Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Dobro nam došao kolega Yamahista
  2. Pozdrav i dobro nam došla komšinice Pretraži malo forum, ima već par tema o CBR600RR, tamo ćeš sigurno naći željene informacije
  3. Džaba čist karburator ako su prljavi rezervoar slavina i filter goriva...
  4. Agregat mu je od FZR 250R
  5. Kulturnije rešenje moram priznat Regler mi je namunjio Žika, tako da o njemu skoro da i ne razmišljam, s vremena na vreme proverim napon sa instrumentom, očistim kleme na akumulatoru i to je to. Jebe me što sam se razmazio na VFR i RF, oni imaju časovnik fabrički, to mi jako fali.
  6. Sat još ima i svetlo, mogu da se zajebavam u mraku A i crveni Banditos je extra
  7. @Motorcyclist Piše da je potrebno osnovno znanje mehanike, ne diploma, a koliko sam skonto ti imaš osnovno znanje verovatno i više kad sam čačkaš oko motora
  8. U jbt jesam, vrlo retka masina, kao i RC30, mada, to nije VFR nego RVF
  9. Ma de neće, ti alkosi su neuništivi, znam par primera, znači ono je neverovatno šta ti ne-ljudi sve izdrže i ni qrac im ne fali, normalan čovek bi se odavno razboleo i umro...
  10. Nema goreg nego kad si s komšijom na ratnoj nozi...
  11. Evo redosled: VF 750F RC-15 INTERCEPTOR VFR 750F RC-24 VFR 750R RC-30 VFR 750 RC-36 VFR 750 RC-36ll VFR 800 Fi RC-46 VFR 800 VTEC RC-46 VFR 800F RC-79 Naravno ima tu još VF-VFR serija od 400-1000-1200ccm
  12. Cudne su im malo te oznake, jer recimo VFR800Fi 1998 ima oznaku RC46 isto kao i VFR800Vtec 2003 koji je dosta izmenjen, nema legendarne zubčanike u razvodu već lance, Vtec...
  13. 94-97 je RC36ll , tek VFR800 FI dobija novu oznaku RC46
  14. Zanimljiv rad, RC36-ica u RC-30 fazonu, bolje bi bilo da je uzeo štopaljku od "Cagiva Mito125" ona ima štopaljku na isti fazon, to jest kao Ducati 916-996-998 , mnogo lakše se nalazi lepša je.
  15. To je verovatno neka univerzalna stop lampa
  16. Bogami voleo bi ja jedan 750R pa da se "dosadjujem" na njemu
  17. Videh juce na moto susretu u B.Topoli jedan GPZ 750R, kakva masinerija
  18. To je neka budzevina, to nije fabricka lampa, ne postoji RC36 "monoposto", vec je izlazio sa poklopcem zadnjeg sedista. takodje nije ni od RC30
  19. Jes ti siguran da je ovo lampa sa VFR? Ne postoji VFR model sa ovakvom stop lampom
  20. Druze, pogresno si ti mene razumeo, ja nisam clan i nemam nikakve veze sa moto klubom Sinovi Severa, samo kazem da razumem njihov stav, ali s druge strane treba u svakom slucaju biti fer i ljubazan i ne podrzavam bes coveka koji je delio paprikas.
  21. @surferr , i ja vozim 20 nešto godina i idem na skupove 15 godina, i ne slažem se sa vašim mišljenjem, pa mogao taj što je sedeo s vama i sam da ode po svoj paprikaš i nebi bilo nikakav problem, Treba razumeti stav organizatora, jer znaš i sam da tu na balkanu imamo mnogo alavih ljudi koji su u stanju 5x da obrnu krug po klopu i zabole ih što neće biti za druge, iz tog razloga ste trebali skontati da ne treba ići drugi put po klopu čak i ako ste imali časne namere, u ostalom ta hrana je besplatna i treba biti zahvalan što je uopšte i bilo a ne još zakerati. Pozdrav i sve najbolje .
  22. Ja se nebi zezao s filterom za ulje, to je vrlo bitna stavka, moze da izgleda identicno, a da mu nije ista propusna moc itd... a i nije sto dukata, nemoj zbog 1500 din ustede da napravis sebi problem...
  23. Potpisujem gore navedeno od kolege croarcher, stavi pancirna kociona creva, to ce definitivno dati ostricu kocnicama
  24. Dobra fora Inače, već imamo na forumu temu za viceve
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja