Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7944
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. nemoj da si lenj, pretrazi malo forum ima nekoliko tema o Suzukiju GS500 http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/53210-suzuki-gs-500-89-00-01-04-f-svasta-ponesto-o-njemu/ http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/26801-gs-500-e-1989-1999/ A ako volis masine sa 4 klipa do 500ccm, onda najbolje uzmi Suzuki GSF400 Bandit, dosta je rasprostranjen kod nas, dobra i pouzdana masina
  2. ne treba ni ocekivati da motor od skoro 30 godina moze biti bez greske i to jos za tako male pare, al u svakom slucaju bolje ovo uzeti nego neki MZ ili Jawu
  3. Svaka cast, skroz ispravan stav Dobro nam dosao
  4. dobro dosao takodje preporucujem Josku, korisnik sam njegovih reglera, jeftiniji od originalnih a bolji
  5. svaka cast, i vama i onom dobrom dekici super avantura, kako li bi bilo tek veselo da ste sa apriliom posli na put nesmem ni da zamislim
  6. evo ti ovde odgovori na sva tvoja pitanja, a takodje ovde mozes da kupis sve sto ti treba, samo se javi Sekuli sa foruma, on donosi iz Louis-a link: HONDA VFR 750F RC24
  7. Honda CB 500 1994 - u rezimu lokal-grad 60%-40% potrosnja je 5,2 litre na 100km
  8. fantastican i duhovit tekst uzivao sam u citanju, a slike su fantazija
  9. pozdrav i dobro dosla sestro po bajku
  10. u nekim zemljama ni nema tehnickog pregleda pri registraciji, samo platis dazbine i osiguranje, a tehnicka ispravnost je tvoja odgovornost, i ako te navataju da si neispravan, (pa te posalju na vanredni tehnicki) e onda si najebo ko Japanci '45-te
  11. farba je extra odradjena, doduse ni ja nebi farbao ram i viljusku, ali plastike su fantazija Neznam da li znate, ali u Americkom AMA moto sampionatu upravo Michael Jordan je sponzor jednog tima, tako da sad definitivno ima smisla Michael Jordan Motorsports
  12. nasao sam ja vec koje cu uzeti ako budem uzimao nove (Heidenau K63-64), samo novacnik bi vise voleo neki dobar polovnjak upola cene @zarko1983 hvala druze ali ipak hocu neku noviju dobru gumu, nije mi frka da platim, jer hocu posle bar 2 sezone da ne razmisljam o gumi
  13. Imam moto pantalone "Cycle Spirit" jedne od najjeftinijih iz "Louis" Kataloga (oko 80-90eur) i kad njih nosim (sa zimskom postavom naravno) nema potrebe za grejacima kolena, pantalone odlicno rade posao, doduse, nikad ne vozim kad je ispod +10 stepeni, mada moze i onda ali ne na duze voznje
  14. potraga i dalje traje, sve dok ne popizdim i kupim novu
  15. dobro ti kaze covek, u tome i jeste fora, jer sauh sluzi za paljenje hladnog motora, i kad se motor ugreje treba ga skinuti, inace se motor gusi trokira pri dodavanju gasa, ipak ti to proveri za svaki slucaj
  16. kontaktiraj clana foruma "Seba" ,on radi nosace kofera i slicno, mnogi sa foruma su uradili kod njega i zadovoljni su, i ja planiram, samo da bude love
  17. dobrodosao
  18. dobro nam dosao kolega
  19. prodato
  20. Marko care sve je receno u tih 16 tacaka, ja bukvalno ni rec ne bih dodao-oduzeo
  21. evo moje nove masinke: Honda CB 500 - 1994
  22. pa meni se bas i ne svidja sto je uradjeno sa plastikama repa, ali ovo sa amortizerom tockom i viljuskom je extra odradjeno mada, ima i jeftinija varijanta, samo tocak sa diskom da se ubaci jer ima mesta za siru gumu posto je viljuska na CB dosta siroka a i lanac ne smeta, ja sad trenutno imam zadnju gumu 160-ku ,bivsi vlasnik napaljenik mu stavio, iako moze da stane presiroka je za tu felnu, jer fabricka guma je 130, lepo izgleda od pozadi ali jako gubi na stabilnosti u krivini, ipak 160-ka trazi siru felnu, zato bi mu tocak od CBR600F lego ko samar budali
  23. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/84537-stender-za-motor-od-prirucnih-sredstava/page__p__1354572__fromsearch__1#entry1354572 Ima slicna tema, sa malo pojednostavljenom izvedbom
  24. i dalje aktuelno moze zamena za zadnju gumu dimenzija 130/80-17 ili 130/70-17 DOT ne stariji od 2010 godine, sara minimum 4mm
  25. Jel ona prva fotka sa moto susreta u Indjiji? bio sam tamo i video motor, prekrasna je masina
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja