Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7941
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. prvo proveri da li vraca sauk, mozda te to zeza, a ako su mokre svecice, ne pale smesu moguce da su za zamenu , a moguce da i treba malo pretresti karburatore
  2. kolege, nesto nam zamrla tema, garant se svi vozaju pa nemaju vremena Ja sam u zadnjih par dana pocastio svoju CBejku sa retrovizorima od Kawe Z-750 , i novim gumama Heidenau K63-64 , uskoro prvi utisci
  3. prodajem prednju gumu PIRELLI Diablo Rosso II , 120/70-17 , DOT 0611 Cena: 2000 din
  4. batali tog kineza, bolje prodaj Yamahu posto poto, pa posle dodaj koji evro i kupi nesto Japansko-italijansko
  5. Mostarac, slike su fantazija
  6. Prodajem hromirane retrovizore u ok stanju, cena 2000 din par
  7. Takodje retrovizori su super legli na Hondicu
  8. @arnyman zasto si odustao od LS2? ja bas razmisljam da uzmem, deluju mi ok, ili gresim
  9. potrosnja je skoro upola manja nego na apriliji, oko 3 litre, a max brzina nije vise od 90-100kmh, oba motora su super, koji god uzeo neces pogresiti, mada ja glasam za Hondu, lepsa je Mada savetujem ti da bolje odma uzmes Rebel 250, ili Marauder 250, jer ovi od 125ccm ce te brrrzo smoriti, pogotovo ako planiras i voznju u dvoje. srecno
  10. kao velik ljubitelj Suzukijevih uljara, jednom sam zamalo i kupio GSXF600, al jbg nije bilo sudjeno, ali rado bi se prikljucio ovoj veseloj druzini sa svojom hondicom
  11. lepa masinica kolega
  12. za hladnije vreme PROBIKER Balaclava je keva takodje uzeo u Louis-u, cena smesna
  13. pa da, a svakako nisam licno isao, nego preko agencije, jeftinije je ce se sretnemo kad tad budi ubedjen
  14. ha! kad ti istiche rega? vidim da dolazish kod mene lepo motorche Aaa pa ja sam vec davno uradio prepis, sad je SU tabla i rega do kraja aprila 2014 al bice voznjica do BG i okoline na prolece definitivno
  15. super je volan, i moj je slican LSL model AN1 i bas mi pasira, ispruzene ruke, taman
  16. nema to veze, bitno da je isti tip-namena gume
  17. pozdrav imenjak, i dobro nam dosao
  18. onaj stari model je lepsi od obojice gore
  19. nemoj da si lenj, pretrazi malo forum ima nekoliko tema o Suzukiju GS500 http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/53210-suzuki-gs-500-89-00-01-04-f-svasta-ponesto-o-njemu/ http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/26801-gs-500-e-1989-1999/ A ako volis masine sa 4 klipa do 500ccm, onda najbolje uzmi Suzuki GSF400 Bandit, dosta je rasprostranjen kod nas, dobra i pouzdana masina
  20. ne treba ni ocekivati da motor od skoro 30 godina moze biti bez greske i to jos za tako male pare, al u svakom slucaju bolje ovo uzeti nego neki MZ ili Jawu
  21. Svaka cast, skroz ispravan stav Dobro nam dosao
  22. dobro dosao takodje preporucujem Josku, korisnik sam njegovih reglera, jeftiniji od originalnih a bolji
  23. svaka cast, i vama i onom dobrom dekici super avantura, kako li bi bilo tek veselo da ste sa apriliom posli na put nesmem ni da zamislim
  24. evo ti ovde odgovori na sva tvoja pitanja, a takodje ovde mozes da kupis sve sto ti treba, samo se javi Sekuli sa foruma, on donosi iz Louis-a link: HONDA VFR 750F RC24
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja