Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7946
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. agregat VX 800 je preuzet od Intrudera 750 i povecan mu je hod i stavljei veci karburatori, sve ostalo je isto http://www.motorcyclespecs.co.za/model/suzu/suzuki_vx800%2090.htm ako oni lazu i ja lazem
  2. bilo bi dobro da napises koja je velicina da znamo da li je i nama mala
  3. lepo lepo nema odmora za Kawu ove zime
  4. devojke su super, ali devojke koje voze motor su EXTRA super Dobro nam dosla koleginice
  5. Suzuki Intruder 750 ima isti agregat kao VX 800 ako nesto znaci
  6. cim vidim tako nakaradno napisan oglas,izgubim zelju da zovem ma koliko povoljno bilo, jer sam alergican na taj tip ljudi
  7. ovo je neko muljanje, to na slici je XJ 750 Seca , mada pristojnije izgleda za par nijansi
  8. u podforumu Kineska Imperija imas teme o ova dva motora, procitaj pa ces vec sam skontati sta ti vise odgovara
  9. meni to mirise na veeelike troskove da se dovede u red, racunaj samo osnovno,farbanje, ulje, filteri,svecice, karbovi da se pretresu, gume (jer te na njemu sigurno imaju bar 10 godina), kocnice, pa tu jos sigurno ima nekih skrivenih mana koje ces otkriti tek kad pocnes da ga vozis, pogotovo sto motor dugo stoji, tu je dosta stvari zapeklo, korodiralo, razni gumeni delovi i semerinzi propali...tako da kontam na kraju ce tih pocetnih 300eur da izadje blize 1000eur pa ti vidi, i plus ovo nije jeftino registrovati...za tu lovu mozes uzeti nesto manje, novije u dosta boljem stanju.
  10. meni ti poklopci sa strane jako lice na one na MZ 250 TS
  11. imas nekoliko dilera u Srbiji, zovi njih pitaj http://www.kymco.rs/ takodje imas oglase: moto berza kupujem prodajem ...kopaj malo, naces sigurno
  12. ima jos jedan motor kojeg se nisam odma setio, i njega bi trebao da ubacis kao jednu od opcija a to je Koreanac (NIJE KINEZ) Hyosung GT 250R ,glavni konkurent Kawasakiju Ninja 250 mnogi ce mozda posumnjati u kvalitet iz Koreje, ali setite se koji mobilni telefoni i tehnika su danas medju najboljima na svetu - SAMSUNG, takodje Koreanski automobili Hyundai i Kia su super. Meni licno se Hyosung vise svidja od Ninje250 jer, je lepsi, veci glomazniji, ima sire gume, usd viljuska, 3 diska...i jeftiniji je. skoro nov mozes naci za 4000e mada bolje uzmes neki star 5-6 godina za oko 2000eur a i manje
  13. te fore da kupis motor pa da mu stavljas blokadu i radis papirologiju - TO zaboravi, trenutno je tako stanje u zakonu i institucijama tako da je to skoro 99,9% nemoguce, osim ako imas deeeebelu vezu ostaje ti jedino opcija ko sto ti rece kolega Hard_rock, ali to ces tesko ali VRLO tesko naci. S obzirom da ti je ovo prvi motor, nebih ti ni preporucio da uzimas tako jaku masinu, a i imas izbor nekoliko motora vece kubikaze od 125ccm koje bi mogao uzeti, tj na kojima je mnogo cesci slucaj da imaju upisanu manju snagu od stvarne, jer su stvarno i imali blokadu, to su najcesce masine od 500ccm Honda CB500, Kawasaki GPZ500s, ER-5, Suzuki GS500E/F nisu brzinci, ali su sasvim sposobni motori, takodje imas i masina od 250ccm Kawasaki Ninja 250.. sve zavisi koliko kesha si mislio da potrosis
  14. ne vidim zasto nebi mogao
  15. ako ti je bitna potrosnja i cena registracije onda naravno uzimaj 600-tku, a cena odrzavanja je skoro ista za obojicu, ne verujem da ima neke velike razlike
  16. vozio sam ga, drugar ga imao, super ide, za nijansu jaci-brzi od RF-a, ali jbg ZXR je full brzinac
  17. meni deluje kao da je od nekog GSXR Suzukija, zajedno sa Tokico klestima
  18. ja sam gledao na YouTube kako to rade sa alu-folijom i Coca Cola i funkcionise
  19. koje ti oglase gledas na polovni automobili i mojauto ima ih bar 5-10 komada uvek, Kawasaki ZXR400, Suzuki Bandit 400...
  20. dobar je svidja mi se taj muscle bike pristup, Vmax sistem jedino sto bi ja drugacje odradio su auspusi, ja bi ih produzio, i okrenuo na gore, kao na Hondi VTR 1000SP1
  21. Guma ima,mishelin pilot road 2 i 3,su u dimenzijama za vx...recimo.Metzeler takodje,Pirelli...Ja imam Metzeler. ionako mu je samo prednja 18
  22. e otkinuo sam se na ove lude brazilce Al jebeno dobro se cuje taj Coyote RS5
  23. yebo ti to racunanje, sto vise budem racunao sve ce vise da me boli glava ovako samo vozi dok ima para, kad ne bude bilo para nece bit vozanja i gotovo
    1. Prikaži prethodne komentare  4 more
    2. Disko Nindža

      Disko Nindža

      pa mora neko biti kriv :D

      uostalom, Japan je zemlja izlazeceg sunca, i ima sunce na zastavi, i pravi najnadrkanije motore na svetu :D

    3. Cvijanović

      Cvijanović

      Šestaja do jaja!!!!

    4. stanebane

      stanebane

      MRNJAUUUU...!!!

  24. vadi to ulje i alat, nemoj da nas brukas
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja