Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Nema potrebe, jer dok podmazujes od gore, deo mlaza ode i sa strane, taman kolko treba
  2. Dobro nam došao Dule Moj savet, nikako nemoj kupovati nov motor da ti bude prvi, najbolje bi bilo da se učiš na nekom polovnom jeftinom motoru.
  3. Imaš na "Louis.de" katalog motora, tamo su ti svi potrebni podaci.
  4. Da da, ima najbolje od svega, savršeno su potrefili taj motor s tehničke strane.
  5. Ima već tema o ovom motoru u podforumu kineska imperija
  6. RC46 ali onaj prvi model iz 1998 sa ubrizgavanjem bez Vtec-a
  7. Mislim da 2000 pa na dalje ima gumu 180ku, tj 5'50 jota
  8. Može da se ubudži, ali nije isti šablon kraka, na Banditu su ukošena 3 kraka, a na SVu su ravni kraci
  9. Meni je onomad jedan kolega s foruma poklonio levi retrovizor za moj tadašnji CBR, nije hteo da platim, kaže da je i on dobio oba a trebao mu samo desni, pa mu ostao levi i dao ga meni, posle sam i ja nekom poklonio gumu i tako u krug...
  10. Nije lako tim bogatašima, moraju da skrivaju one silne novce...
  11. I ja sam u uvek sipao polusintetiku, a uvek sam vozao starudije od 20 i kusur godina i nikad problema, generalno za sve te starije motore iz 80ih i 90ih godina komotno može da se sipa polusintetika i nema da brineš
  12. @markovisacki kapa dole, motor je fantazija
  13. E jbg baš mi žao, nisi stigao redovno da uživaš u motoru
  14. Za gumice zovi "Sigurnost Zrenjanin".
  15. Kolega "Seba" sa foruma se bavi izradom nosača kofera, vrlo kvalitetno za povoljnu cenu.
  16. Koliko si tezak, visok? koliki je obim struka na pantalonama? i duzina s unutarnje strane nogavice
  17. Ja sam imao slicnu situaciju sa HJC, vizir kada se spusti nije lepo prianjao na gumu na kacigi. Resenje: skines vizir, uzmes srafciger krstak, popustis onaj plasticni nosac vizira (deo na koji se vizir kaci) i kada ga popustis malo ga pomeris unazad u odnosu na vizir i zategnes, i tim cinom se vizir primakne gumi na kacigi i jace prianja.
  18. Grehota jesti pljesku pored pasulja
  19. Silen blokovi u zadnjem točku?
  20. Dodaj na listu: Honda CB 500 Suzuki GS 500E/F Yamaha XJ 600 Diversion Suzuki Bandit 600 N/S Ili da razmisliš o nekoj Sport Turing varijanti: Honda VFR 750/800 Suzuki GSXF 600/750 Suzuki RF 600R Yamaha YZF 600R Thundercat Kawasaki ZZR 600 Ili neki veći naked: Honda CB 750 Kawasaki Zephyr 750 Suzuki Inazuma 750
  21. Ma vozi ga, uživaj, batali prodaju, i nek se seli ova tema iz podforuma prodaja u garazu
  22. Eeee ne zna on koliko nas ovde sexaju za registraciju, slogirao bi se siroma
  23. Pa da, jeste vruće, ali je mnooogo prijatnije u suvim poliesterskim kupaćim gaćama, to imaš bilo gde sa kupiš, ja sam uzeo kod kineza, izgledaju kao boxerice, za 500 din
  24. Najzad i kod Temerinaca besplatan upad.... za sve, bili mali bili veliki motori, s bojama ili bez.
  25. Pa realno motori su oduvek i bili "bacanje para" , hteo ne hteo uvek svesno ideš u minus, i siguran sam da je kolega roker toga svestan, ali šta ćeš, kad se vole motori, pare nisu problem, imaš tolko kolko imaš i uklopiš se, i jedno je sigurno, a to je da ćeš biti u minusu, al bitno da je srce na mestu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja