Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Uvek sam bušio tablicu i bušiću je, iskenjam im se ja na te govnjive plastične okvire, Doduše ja ne bušim na 4 mesta, sasvim dovoljno je i na 2 mesta, stavim šaraf sa širokom glavom i ne razmišljam oće mi otpasti tablica ili ne, a vozio sam svugde i putovao van Srbije po EU i niko mi reč nije reko.
  2. Koje god pantalone uzmeš, gledaj da obavezno imaju mesh postavu iznutra, inače ćeš da prokuvaš, a takođe još jedna vrlo bitna stavka su GAĆE koje nosiš, nikako od pamuka, pretople su, znojiš se više i budu mokre posle malo duže vožnje i ne mogu da se osuše ispod pantalona jer se pamuk sporo suši, zato ja nosim obične kupaće gaće, manje se znojiš, brzo se suše i ne dođu do te tačke da budu skroz mokre, mnogo je prijatnije u njima.
  3. Sam sebi si odgovorio, stavi fabričku dimenziju lanca i teraj dalje, bar si jednu stavku rešio.
  4. Ne mora da bude BAS od Zephyr-a 550, gomila delova za agregat pasuje od "GPZ 550 Unitrack" , jer se njegov agregat koristi u Zephyr 550
  5. Lepa ti ta riđa Japanka
  6. I ja sam dobio isti savet od par vulkanizera, manje se osteti guma, jer ne povecas rupu kad probijas alatkom za cepovanje.
  7. Sto se tice Ducatista, u svakom slucaju bolje im je sa Lorenzom, nego sa Petruccijem koji je moze se reci prokockao sezonu, posle one pobede katastrofa, treba da zameni mesta sa Millerom.... a Dovi nebi trebalo da bude upitno da li ostaje, treba im u timu jedan konstantan dobar vozac koji je pri vrhu, a sa drugim da rizikuju pa sta bude.
  8. Ma treba Lorenzo da im pokaze qrac posle onog sto su mu uradili Ducatisti...
  9. Ispade da Zarco nije lud sto je pobegao iz KTMa glavom bez obzira, eto sad ih napusta i njihov pulen Espargaro....
  10. Vise bi voleo da osvoji neko ko nije u top 5, da napravi bum, da bude materijala za novinare
  11. Ko god osvoji titulu ove sezone, biće to gorka titula...
  12. Mislim da je ista, da ogovara od starijih VFR modela, 1991-2001 godište
  13. Džaba besnije da izgleda kad je to i dalje motorče od 45 konja, i što ga ljudi besnije prave, to on smešnije izgleda, ne treba praviti od njega nešto što nije. Al ajd, mogu da shvatim čoveka, i ja sam nekad bio u tom tripu da budžim nešto, ali prošlo me.
  14. Dobro nam došao kolega Yamahista
  15. Mozda si previse zategao maticu kod lezaja volana, desava se
  16. Koji bolid je stavio 160-ku na GS-a Skidaj to sto pre, i stavi fabricku meru ko sto kaze kolega gore
  17. @ThePainkiller pa stvarno bi već mogli, po motorima se najlakše raspoznati
  18. Šta si stavio i pošto?
  19. Te kratke ručice su govno živo, provozao sam motor s tim i smorio se skroz, jedino što valja kod njih je što u slučaju pada je manja šansa da se polome jer su kraće.
  20. Prodato.
  21. Sisetine britanske...
  22. To verovatno nece biti skoro
  23. Lepi su ti tepisi, ali oni prohrom topovi...
  24. Dobro nam dosao kolega Kawasakista Daj neku fotku Kawe
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja