Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Ako radi samo pod saugom to bi trebalo da znači da je ler dizna zapušena
  2. Lep rad steta sto nema original rep
  3. Ovako je izgledao moj GS, kad sam ga imao 2009 godine,
  4. Sad mozes da promenis info na profilu sa Srint Prince 125 na Suzuki GS500E
  5. Solidno izgleda, samo far i nosac fara mu nije original, ovaj nosac koji su stavili jako nabija far u satove. Sto se tice ulja fabrika kaze 10w40 2,9 lit sa uljnim filterom Evo online manual, uputstvo za GS500 SUZUKI GS500E SERVICE MANUAL Pdf Download. WWW.MANUALSLIB.COM
  6. Ne, neko je to već bio uradio, tako sam kupio motor, ja sam mislio da je fabrički jer mi tako delovao, tek kad sam posle bolje pogledao skontao da je prepravljen na manual
  7. Dobro nam došao kolega Kawasakista
  8. Ja kad sam uzeo moj CB500 odmah sam našpanovao, ali malo, baš malo, i posle je perfektno radio narednih 15-16000 km koliko je bio kod mene, nije bilo potrebe dirati, tako sam prodao. Ja sam polako zatezao sve dok nije prestao da zvekeće, ali baš malo mu je trebalo.
  9. Ja mislim da ovde nisu španer i lanac u pitanju, jer trebalo bi zvuk da ima ujednačen konstantan ritam, bar je tako bilo na mom CB500, i na još par drugih motora. Inače na mom CB500 koji inače ima identičan agregat kao CBF500, fabrički španer je bio prepravljen na mehanički i super je radilo.
  10. Čestitamo, i puno srećnih km želimo Daj neku fotku
  11. Evo ovde je sve lepo objasnjeno Engine Oil And Oil Filter - Suzuki Intruder VZR1800 Service Manual [Page 34] WWW.MANUALSLIB.COM
  12. Nista ne verujemo bez slike
  13. Imas na forumu temu o GS500 motorima, pitaj tamo, mozda bi neko prodao
  14. Prodato kolegi mrletu
  15. @Savan-e daj par slika tog prelepog crvenog Triumph-a' sta si se stiso
  16. Svaki motor ima svoje prednosti i mane, tehnicki podaci dosta govore Kawasaki je malo zivlji ima jaci agregat,10 konja vise, 6 brzina, brzi je od Honde, laksi je, veci rezervoar 15 litara. Honda ima 40 konja, i malo vise momenta, 4 brzine,, 11 litara rezervoar. Ali definitivno lepse izgleda Hondin V-agregat
  17. Dobro nam došao, i dobrodošao u svet motora
  18. Meni to bzvz, da se vozi na istoj stazi dve trke za redom, al ajd, bolje i to neho ništa, daj šta daš, samo već da krenu
  19. Dobro nam došao nazad komšija
  20. On je u maminom stomaku već pravio krugove.... Ma i dok se mućkao u ćaletovim jajima bio je najbrži spermatozoid FORZA ROSSI THE GOAT
  21. Mislim da sam negde čitao da ima šema da se prepravi da ima elektronsko paljenje, ili to beše za Jawu 350
  22. Ovo su mere rukavice, ne moje ruke, da se zna
  23. Ja nebi stavljao ceo oklop, lepše je ovako, da se vidi mašina, eventualno neka mala ralica da se stavi dole i biće extra
  24. Izmeriću danas
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja