodovan,.. znam kako izgleda... al pre nekoliko godina na aerodromu,. kad su krenuli da prate komunalce... 

... sta reci, sem sramota za intervetnu...

taksista me ceka kod borika.. moj neki. ja imam 6 sati izmedju letova, ovaj treba da me odveze kuci, i za par sati da me vrati na aerodrom.. 

ja tamo.. komunalac ga drnda jel ne znam sta.. dal je skinuo firmu a nije smeo.. ili obratno.. nije ni bitno.. reko, daj pisi mu kaznu.. ili uzmi podatke, pisi posle zurim.. sve je pod kamerama, imas sve... iza stoji interventna.. nisam je ni video. kad su videli da se raspravljam sa komunalcem, iskocise iz dzipa trojca, 3 sa 3, ogromni, opkolise me..sta je problem? .. 

reko, a vi izigravete neki gestapo ili sta?

lele, u trenutku shvatih sta napravih.. hahaha

opet, siri noge ruke na haubu.. dokumenta.. sad ides u stanicu, pomenuse to, verbalno, vredjanje..prijava.. bla bla..

 

cek cek cek, stop.. ajmo ponovo, ja sam taj i taj, radim to i to, ovaj taksista je moj, ja sam ga zvao... gestapo je bila najelitnija specijalna policija toga vremena, komplimet je bio... sva ova zapadna policija me maltretira gde stigne i kako stigne.. cim vide nas pasos... dodjem kuci, ajd i nasa... gde ce vam dusa... jedva nas pustise...

 

al sramota.. umesto da jure kriminalce, oni cuvaju komunalca koji drnda taksistu koji ima 65 godina i jedva na nogama stoji... budalastina i trosenje resursa bez veze...

 

ps, da ne gresim dusu, tih taksista tamo na aerodromu zna da bude i 100, a znaju da budu i agresivni.. mozda je bio neki incident pre toga, pa je poslata interventna... ne znam.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1741 postova
  • Motocikl: /
Pre 7 sati, Rade koenig je napisao:

Pozdrav svima od brata intera :P

Volimo i mi vas od srca, slatki ste i tresete se vi hejteri kao devojcice kad vas zaustavimo... Niko ko nije dripac nije nikad imao problem a cak i oni ako ne uzlete...  pitajte te poznanike za sta su privodjeni pre nego vam ispricaju bliski susret kako je protekao sa interima...  pozdrav svima i postovanje svim bajkerima! 

 

Zasto vecina vas ne radi kontrolu tako da kamera iz vozila belezi dogadjaj ?

            

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 905 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - čađava dvocevka
Pre 5 sati, milomir22 je napisao:

Ne, nije hteo da prijavi, niko ga nije tukao, niko mu nije pretio, svukli su ga golog u 7 uveče, bilo je prolaznika, izbrukali su ga i posle je bilo, bio si nam sumnjiv, imamo pravo i sl.

Nije se plašio da ih prijavi, nego nije hteo da se cima, već što pre da zaboravi nemile scene.

Zaista nemam razloga da izmišljam ili lažem, niti me je on šta slagao, jbg, došlo im da ga sramote i moglo im se. Meni ne bi tako jeftino prošli, veruj mi na reč.

Takve stvari i ne treba zataškavati. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1354 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 5 minuta, PremieRacing je napisao:

Tema je "bahati mamlazi" u saobraćaju...

Гађамо баш у центар теме.
Нису бахати мамлази само у аутима, камионима, на моторима...
Бахати мамлази су и пешаци, и полицајци, и "тротинаши", и керови луталице:)...

Promenio član Marko05
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 7191 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Kakva količina agresije u svim sferama.

 

Agresivni ljudi na poslu, biju se po kućama, agresivna policija, agresija u super marketu.

 

Kako izađeš u svet, sve se svodi na balansiranje i deeskalizaciju situacija. Ja ne znam šta je sa ovim narodom i odakle je taj agresivni model ponašanja prihvaćen? Sad kad si fin i kulturan to je okarakterisano kao slabost.

 

Kako li izgleda dan policajcu koji ima pajsere kolege, agresivnog nadređenog i budalu da hapsi ne mogu ni da zamislim. Što je najgore, svako od nas ima neku budalu.

 

Celoj Srbiji su najviše potrebni psihijatri.

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2908 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
14 minutes ago, Marko05 said:

а обезбеђујете и браните педер параде

Samokontrola, samokontrola :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: Beograd

Određena ovlašćenja iziskuju pojačan stepen odgovornosti.

To jedan solidan deo ne shvata i tu je koren problema.

Nije stvar u težini kazne, nego u njenoj izvesnosti.

 

Ali ajde, da ne širimo temu sad. Neko od policije biva pogođen metkom u glavu jer je taj konkretni službenik budala pa poteže pištolj na sve i svašta, neko biva udaren pendrekom u glavu jer se nekim službenicima nije svidelo gde sedi, a neko napadne kordon, pa onda dobije po leđima i onda umesto u bolnicu ide kod bate, a službenici koji su napadnuti idu na isto mesto na poklonjenje.

 

Ne znam zašto sam ovo rekao, ali kad krene zakon jačega, a ne pisani zakon (kao što se to normalno u civilizaciji jel) onda se ne zna ko će da izvuče deblji kraj.

Tu se bude osuđen za Zlostavljanje i mučenje-kvalifikovani oblik.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1354 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 37 minuta, Bigor je napisao:

Samokontrola, samokontrola :jee:

Ахахахаха, па што?

Геј или по нашки педер.

То се пропагира свакодневно, чак и у школама.

Зар је и то и даље табу тема?:P

Promenio član Marko05

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2908 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
Ахахахаха, па што?
Геј или по нашки педер.
То се пропагира свакодневно, чак и у школама.
Зар је и то и даље табу тема?
Ima kolega koji ce da ti pojasni, cudi me da se do sad nije javio

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 905 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - čađava dvocevka
pre 15 minuta, štampar je napisao:

Zastrašujući snimak otrkio je vozača koji je u nedelju pokosio ženu u Kaluđerici, a zatim dodao gas i pobegao sa lica mesta.Na snimku do koga je došao Kurir vidi ...

Ovo sam jutros gledao. Strahota, šta drugo. Piše Kurir da je drugi vozač koji je naišao, okrenuo auto i zapalio sa lica mesta. Mislim ipak da je okrenuo auto i krenuo za kombijem, da ga zaustavi. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja