Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7946
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Posto ti je zelja GSXR masina sa 4 cilindra i 600ccm koja ima 100-110 KS ,za start bi ti preporucio da uzmes neku masinu sa 2 cilindra i 500ccm koja ima oko 50-60 KS a tu vec imas solidan izbor da biras: Suzuki GS 500, GS 500F Kawasaki GPZ 500S, ER5 Honda CB 500 to su umerenije masine, idealne za upoznavanje sa manuelnim menjacem
  2. to stoji, ali covek u cenu daje i zatamnjeni vizir koji kosta 25eur
  3. Motoru miran rad, rezervoar pun kao i uvek do sad, konjima mladost, auspuhu radost, sijalice da vam rade, kočnice da vas vade, dobre gume da vam zemlju ljube, i svima u 2014-toj dobro da bude! Živeli!!!

    1. ThePainkiller

      ThePainkiller

      E svaka ti dala! Aj ziveli!

    2. ivan88

      ivan88

      Vid' pesnika! Sve najbolje :)

    3. Disko Nindža

      Disko Nindža

      jok, nisam ja to smislio nisam toliko darovit, to je copy paste :D

  4. dobro nam dosao kolega daj koju fotku te 955-ice, obozavam Triumfe
  5. Sekto, srecna vam nova 2014-ta i da nam CBejke dogodine porastu u CB 1300
  6. ja bi tog zaobiso bar sto se GS-ova tice nije frka, ima ih dosta kod nas, skoro uvek ima 10ak komada u oglasima
  7. dobro nam dosao brate po kubikazi
  8. auu prelep je ko da su ga po mojoj zelji farbali
  9. druze promasio si podforum, imas poseban podforum namenjen za prodaju, pretrazi malo
  10. jelka od 500 kubika
  11. ta guma se zove "bužir" , mozda to pomogne u potrazi raspitaj se u MZ podforumu, tamo sigurno ima nesto
  12. igraj onda GTA bilo koji od novijih, lepo otmes nekom motor, i vozikas se po gradu i okolini i dobra stvar je u tome da ako ti neko izleti i isece te iznervira te, lepo izvadis pusku i izresetas ga
  13. u "moto gp urt 3" imas dodatnu opciju da vozis sampionat van staza, po raznim putevima i gradovima, ako je za utehu
  14. odlican predlog je ti dao to crank Kawa ER6 i Suzi SV650 su dvocilindrasi, jedan paralelni drugi V, i oba imaju solidan obrtni moment, bolju snagu na srednjem rezimu obrtaja, to je idealan kompromis izmedju motora sa 1 i 4 cilindra
  15. fantasticno uradjeno, sa ukusom, svaka cast
  16. i jedna vrlo bitna stvar koja utice na stabilnost u krivini, opustiti telo, jer ako se ukrutis odma gubis na stabilnosti, i ne treba na silu izbacivati koleno, to vremenom postaje refleks kojeg nebudes ni svestan da radis, jer sto vise oboris motor koleno se automatski samo izbacuje
  17. dobro dosli komsije
  18. Fazer ima 250ccm manje ali ima vise konja, Mana je elasticnija, bolje povlaci u niskim obrtajima
  19. smorio sam se kad sam video danas, 86E za mene tako ti je to kad imas 2 diska
  20. dobro nam dosla i srecno sa kupovinom motora
  21. Ljudi, ako niste jos videli, pogledajte temu Motomania u podforumu Moto berza, na snizenju su HEL teflonska (pancirna) kociona creva, i za Hondu CB500 set kosta 32eur, ja sam vec narucio za moju CBejku
  22. hvala hvala, pa moram da pazim moju CBejku, ona pazi mene ja nju Pa i razmisljao sam da ove godine CBejka preuzme ulogu jelke, i jos je zelene boje, idelano
  23. pre neki dan slikao kad sam izaso iz firme, zanimljiva X igra aviona mlaznjaka
  24. ahhahaha ludache, cepam se zadnjih 5 min :lol: i ja
  25. ja sam posle nasao u Subotici u jednoj radnji "Warner" koja se bavi prodajom autodelova, cena im je bila 200 i nesto dinara komad, al to je bilo pre 3godine kontam da ako ima u Subotici sigurno da ima i u NS, samo trazi po radnjama za autdelove
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja