Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7945
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. vidi koji ti je navoj ako se slavina srafi u rezerviar (ako se ne srafi jos lakse) uzmi neku od skutera koja ima on off i resi problem zauvek. Srafi se u rezervoar. to NIKAKO, to nije obicna slavina, to je vakum slavina, na njoj ima posebno crevo koje ide na vakum u karburator i taj vakum pogoni membranu i onda se stvara protok, to moze da bude samo kao dodatna slavina pored ove vakumske, mada to samo komplikuje stvar, bolje napravi tu originalnu i miran si
  2. imas tamo u pazovi majstora Bokilica on sigurno ima resenje
  3. ja najvise volim kad su topopvi hromirani (ili polirani) crno mi nekako bzvz, eventualno da se uradi crna karbon folija to bi podneo
  4. za ljude koji u naseljenom mestu voze 90-100kmh APSOLUTNO nemam sazaljenje kada stradaju, to je izricito NJIHOVA krivica i nicija vise, i totalni nemar za sopstveni zivot i zivote drugih u saobracaju, pa ljudi s razlogom postoji to ogranicenje od 50kmh (u blizini skola i manje) i tu nema dalje diskusije.
  5. fantasticno odredjeno, pogotovo tockovi
  6. i mene zanima
  7. onda reklamacija, ili odneses nekom da to uradi kako treba
  8. za 6 iljada evrica, nebi ni pogledao kineza, nego bi se troumio izmedju ER6F, XJ6 i CBR500 mnogo je to para
  9. ni ja nisam siguran, mislim da misle na deo anlasera bendiks
  10. lepo uradjeno, jeftino a kvalitetno a dje nestade auspuh, ce da ogluvis dok ne stignes do mora bre
  11. dodas jos koju stoju pa uzmes ceo agregat samo tesko ih je naci, retko se ova nasa sprava kvari jedino kad se nesrecnik zakuca negde
  12. a kolko je to astronomska? meni bi isto tako trebao desni aluminijumski nosac fuzastera za vozaca i suvozaca, posto je polomljen deo za vozaca, ali je skarabudzeno sa drugim, funkcionise, moze da se vozi, ali najradije bi promenio da imam original ako se nadje za dobru kintu
  13. i ja bi voleo Ralju i Avalu da izvozamo, imam neki plan za Djerdap jedan vikend pa sve da spojim, to bi bilo extra p.s. danas sam zavrsio db killer za ovaj moj Akrapovich, i mogu reci da se i sa db killerom i dalje brutalno cuje, samo je tisi, sad usi ne otpadaju Bice vidoje, pre & posle
  14. uzas jedan, a tako je bio lep ambijent
  15. a sto ne bi moglo, samo da je 2 tocka ma moze i 3 samo je onda teze obilaziti rupe na putu
  16. ja sam uvek za okupljanje kontam NS je mozda neki optimum
  17. jee pa ti si bas ubo lokaciju za garazu moji motori su do sad uvek bili u ledenoj garazi preko zime, ali ove godine sam samac u kuci pa ima vise prostora pa sam odma sobirao motor E al svake godine strepnja, dal ce da kresne posle dugog stajanja, ali UVEK su kresnuli, SVAKI od njih: GPZ,VFR,GS,RF i naravno CB nije bila izuzetak, jbg Japan je to
  18. a ja se jos razmisljam, zao mi isterati motor iz sobe i isprljati ga, a tooooliko sam ga glancao pre nego sto sam ga sobirao, a opet rano mi je, 16 februar, bice tu jos sranje vremena, snega i minusa... pa samo gledam statuse na forumu, i na fejsu, SVI se vozaju, ma nek ide u qrac, odo i ja, izgurao motor iz sobe, ubacio akumulaor, kresnuo i vozi misko
  19. i posle 2 i po meseca pauze, CBejka naravno kresnula iz prve pala jedna voznjica za spas duse
  20. posto su u pitanju dva odlicna i pouzdana motora ja bio uzeo Bulldog posto mi je BMW gadan do zla boga a i ne vidim zasto bio bio problem putovati sa Bulldog-om, lepo stavis kofere isto kao na Bmw i vozis
  21. mozda se niste dobro razumeli ti i Dragon, jer ako je masina 4-taktna, ne vidim zasto nebi mogao da napravi auspuh, nema tu razlike motor ili skuter, vidjao sam skutere sa njegovim auspuhom, jedino sto on ne radi auspuhe za 2-taktne masine , tako da ako je masina 4-taktna ne bi trebalo biti frka
  22. dobro nam dosla
  23. mocno izgleda top a nebi bilo na odmet jedan vidoje snimak da ga cujemo
  24. agregat VX 800 je preuzet od Intrudera 750 i povecan mu je hod i stavljei veci karburatori, sve ostalo je isto http://www.motorcyclespecs.co.za/model/suzu/suzuki_vx800%2090.htm ako oni lazu i ja lazem
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja