Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7944
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Svaka cast i masini i vozacu, treba to izdrzati al jos uvek vam ja i moja Suzana bezimo za 8000km
  2. Mogu da se pohvalim da je moj motor jedan od retkih u Srbiji na kojem je STVARNA kilometraza, brojka je 88.700km , i namerno je nisam napisao jer se svi odma izbezume i pre nego sto vide i cuju motor, jer su navikli da u oglasima vidjaju motore od 20 godina sa predjenih 30-40 hiljada km , pa im je neshvatljivo da motor od 14 godina ima 88.000km sto je neka sasvim realna cifra ako se prelazi 6000km godisnje. Mada lik koji ga je uvezao 2007 godine mi kaze da su mu podigli kilometrazu za 30.000km zbog jeftinije carine, a posto je na RF400 digitalan kilometar sat to se lako i brzo uradi, e sad, da li je to tacno ili nije to nemogu da garantujem. Ali ako nekom znaci mogu lako da je vratim na 40.000km al necu, svakako ce uskoro biti "NOV" kada predje magicnu granicu 100.000km pa se vrati na nulu Sledece planiram neki Naked, klasiku, svasta je u opticaju CB500,ER5,GS500,XJ600,Zephyr 550,Bandit 600...
  3. hehe, RF400 ima 2 pregrade, sa obe strane po jednu to je i jedina razlika u plastikama izmedju RF400 i RF600, a sve ostalo je isto. Nebih reko da nije popularan kod nas, ima ih dosta, vidjam ih cesto na moto susretima p.s. ma nije frka za offtopic-arenje, bar mi je oglas cesce na vrhu
  4. Hvala pa zasad je samo na BJB forumu oglas, a kad se vratim s mora stavicu oglas na druge sajtove
  5. dva stara prijatelja (nekad neprijatelja) Kevin Schwantz i Wayne Rainey
  6. zanimljivo pitanje, ima i "R" i "F" u oznaci ali kontam da je Sport-Tourer koji malko vise vuce na Sport, isto kao i Hondin VFR 750-800-1200, Kawasakijev ZZR 600-1100-1200.... Pa da, fali mi malo to samaranje vetra, mada, dobro dodju maska i oklop kad zahladi
  7. vecina ljudi se ukenja kad cuje RF400R, deluje im nepoznato, jer neznaju da on koristi proveren agregat od izuzetno popularnog modela "GSF400 Bandit" koji se proizvodio od 1989 pa do 1997 i odlicno se pokazao, takodje je isti agregat koristen i u modelu "GSXR 400" ,a sto se tice sasije potpuno je identicna sa jacim modelom RF600R, zato komotno mogu reci da je RF400R jedna od najglomaznijih 400-tki ikad Tako da sam i ja na pocetku bio skeptican, ali kad sam se malo informisao skontao sam da je motor popularniji nego sto sam mislio Pre sam vozio Naked motor, i nedostaje mi, skontao sam da mi ne leze brzinci i sport-touring motori, hocu ponovo da se vratim na klasiku tj. najked
  8. 9-10 ko od sale
  9. Disko Nindža

    Turbo

    secam se pre 4-5 godina na trke ubrzanja u Horgos-u je dolazila jedna uljara GSXR1100 sa turbom i produzenom zadnjom viljuskom, i na zalost nije mu to mnogo pomoglo, masakrirali su ga sa tadasnjim friskim GSXR-ovima K6 Inace i sam sam velik obozavalac tih Suzukijevih uljara, prosti, do zla boga izdrzljivi, kvalitetni.. i za neku realnu cestovnu upotrebu imaju i vise nego zadovoljavajuce performanse. Nedavno sam video na YouTube-u likovi su stavili turbo na Kawasaki Ninja 250 pa bolje da su uzeli GPZ 500 i resena stvar
  10. nebi trebalo da bude problem, video sam dosta registrovanih motora kojima je menjan agregat , mozda jedina zavrzlama bi mogla da bude oko toga sto je SZR 4taktni a RD 2Taktni
  11. shto ne sme? daleko im? jbg ja sam imao dobar plan, a i finansije da kazhesh sklepao bih nekako, al kad te neche - neche te... ma ajmo nas dvojica, against all odds Pa ima svakakvih izgovora, daleko je, pa kako se snaci AKO se nesto desi, ovo ono, pa skupo je, pa skupo gorivo... Jbg jeste skuplje malo i dalje, ali ja mislim da vredi
  12. ne brini, prirodna selekcija ce se pobrinuti za takve, samo nadam se da nece povuci jos nekog sa sobom
  13. kod mene obrnuto, finansije bi i sklepao nekako, ali niko od drustva nece (nesme)u Grcku
  14. a nije mu bilo sumnjivo kad je to pocelo da skripi, i da mnooogo slabije koci kakvih sve debila ima pa to je za ne poverovat
  15. wtf kladim se da je sa kineskog motora
  16. nije toliko neudobno koliko je usko i strmo pa stalno klizis prema napred
  17. jos slika!! hocemo joooos slika
  18. U podforumu "Predlozi za izlete i putovanja" se polako skuplja ekipa za odlazak na Thassos , i ja ozbiljno razmisljam da se prikljucim Otkad su Bandolerosi napisali taj cuveni putopis o Thassosu svi su pohrlili da idu tamo
  19. danas Suzana dobila nove NGK svecice
  20. i dalje aktuelno inace ja sam 188cm i 90kg meni je ok, mada moze da se steluje oko stomaka, tako da mogu i mrsaviji a i oni puniji
  21. neki stream za moto gp??

    1. BaneVuk58

      BaneVuk58

      kasno sam viddeo poruku inace STOPSTREAM.COM gledam sam sinoc a u CG sam na letovanju. Eto za ubuduce

    2. BaneVuk58

      BaneVuk58

      kasno sam viddeo poruku inace STOPSTREAM.COM gledam sam sinoc a u CG sam na letovanju. Eto za ubuduce

    3. milomir22
  22. moze neki stream za trku??
  23. pregledaj membrane u karburatorima i u slavini
  24. auu Alekre pod hitno da kupis CB750 ili da smanjis hranu, bre pod tobom onaj ER-cic ko bicikla
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja