Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSF 1250 S Bandit

Recommended Posts

  • Drug član, 3115 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Suzana nije na oglasima,za mesec dana ću joj produžiti registraciju,(ističe 24.03.)opet možda će na oglase...da bi se kupio noviji,verovatno sa oklopom GSXF,da se proba,iskreno sam skeptik sa oklopnjacima zbog vrućina ali voze se ljudi vidim.Ima i ventilator više od "golaća" tj. dva manja.E sad ja palamudim malo,pa voze se,a ne gasi se ventilator,vozio se sa jednom oklopljenom Kawom,velika kubikaźa,zimsko doba bilo ali lepo vreme,išli po Tari,na njoj se skoro ne gasi ventilator...naravno ima više faktora,pregusto ulje,lošiji agregat bla,bla...

Ovo je moje mišljenje,samo na glas razmišljam!:)
Ljudi stave gusto ulje,zbog menjača,da im manje lupa umesto da porade na šaltanju...poznato je da i ulje hladi,o uljarama da ne govorim. Poznato je i to da ređe ulje bolje,pre podmaže,pri hladnom startu...Naravno ako je stariji agregat,više pojeden,veći zazori,karike ne obrišu ulje,eto trošenja,dima bla,bla...Da ga više ne tupim...

Krajem Februara je na oglasima,možda...

Potrošni materijal je nov:

Svećke

-Antifriz

-Kočiona tečnost

-Pločice dobre,zadnje Brembo dajem,diskovi dobri

-Gume Dunlop GPR 300 nove,nestavljane dajem

Na njoj su D222,prešle oko 9000,prednja počela poskakivati(pisah negde,da,napravih temu),zamenjena,šteta da se skinu,mogu još toliko preći,zadnja je oko 30000din.

-Lanac DiD,JT lančanici novi,prešli oko 5000km

-Vizir iz Motolanda,plus deflektor,fabrički imam naravno

Kineske džidza bidže:

-podizači kormana

-produžetak blatobrana

-usb punjač sa voltmetrom

-nosač mobilnog

-indikator stepena prenosa,trenutno,bez greške radi,plug&play

 

-nosač kofera i centralni kofer u boji Suzane(tu će biti dogovor,ja samo njega ovakvog stavljam,nijedan drugi,verovatno ću kupiti,ako kupim drugi motor,sa nosačem,dajem, a ovaj zadržavam,kofer naravno ide,slaže se...Ako kupim sa ovakvim ok...

-Ulje prešlo tek manje od 500km,Ipone 10w50 Katana,full sintetik

 Znači to se zove sedi i piči,guma ima za dve godine,zavisi od prelaženja,prosek 12-15000km.

Sve samo za mizernih xxxxx evrića...nisam je još formirao...Ukrajina puta Rusija...

Neka piše ovo,kao nezvanični oglas...ne šteti...

Km...trenutna

JmVqOJu.jpg

 

Ne napuštam model,vrstu,tip...ne...nema problema sa namotajima,agregat neuništiv,relativno se lako vozi, pros'...modovi vožnje su u ručici gasa,kol'ko zavrneš...:)

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Ja sam bre oduševljen tim golaćem. Kakvi oklopi, sakriju sve što je lepo.

Da imam više vremena za vožnju taki bih voleo

Još kad se estetika tako održava... Ihhh

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3115 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
Pre sat vremena, Bokes je napisao:

Ja sam bre oduševljen tim golaćem. Kakvi oklopi, sakriju sve što je lepo.


 

...i ružno!Ali lepši je definitivno i skuplji.Ima prednosti...manje se peskari agregat,mane...ne može  crash bar,malo slajderi(mrzim slajdere),skupe plastike,veliki posao...i ta vrućina,nije isto kad se hladi sa svih strana od samo definisanih,pogotovo kod većih kubikaža...Golać se hladi i kad stoji,ovaj ne.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3115 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
On 19.1.2022. at 19:35, shoyyka je napisao:

Vreme je za obnovu teme...i da...više nema zveranja levo desno?!?

 

KRqEaLV.jpg

 

rJdLEcU.jpg

 

UmPHYJp.jpg

Jubilej:jee1:

 

Sinko,a što ti voliš,voziš te motore...?

Pa...volU mačke!:jee:

STDIZEt.jpg

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Salu na stranu , na Suzukiju sam dosad uradio-ispolirane felne, Srdjan sediste, progresivne opruge,  podizac volana, visok vizir, stize za koji dan gear selektor i instrument za vodu sa davacem.Gepek i auspuh su mi stigli sa motorom, a imam wingrack za tri kofera (koja cuvam). Spustio sam auspuh za 3cm (zbog kofera i spustio motor sa drugim koskama za 3,5cm).Narucena je sa Alija i druga instrument tabla, mozda promenim ovu njegovu-to je jedna od stvari koja mi se ne svidja. Uskoro cu ugraditi led farove i dve jake sirene da me cuju i vide, ako se jos nesto setim, pisem.

Promenio član Lukac
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3115 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
Pre 2 sati, Lukac je napisao:

 instrument za vodu sa davacem.Gepek i auspuh su mi stigli sa motorom, a imam wingrack za tri kofera (koja cuvam). Spustio sam auspuh za 3cm (zbog kofera i spustio motor sa drugim koskama za 3,5cm).Narucena je sa Alija i druga instrument tabla, mozda promenim ovu njegovu-to je jedna od stvari koja mi se ne svidja.

Srećno sa vožnjama kolega,nego me kopka ta instrument tabla,vidiš gore kako se žuti,možeš joj i boje menjati...imaš dve vrste,ove novije,za "15 i "16o godište,kao na GSXFu su manje...ne znam kako misliš,neku modifikaciju...i zašto baš sa Alija?Ako smem pitati,ne mora odgovor!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

HTB1-Ite-Ga-Ifr-K1-Rk-Snb4q6x-HRFXa-E-jpOve sam narucio jedini koji mi se svidjaju, imaju i temp vode i u kojoj si brzini, uz malu doplatu ide i senzor za vodu. Dimenzije su otprilike iste kad se stari satovi odvoje sa onih 8 srafcica, treba napraviti ispod plocu da nema rupa.Ovaj je najslicniji novijem modelu sa oklopom,inace na Aliju su najjeftiniji oko 75e,pozz

 

Promenio član Lukac
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 s Bandit- 2009

Pozdrav ljudi, valjda nisam profulao mesto, za temu...da li neko ima ili zna gde mogu nabaviti crash padove/pecurke za gsf 650 s badzu 2009 god? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Mirijevo
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit
pre 19 minuta, Draza90 je napisao:

Pozdrav ljudi, valjda nisam profulao mesto, za temu...da li neko ima ili zna gde mogu nabaviti crash padove/pecurke za gsf 650 s badzu 2009 god? :)

Bolje brzo brisi poruku da @shoyyka ne procita :lol2:

 

Nisam nasao kod nas sem da se poruci preko neke radnje.U inostranstvu cene katastrofa, bolje vidi sa Sebom da ti napravi crash barove, mislim da je bolja varijanta

Promenio član mrmiki
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 s Bandit- 2009

 

1 hour ago, mrmiki said:

Bolje brzo brisi poruku da @shoyyka ne procita :lol2:

 

Nisam nasao kod nas sem da se poruci preko neke radnje.U inostranstvu cene katastrofa, bolje vidi sa Sebom da ti napravi crash barove, mislim da je bolja varijanta

E hvala sto si me podsetio nase majstorcine, bas cu ga kontaktirati pa javljam moze li sta da uradi da znaju i drugi ako su zainteresovani za isto. :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3115 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Joj,to malo sranje može da napravi velikoooo!

Ima i dokumentovano ovde,unazad...

Ili da se stave na neko mesto gde nemaju vezu sa agregatom!Ja bejah upozoren ali nisam verovao...

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 s Bandit- 2009
49 minutes ago, shoyyka said:

Joj,to malo sranje može da napravi velikoooo!

Ima i dokumentovano ovde,unazad...

Ili da se stave na neko mesto gde nemaju vezu sa agregatom!Ja bejah upozoren ali nisam verovao...

Ček, moram to naći, prvi put čujem za to iskreno...ali mislim da se srafi na ram a ne na agregat (ako ima razlike jel)...O.o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3115 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Uvećaj pa vidi vezu,meni je to sjebalo blok...

7ikNoAE.jpg

 

Evo skrinšotovao...vidi da ne bude baš kruta veza,da kol'ko tol'ko bude fleksibilan za me daj Bože,da se on iskrivi...

gZG3oUx.jpg

 

Ako možeš na ram ekstra,dužina diskutabilna ali ima ih vazda vrsta,nađi podoban...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 s Bandit- 2009
3 hours ago, shoyyka said:

Uvećaj pa vidi vezu,meni je to sjebalo blok...

7ikNoAE.jpg

 

Evo skrinšotovao...vidi da ne bude baš kruta veza,da kol'ko tol'ko bude fleksibilan za me daj Bože,da se on iskrivi...

gZG3oUx.jpg

 

Ako možeš na ram ekstra,dužina diskutabilna ali ima ih vazda vrsta,nađi podoban...

Čuo sam se sa Sebom, i jeste u pravu si, ne preporucuje te pecurke itd i nista sto se srafi za agregat, vec je bolje izraditi/kupiti ceo ram koji ima vise tacaka srafljenja sa RAMOM (ne sa agregatom) i to je bolja/bezbednija ali i  ruznija verzija. E sad treba da nađem i posaljem mu sliku toga sto bi ja hteo pa ce mi dati ponudu. :) Videću već. Hvala za info, eto bas nisam znao. ❤

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
On 10/23/2020 at 12:34 PM, Pingvin37 said:

Isti problem sa karburatorima pojavljuje se i kod XJR 1200, slicno kao kod bandita 1200. 

 

Kod XJR 1300 su to drugacije resili i on nema nekih vecih problema sa karburatorima. Bar ono sto ja pratim i po ponekim stranim forumima tako mi se cini.

 

I ja sam razmisljao da predjem na FI i ABS XJR 1300 u skorijoj buducnosti, al ne znam dal davati 2000 evra vise samo zbog te 2 stvari. Ok ajde malo je i noviji...Videcemo vremenom. 

 

U opciji mi je uvek i bio Bandit 1250, a sa cenom je ubedljivo najpovoljniji sto me jos vise privlaci. 

 

Medjutim ja sam se navikao na vazdusno hladjenje i bez nekog specijalnog razloga (samo meni znanog) tesko prihvatam motore sa vodenim hladjenjem. Vrv je da volim tu jednostavnost uljno vazdusnog hladjenja. I to me jedino za sada deli od toga da se u skorije vreme ne odlucim za Bandita 1250s. Ali pratim ovu temu pa ko zna...

Sta ste ono rekli pre 3 godine :lol3:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3115 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Svi će oni na kraju na Bandite,male,velike:jee:...ovo je motor koji startuješ i voziš,ne treba ti pola kofera delova,rezervnih...sve to uz minimum održavanja,ima i estetskih vrlina...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 s Bandit- 2009

Jel tvoj badza na oglasima @shoyyka? Odmah (bar mi se cini) sam ga prepoznao sa foruma zbog pokazivaca brzine na sredini table...Opis sve citao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3115 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Jeste,'oću i ja na GSXF...mada ne bi trebalo,na oklopljenim je problem zaštita,jedino slajder neki,nešto duži,a ja 'oću i po blatu,makadamu,tako da...ali jednom živi...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
15 minutes ago, wragg said:

XJR 1300 sa ABS? Jel postoji to?

Gesendet von meinem SM-G991B mit Tapatalk
 

Znam da 2016 ristajling (cafe racer) XJR 1300 ima ABS. Al to je vec neki drugi motor. Sad ne mogu da se setim imaju li oni od 2012 ABS, treba pogledati. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R
Pre 15 sati, Pingvin37 je napisao:

Znam da 2016 ristajling (cafe racer) XJR 1300 ima ABS. Al to je vec neki drugi motor. Sad ne mogu da se setim imaju li oni od 2012 ABS, treba pogledati. 

Koliko znam da nemaju i raceri ABS. To je jedan od razloga zasto jos nisam kupio XJR1300, a to mi je jedan od drazih motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
2 hours ago, wragg said:

Koliko znam da nemaju i raceri ABS. To je jedan od razloga zasto jos nisam kupio XJR1300, a to mi je jedan od drazih motora.

Ja sam vidjao ovakih oglasa dosta. Mozda ima SP verzija? Nebitno, u svakom slucaju i one njegove od R1 kocione celjusti vrhunski koce. Mnogo bolje nego neki novi motori. Zadnja i nije bas nesto...

 

 

IMG_20230208_101148.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja