Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7944
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. prodajem CYCLE SPIRIT textilnu jaknu, XL/54 velicina, protektori, vadiva zimska postava, koristena godinu i po dana, ocuvana. Cena: 5000 din
  2. ne verujem da ce voznja na visim obrtajima pomoci, mozda je podnosljivije kad se vozi vecom brzinom pa strujanje vazduha odvodi toplotu, neznam da li mozda glupo zvuci, ali sigurno bi upalilo kad bi mu prepravio auspuh da ide dole sa strane kao kod vecine motora sto je
  3. lepe slike lepo napisano, sve u svemu putopis 10-ka , i svaka cast za celicnu volju koju ni lose vreme ne moze da pokvari ja se ne bi usudio po kisi da krenem, mrzim da vozim po kisi
  4. standardna fora sa kavezarima, idu po principu: ja sam veci a on je manji i sklonice se...ako ne nayebo je
  5. ako je neka kraca voznja po kisi trebalo bi da izdrzi, ali za duzu voznju po kisi ipak kisno odelo je zakon
  6. ja sam imao isti problem na Hondi VFR, najvise na duzim relacijama i batalio sam motor, posle mi je jedan stari bajker koji isto ima VFR rekao da on nosi KOZNE pantalone i kad je u njima ne smeta mu grejanje sedista
  7. super putopis, super prvenac
  8. A sta mislis odakle su te nove "solidne" kacige iz Luisa za 40-50 evra? Zar nisu i to lepo isarani kineski krsevi? Nije bitno odakle su, vec da li su atestirane po ECE-normi. Nju danas nije tesko ispuniti, ali se time ipak daje neka vrsta garancije da ce doticna kaciga pruziti osnovnu zastitu. Sigurno "bolju" od neke poluraspadnute kacige, koje god da je marke. One svercovane kineske za jos manje para i bez ikakvog atesta ne bi trebalo ni da pominjemo. Doduse, bolje je i to nego gologlav. Idi na sajt Louis pa ces videti da MTR S7 kaciga (po ceni 40eur)a i sve ostale kacige imaju atest ECE 22.05, i da, naravno da su kineske, pa skoro sve je kinesko danas, samo razlika je u tome sto je ovo NEMACKA firma u kini i sve se radi po nemackom standardu
  9. kladim se da je ta Nolan kaciga 20 godina stara bolja od tih kojekakvih kineskih "no name" lepo isaranih krseva koje danas mnogi ljudi nose, ali u sustini slazem se sa kolegom GhostMile, to je presipanje iz supljeg u prazno i najbolje bi bilo uzeti neku novu, ima solidnih kaciga u Louis-u za 40-50 evra, jbg svi bi mi bili pametni i veliki bajkeri svetski putnici kad bi bi imali kinte na pretek...ali nazalost vecina nas jedva sastavlja kraj s krajem
  10. proveri svecice, moguce da ti crkava jedna, pa radi na 3 cilindra
  11. ja bi dosao 150% al sam malo kratak s novcima, to mi jedina prepreka a verujem i mnogima drugima, a u ostalom, dogadjaj je tek za 2 nedelje, sigurno ce se jos njih prijaviti
  12. brave su obicno sa leve strane motora, ja sam imao stariji VFR 1991 godiste njemu je bilo sa leve strane kod suvozackog nogostupa, na istom mestu je i kod novijeg modela 1997
  13. trebalo bi sa bravom ispod da se otkljucava i skida
  14. dobrodosao komsija
  15. bolje da im nisi stao, kad vec nisi imao tablicu
  16. nasao sam kod nas ali ima samo ceo komplet i nemoze odvojeno (i kocione i prasinarke)za 28eur sto mi je malo previse s obzirom da mi trebaju samo prasinarke. ,pa sam se nadao da mozda neko slucajno ima samo prasinarke, a ovo na wemoto je set samo za 1 klip, a meni treba za 2 + postarina iz engleske kontam da bi me isto izaslo a mozda i vise
  17. trebale bi mi one gumice prasinarke sto idu na kocione klipove, u pitanju je zadnja kocnica, klesta su sa dva klipa, odgovara mi i od starijih Bandita 600-1200 i GSXR 750-1100 1989,1990,1991
  18. kolega Bokilicu, trebale bi mi one gumice prasinarke na kocione klipove sto idu, u pitanju je zadnja kocnica, celjust je sa dva klipa, ako nema za RF400R, odgovara mi i od Bandita 600-1200 i starijih GSXR 750-1100 ovako izgleda celjust
  19. na moRe sa R-om
  20. Dobro dosao kolega Guzzista
  21. ljudi uvek svasta pricaju ali sve zavisi u kakvom je stanju doticni motor, tj kolika je kompresija, da li ima original cilindar ili je hilznovan... te stvari uticu dosta na brzinu, tako da ako je u nekom osrednjem stanju ,tih 147kmh je sasvim zadovoljavajuce
  22. zar nije to jedan te isti motor pod drugim imenom
  23. Disko Nindža

    Nokia E5

    koliko dana drzi baterija?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja