Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSF 1250 S Bandit

Recommended Posts

  • Malinar u pokusaju, 1600 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Ja sam pre za ulje (ono gusto za zupčanike) kada je dilema ulje vs sprej za lanac u pitanju.

E sad, da ulje zna da umaže felnu i lancobran, zna dobro i da, mora češće da se maže (već na oko 200-300km ga lanac zbaci sa sebe), ali sam se odmorio od pranja istog i bacanja para na skupe preparate za pranje i mazanje lanca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3127 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Ne može sprej,lepljivi da podmaže lanac kao ulje,kapiram da mu sprej više dođe kao opklop...malo ulje,pa sprej...probaš ovo,ono i na kraju opet isto traje:)?!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7081 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Kada motor krene da se vozi, lanac se ugreje i samim tim lepljivi sprej na lancu počne da se topi i podmazuje ga, a ulje kad se ugreje ima mnogo veću težnju da spada sa lanca, pa mora često da se podmazuje, zato ako odlučite da podmazujete lanac uljem najbolje je da ugradite onaj "Scotoiler" ili neki sličan automatski sistem podmazivanja.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3127 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Definivno sam izbacio Motul,pa nije zlatan?!

Nikad ovo nisam prob'o...ne ja već ona!:)

Išao danas u vožnju,svratim u Motocross team u KVu...aj' da probam ali nemaju pakovanje od 4L,a po litar samo 3L,treba da im stigne roba...ma daj ovo od 5...

jALsSqz.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja sam isto sipao Katanu par sezona, probao Motul 7100 par sezona a sad druga sezona sipam Silkolene.

Iskreno nisam primetio neku vidnu razliku između ovih ulja, jedino u ceni.

I ono najbitnije nije se dolivalo od zamene do zamene

Za sada ostajem uz Silkolene pro 4.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3127 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Zaboravih da utefterim,sipao "Samuraja"...Dosta je "zezancije" sa Shellom,nije loš,do 3000km,mislim ono: pali,radi,ide...!?!Prešao 4 i nešto sa ovim zadnjim.Fala na saradnji,idemo na full sintetiku...Ako ništa,manje ću odvijati štopli i filter:),ono na 4000,ovo na 7-8000!Možda i ranije,zavisi od ponašanja,a i cena dozvoljava,zar ne?1500 Katana,1300 beše Shell,sa popustom...zaboravih!

9FnEMp6.jpg

Prvi utisak-nemam pojma,drugi-otkud znam kad nisam prob'o i treći najvažniji-šta će'mu fali?:jee: 

Miris...bitan faktor...daa...kako jelo prvo pomirišete,mnogo kaže?!:)

Lepo miriše,ne kao obogaćeni Motul ali sasvim lepo.

Gledam ovu prednju gumu,što skakuće...9000 prešla,još toliko može!Hm...dobro je što ide Zima!

4aJ5EcX.jpg

 

Uglavnom Suzi je spremna za zimski san,sa novim uljem...ja uvek zamenim pre zime,ako je "sagorelo" ulje oslobađa neke kiseline,moguća rđa,bla,bla...

Promenio član shoyyka
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

ALIM4405.jpg

Pozdrav svim vlasnicima Bandidosa i mozda neki savet od mladjih i pametnijih ljudi (al se uvukoh, hehe).Imam  1250s sa abs-om,  2010 stigao iz Svice pre desetak dana. Kupljen od vlasnika u francuskom delu, 30000km pravih i stize mi (cekam je vec mesec dana) CBF1000 2011 sa tri kofera isto od vlasnika mislim 50000km.Posto smo prodali i skuter, a motor nismo ni videli letos, ja bih ostavio jedan od ova dva za mene i zenu a drugi naravno zalivadio. Napominjem da nikad nisam imao  ni Bandita ni CBF-a pa me interesuju misljenja sta ostaviti sebi. Razlika u nabavnoj ceni je svega 500-600e, jer je Suza izasla mnogo zbog prevoza.Znam da Suza nije prodavljiva ali nemam predstavu za ovaj novi model Honde.

Promenio član Lukac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1600 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050
9 hours ago, mrmiki said:

Dosta samo citanja, vreme da se pridruzim banditima :)

 

I budi iskren, pošto sam video da si imao benelli trk, šta je bolje, 2 ili 4 klipa?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Mirijevo
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit

Konj nisam nista konkretno napisao, 2007god, presao 55000km (tako pise), presli smo tek nekih 60km jos se upoznajemo i navikavamo :)

 

Pre 19 sati, shoyyka je napisao:

@mrmikiLepa mala Suzi:takoje:

Hvala :)

 

Pre 10 sati, milomir22 je napisao:

I budi iskren, pošto sam video da si imao benelli trk, šta je bolje, 2 ili 4 klipa?

Nisu bas motori za poredjenje, meni licno se svidja vise 4 cilindra bar za sad, videcemo za dalje :) Sve mi je novo i drugacije 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre 20 sati, mrmiki je napisao:

Dosta samo citanja, vreme da se pridruzim banditima :)

 

sfqOIUh.jpg

 

GGnlQPo.jpg

 

zqaezJ6.jpg

Шта је бре ово?
Издаде кинезе? :zbunjen:
Надам се да није "заразно", да не пређе и на неке друге.:P
Иначе, врхунски изгледа на сликама, верујем да је бољи уживо.
Нек' уздравље служи.:takoje:

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8446 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Lutka!

Nauzivaces se drug, ima u temi o gsx650f-u dosta o tom agregatu, crkava citac stepena prenosa (i za to smo nasli resenje) a ako zelis jos ugladjeniju voznju ja ti napravim O2 eliminator :takoje:

Na poklon naravno.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Mirijevo
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit
pre 2 minuta, Marko05 je napisao:

Шта је бре ово?
Издаде кинезе? :zbunjen:
Надам се да није "заразно", да не пређе и на неке друге.:P
Иначе, врхунски изгледа на сликама, верујем да је бољи уживо.
Нек' уздравље служи.:takoje:

Nisam izdao moralo se tako, ali ajde nek bude da sam izdao da ne sirimo u pogresnom smeru temu ;). Hteo ja 1250 ali sam se posvadjao sa novcanikom, ali polako bice, mora se sve proba :). Hvala, videces ga :) PS. cuti zamalo tvoj motor da kupim :lol2:

 

pre 3 minuta, N.F.S. je napisao:

Lutka!

Nauzivaces se drug, ima u temi o gsx650f-u dosta o tom agregatu, crkava citac stepena prenosa (i za to smo nasli resenje) a ako zelis jos ugladjeniju voznju ja ti napravim O2 eliminator :takoje:

Na poklon naravno.

Hvala. Ovu sam temu celu procitao nisam znao (ustvari nisam gledao) da ima i ta tema, sad cu se na nju bacim :). Citac koliko sam video je kinez nisam ga ja ugradjivao i za sad radi, mada verujem da cu vremenom i prestati da ga gledam. Sve sto valja moze, samo da se budzi sto vise :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8446 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Heh, ne taj citac...

Ima dole na menjacu, ispod dekle citac koji racunaru govori u kom si stepenu prenosa i po tim se podatcima radi mapiranje.

 

Ako sve lepo radi nemoj se opterecivati, prvi signal je izostanak signalizacije za ler (zeleno na tabli).

Uzivaj!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 3 minuta, mrmiki je napisao:

Nisam izdao moralo se tako, ali ajde nek bude da sam izdao da ne sirimo u pogresnom smeru temu ;). Hteo ja 1250 ali sam se posvadjao sa novcanikom, ali polako bice, mora se sve proba :). Hvala, videces ga :) 

Ахахахаха, нећемо на ту страну, него сам се уплашио да не пређе на неке друге, знаш добро које.:jee::P

pre 3 minuta, mrmiki je napisao:

PS. cuti zamalo tvoj motor da kupim :lol2:

Ма јеси луд, Да навучеш себи беду на врат.:lol3::P 

Promenio član Marko05

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Mirijevo
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit

@N.F.S. video sam to ponavljao si pricu i u ovoj temi :) za sad radi kako treba. Polako tek cu vas smaram sa glupim pitanjima, samo malo da se bolje upoznam sa motorom :lol2:

 

@Marko05 Upravu si sto se plasis, prelazi u najavi 100% samo da se ukaze prilika (da ne kazem da se dobije odobrenje) :lol2:

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1981 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

@mrmiki@Marko05 vas dvojica nemate o nečemu pametnijem da trućate a? :) 

 

Zaboravljate da sam ja na dva točka ''zvanično'' seo davne 2005 godine...prošao sam sito i rešeto, sad se vodim kao matorac, vrlo dobro znam šta mi i zašto odgovara da vozim :D i jaaako mi je dobro poznat taj nagon ka menjanju motora. Prosto te mami samo da probaš :) to vas dvojica tek doživljavate :P 

 

Ako bude prilike a po mojim nekim kriterijumima nikakav problem neće biti da se pređe na nešto drugo! @mrmiki odobrenje mi nikad nije trebalo znaš ti to dooobrooo :D jedino što sad biram da ne zakinem malo čudo koje mi stiže u Februaru pa sam oprezan. A ako ona bude dozvolila možemo da pričamo :) 

 

Inače @mrmiki ti znaš da mene rade dva cilindra :) nekako ta 4 cilindra mi dođu kao ona extra zgodna plavuša za koju znaš da ti je sigurica uvek kad se vidite....ali to nije to...ne radi te do kraja baš zato što je dostupna! 4 cilindra su sigurna luka...sve klizi, sve je mekano i predvidljivo.

 

2 cilindra su ona druga plavuša ili looda crnka koja te tera na adrenalinski šok svojim postupcima, brine o tebi ali drži i do sebe! Ne možeš da je provališ bukvalno do trenutka ''određenog dešavanja'' :D 

 

Ako mene pitate obojica šta bih ja u tom vašem segmentu posedovao....TL1000 ili SV1000 alll the way brother! Ili ako idem u ekstrem Dućko u izvedbi 916 i 996 :) jbg matorać! :D 

 

Inače ta tvoja Suza je sjajan motorin...meni kao igračka ali sjajan! Potpuno drugi način vožnje, potpuno se drugačije rekao bih i opasnije ponaša u vožnji i ne prašta toliko geške i ako je laganica. Biće nam sjajna sledeća sezona! I nadam se da će @Marko05 uspeti da izađe iz garaže makar na dva dana! :lol3: 

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja