Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Motogp se vraća u Portugaliju, doduše ne Estoril već Portimao Updated MotoGP calendar after flyaways cancelled WWW.CRASH.NET This is the updated 2020 MotoGP calendar, following official...
  2. Ako se dobro secam, kolega Darko Mihajlovic imao istu problematiku sa F4i, mozda ti on moze pomoci gde da nadjes
  3. I Đura će ti oprostiti što te tukao...
  4. Prvo pare na sunce, pa onda idi isprobaj motor.
  5. Ja se mimoisao s belim u ponedeljak na Fruskoj gori, lep motorin, ozbiljno izgleda
  6. Dobro nam došao
  7. Nedaj mu svih 200evrića, to je bila cifra za otvaranje motora, a s obzirom da nije otvarao mora da bude manja cifra
  8. Bolje da nastave da proizvode komercijalnu RC8-icu, nego sto se s ovim sprdaju
  9. Kad kažeš "pogibija" , misliš gužvetina?
  10. Nisam Markezovac, ali 150% sam siguran da bi Markez bio konkurentan i na lošijim motorima na gridu (KTM i aprilia) padali bi podijumi samo tako, A da uzjaši Ducati, Yamahu ili Suzuki, pala bi i titula, možda ne prve ali druge godine garant.
  11. Ja mislim da je Yamahin najveći problem Mark Markez, više nego sama Honda, jer svi ostali vozači Honde su prosek, tj kurton probušen...
  12. 502c je ok, ali, na prvi pogled i prvi zvuk sam se zaljubio u 752s, moćan je skroz, volim taj Monster fazon
  13. Meni se to i sviđa kod Benellija što su samostalno razvili agregat, nije kopija japanera, doduše japanski agregati jesu pouzdani sa dobrim rešenjima bez dečijih bolesti, ali zato se može reći da Benelli ima dušu. Nadam se da će i vreme pokazati da su im dizajn agregata i materijali otporni na mnogo mnogo km.
  14. Možda da dodaju još jedan cilindar, kao što je Honda onomad imala petaka V5, Audijev redni petak se odlično pokazao na trkama, a zvuk.... pornjava
  15. Aj što su polovni nego verovatno im duša bila izvađena
  16. Možda je rađen po ugledu na Kawin ER6, kao što su onomad Koreanci uradili V2 agregat na svom Hyosungu 650 po uzoru na Suzukijev SV 650, vrlo sličan ali ne isti.
  17. Druze, nesto si ti gadno pobrkao, ili si samo bukvalista ako sam rekao da Rossi ima pehove (padove, lomove, kvarove), TO NE ZNACI da mislim da ih drugi nemaju. Ako se tebi pokenja grlica na glavu, to ne znaci da se sutra nece i meni pokenjati, ili nekom drugom, trecem, cetvrtom...kapiras?
  18. Dobro nam dosao Daj neku fotku te V2 zverke
  19. Ta kvar ga kostao titule jbg Baš mi žao Morbidellija, baš mu se neda taj podijum, uvek je tu negde okolo naokolo i ćorak
  20. Na motor tog godista, dizajna-stila idu okrugli, elipsasti, ili kockasti-pravouganoni retrovizori, sve ostalo je promasaj, al ajd, stvar ukusa...
  21. Super, kontam onda da su ga do sada vec otvorili
  22. Zna neko kako stoji put Zmajevac-Iriski venac koji se nanovo asfaltira??
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja