Meni je onomad jedan kolega s foruma poklonio levi retrovizor za moj tadašnji CBR, nije hteo da platim, kaže da je i on dobio oba a trebao mu samo desni, pa mu ostao levi i dao ga meni, posle sam i ja nekom poklonio gumu i tako u krug...
I ja sam u uvek sipao polusintetiku, a uvek sam vozao starudije od 20 i kusur godina i nikad problema, generalno za sve te starije motore iz 80ih i 90ih godina komotno može da se sipa polusintetika i nema da brineš
Ja sam imao slicnu situaciju sa HJC, vizir kada se spusti nije lepo prianjao na gumu na kacigi.
Resenje:
skines vizir, uzmes srafciger krstak, popustis onaj plasticni nosac vizira (deo na koji se vizir kaci) i kada ga popustis malo ga pomeris unazad u odnosu na vizir i zategnes, i tim cinom se vizir primakne gumi na kacigi i jace prianja.
Pa da, jeste vruće, ali je mnooogo prijatnije u suvim poliesterskim kupaćim gaćama, to imaš bilo gde sa kupiš, ja sam uzeo kod kineza, izgledaju kao boxerice, za 500 din
Pa realno motori su oduvek i bili "bacanje para" , hteo ne hteo uvek svesno ideš u minus, i siguran sam da je kolega roker toga svestan, ali šta ćeš, kad se vole motori, pare nisu problem, imaš tolko kolko imaš i uklopiš se, i jedno je sigurno, a to je da ćeš biti u minusu, al bitno da je srce na mestu