Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 600

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 342 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Plavi Banditos 600s

Filter samo rukom koliko moze a saf na karteru vrlo malo stegnuti. Od kad sam zeznuo navoj na proslom motoru ne diram taj saf vec izvucem pumpom za ulje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 797 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Maglenke na banditu testirane. Ubija kako svetli. Ne predstavlja problem vozačima u susret tako sam ih podesio. Lepo se dopunjuju sa kratkim svetlom, ali sa dugim je perfektno. Da far nije stari tip, tipa kad bi stavio od Horneta noviji far ili SV siguran sam da dugo ne bih morao ni da palim.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 943 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Daj sliku da vidimo kako je to kod tebe rešeno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 943 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

ebc6381a92a9bbaa490d88907d6351e9.jpg
52d3ba851e35384edb27bf5fa521db0b.jpg

Na prvoj slici je budzevina koja je bila u kormanu, sve lepo izvadjeno i stavljeno deblje gumeno crevo goriva i unit matica (nisam znao njen naziv). Bandit je sada neuporedivo bolji za voznju. Ostaje plastifikacija.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 943 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600
On 17.6.2024. at 18:26, Zlatko LA je napisao:Svaki put kad pridjem blizu motora nesto mi konstantno mirise na benzin, ne prejako ali postoji miris. Ajde racunam tako treba, nemam ni puno vremena za voznju (svega 250 km od kupovine). Kad juce da se malo provozam osetim jaci miris, i evo krivca tacno se vidi gde je rupica. Crevo koje ide iz slavine, skratim i vratim gde je bilo jer ima duzinu. cbb00353c0b4b0bae9a8505667db6198.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Promenio član Zlatko LA
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 943 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Svaki put kad pridjem blizu motora nesto mi konstantno mirise na benzin, ne prejako ali postoji miris. Ajde racunam tako treba, nemam ni puno vremena za voznju (svega 250 km od kupovine). Kad juce da se malo provozam osetim jaci miris, i evo krivca tacno se vidi gde je rupica. Crevo koje ide iz slavine, skratim i vratim gde je bilo jer ima duzinu. 26332d58580e416ed62a486c06b225e0.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer


Sent from my iPhone using Tapatalk
Iako ina dužinu pametnije je da ga zameniš jer ako je jednom popustilo znači da je trulo i popustiće opet. Auto radnja, kvalitetno crevo tog promera na metar i ne misliš o tome više.
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 943 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Oba su skoro 800 grama. Kod mene radi kako treba, ili ja nisam zahtevan previse. :)
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8766 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

... nema tezine koja ce kompenzovati karburaciju koja nije nivelisana, srafove rama/agregata koji nisu propisno pritegnuti, auspuh koji je zasrafljen direktno na ram (bez gumenog dampera..).

Eto par smernica.💪

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 943 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Na ovom Banditu je skroz ok bilo i bez tegova, sad je samo s njima kao slag na tortu i estetski i funkcionalno. Da napomenem da je volan potpuno miran kad se puste ruke sa koferom i bez, sa tegovima i bez. 
Registracija istekla 27. Marta, juce odradjen tehnicki a danas registrovan, toliko o mom slobodnom vremenu za voznju motora. :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 943 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Hoce li mi neko objasniti kako je moguce da na tapatalk-u meša profile? Ne radim to namerno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja