Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7944
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. otisao motor, moze lock
  2. za ove ostale neznam, ali Kawasaki mach IV H2 je ok motor, samo ga jebe sto je 750ccm dvotaktara pa zdere gorivo ko blesav
  3. ako se duze vreme prodaje to uopste nemora da znaci da je krs
  4. aktuelno! Nova letnja cena 4000 din
  5. Charlie bre pomislice ljudi da ih zezas kad stavljas linkove za delove, pa GS se ne kvari bas toliko to je izdrzljiva masinka
  6. ne fali ti ulja, jer da ti fali ulja motor bi ti zaribao, posto CBR kao i svi ostali 4taktni motocikli ima jedno zajednicko ulje za menjac i motor Inace, nivo ulja gledas na cepu sa desne strane, ali s obzirom da ni to nisi znao, najbolje daj nekom ko se razume da pogleda motor, da nebi bilo jos vece stete. Nekad sam imao isti takav CBR, to su dobre masine
  7. cim prodam motor dolazim s novcima
  8. Hvala @Cefa bajker Da podsetim, nova cena je 1400 eur
  9. sve u svemu, nebi ga proizvodili 30 godina da ne valja
  10. evo nekoliko svezih slika sa voznjice na more
  11. Juce se vratio sa putovanja na Crnogorsko i Hrvatsko primorje i utuko slatkih 1980km Danas kupujem ulje i uljni filter, radi se mali servis
  12. najzad stigo kuci sa voznjice 1980km jupiiii :)))

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. tjole

      tjole

      Znaci nikakva voznja bila cim si jedva cekao da se vratis...

    3. tjole

      tjole

      Znaci nikakva voznja bila cim si jedva cekao da se vratis...

    4. Disko Nindža

      Disko Nindža

      pa kakvo je vreme grozno bilo, samo sam cekao kad ce kisa da me opere, ali imao sam srece

  13. Ljudi, vidimo se negde na putevima SRB, CG, HR i BIH..... :)

    1. Cedo11

      Cedo11

      Srećan put!

    2. ivan88

      ivan88

      Sretan put i da se ispricamo kad se vratis:)

    3. FJCharlie

      FJCharlie

      srechan put prasac! lep provod!

      :)

  14. pa ako ti nisi ranije cuo, neznaci da drugi nisu RG 125-250-500 ccm je NAJPOZNATIJA serija Suzukijevih dvotaktnih sportskih motora, cisto da znas inace sve te 125ccm dvotaktare TZR,RG,NSR...su dosta slicne, imaju 25-30KS , vodeno hladnjenje, usisne ventile, potrosnja im neide ispod 4-5 litara, brzina + - 150kmh , zavisno od stanja konkretnog motora
  15. s obzirom da je agregat 2T, cisto sumnjam da ce biti nesto od ovoga, ako i bude bice sa 4T agragatom sigurno, kad bi ubacili modernizovan 4-cilindras agregat od FZR400R to bi bilo extra ))
  16. 160kmh sa blokadom koji komedijas
  17. takodje, i do sad ni jednom nisam zeznuo a inace nemora filter uopste jako da se zategne, ja ga rukom bez kljuca zategnem i uvek bude ok
  18. pa lepo ti pise, za motor 5W/40 a za menjac 80W/90
  19. evo na ovoj stranici ti sve pise kakvo ulje ide, koliko, koja svecica... GILERA DNA 125
  20. ako ti se upalila sijalica za ulje NI SLUCAJNO nemoj da palis motor, inace ce da zariba, a onda ti ne gine generalna. Posto je to 4T (cetvorotaktni) motor, ulje mu sipas U MOTOR tj negde na bloku motora ima cep za ulje, znaci nema rezervoara za ulje kao kod 2T (dvotaktnog) od 50ccm. Posto se vidi da se nerazumes bas preterano u ove stvari (ne razlikujes 2T i 4T motor) najbolje tu radnju prepusti nekom ko se razume, da nebi napravio neku stetu, i naravno zamolis coveka da ti malo objasni bar te neke osnovne stvari. pozdrav i puno srecnih km zelim
  21. hehe i ja sam se malo iscimao kad sam kupovao ovog RF-a pa kad sam otisao kod coveka i video da motor ima (tada) 74.000km, ALI kad ga je lik na +5 stepeni kresnuo iz prve i kad sam cuo kako masina prede totalno sam zaboravio na kilometrazu i nije me zanimala Pa da, 4 cilindra su moja ljubav definitivno, ali ima nesto i u onim dvoklipasima, svaki motor je poseban na svoj nacin, i kako se odluciti kad je toliki izbor nekad je bilo 3 motora u prodavnicama MZ, Java i NSU, i to je to ,a sad kad uzms oglase glava te zaboli dok ih pogledas jednom
  22. ne treba zeleni karton za CG i HR
  23. vecina tih protocnih auspuha strane i domace proizvodnje koje vidjas na motorima su manje-vise na isti fazon, znaci bez pregrada, unutra je jedna perforirana cev a oko nje vuna za prigusivanje, i to je to, zato su toliko glasni. Znaci originalni auspuh treba otvoriti, povaditi pregrade i ubaciti perforiranu cev sa vunom i zatvoriti, pretrazi malo forum, ima nekoliko tema bas u vezi toga
  24. kako gde? pa imas kamp na moto susretu, poneses sator i kampujes kao svi ostali
  25. u pravu je covek, netreba nista da se cacka oko motora, samo stavis auspuh i vozi Ja sam na mom GS-u to radio i ama bas nikakvu razliku nisam primetio, ni potrosnja, ni snaga...sve je isto, samo je (naravno) lepsi zvuk Inace nema potrebe da menjas auspuh, moze i taj originalni da se prepravi u protocni pa ce lepo da se cuje, to moze svaki auspuh servis da ti uradi, a to ti je bar upola jeftinija varijanta
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja