Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Takodje odlična iskustva sa Comp 4, godinama koristio
  2. 10w40
  3. Za početak izvadi ta 4 govanca od filtera i baci ih u smeće, i vrati nazad fabrički airbox (filter kutiju) i stavi nov fabrički filter. Onda pretresi usisne gume na karburatorima. I na kraju, nije na odmet da se pregledaju i prešteluju karburatori
  4. Odličan motor, izdržljiv V2 agregat, dobar zvuk, udoban, masivan, Šteta što nisu pravili 250ccm verziju
  5. Dobro nam dosao Daj neku sliku Kawe
  6. Veruješ da i dan danas posle 20 godina ima gomila servera za multiplayer na netu
  7. Pre 9-10 godina u okolini Subotice je bio jedan plavi CB-1, uvezen iz Nemacke, prekrasan motoric, pogon bregastih preko zubcanika kao na VFR 750
  8. Samo nalozeni sabani voze slikove van staze
  9. Pa to i nije mnogo novaca, ako je u perfektnom stanju, to jest ako nema ulaganja, sem ulja i uljnog filtera, to svakako menjas.
  10. Cestitamo, i puno bezbriznih km zelimo Kolko novaca?
  11. Mislim da taj MZ koristi Yamahin agregat od XT125 tako da možeš i njene delove da probaš da nađeš
  12. Dobro nam došao Uzmi u obzir i Suzukijev GS500E, odličan motor.
  13. Da, 500-tka je rađena specijalno za par evropskih zemalja sa šabanskim zakonom, ZZR 400 je već druga priča, TO jeste grey import, generalno, u Japanu postoji ta 400ccm klasa koja je vrlo popularna jer je sve preko 400ccm užasno skupo za posedovanje, porez, osiguranje itd... I zato su fabrike skoro pa sve svoje velike modele pravile i u minijaturnoj verziji od 400ccm.
  14. Ne, Z1300 se zvanično uvozio u Evropu.
  15. Ja sam 188cm i meni je savrseno pasovao mali Zefir, mada gabaritno uopste nema neke narocite razlike izmedju Zefira 550 i 750, najvise se oseti razlika u tezini.
  16. Eee nebi Markez harao, da nije Stoner otisao na pecanje, bar ne u onih prvih par godina, da nije upao u fabricki tim... Stoner je za mene jedan od istinski najvecih vozaca, iako ima samo 2 titule, ali ih je uzeo na razlicitim masinama, i to protiv najvece legende sporta - Rossija (bar onu prvu 2007 na Dukatiju).
  17. Prelep je, fabrika Dobra ti je kolekcija, i ja bi imao bar 10-ak motora da nisam morao da prodajem svaki motor kako bi kupio sledeci, bilo je tu svega...
  18. Ja sam imao par losih iskustava, iako je drustvo bilo super ali jbg dobar deo ture sam prakticno sam vozio, jer prosto ne mogu da se prilagodjavam drugom i da vozim van zone svog komfora (prebrza voznja). Najlepse voznje su mi bile kad sam vozio sam, ili sa saputnicom.
  19. @Mr.Piplfoks Jel ti to bese imas plavi Zefir? Videh te u petak kod vulkanizera
  20. Mali Zefir ima jedno od najudobnijih sedista na kojem sam sedeo, da nema onih 50ccm viska koji ga stavljaju u skuplju grupu (500-750ccm) za registraciju, malo njih bi kupili GS500, CB500 i ER5, pored Zefira.
  21. I meni je ono bio zadnji put da krenem bez ičega dugačkog na more
  22. Ko što rekoše kolege gore najidealnije je kad je jedan motor, max dva motora ako su u pitanju vozači sa sličnim stilovima vožnje. Za troje ili više, e tu već treba dosta kompromisa, ali ako se ekipa dobro poznaje može i to da bude lepo, mada komplikuje voznju zbog rastezanja kolone, obilaženja itd... Meni je najveći zajeb svih zajeba bio jednom prilikom u početku svojih putešestvija, leto jul, išli s mora kući, i nisam na put poneo duks ni rezervne duge-deblje rukavice, i smrzo se ko pička negde u planinama Hrvatske i Bosne tog kobnog jutra i ako nismo preterano rano krenuli, oko pola 8 , od tada, kad putujem bn obavezno nosim duks u koferu pa makar bilo 40 stepeni napolju.
  23. Disko Nindža

    GPZ

    Da znam, ali ne sviđa mi se naslednik 1000RX, meni se jaaaako sviđja 900R, u njega san se zaljubio još kad sam kao klinac gledao Top Gun
  24. Disko Nindža

    GPZ

    Isti q drugo pakovanje al u pravu si, sad sam pogledao slike na netu, kod AVDS crevo ide gore na pumpu. Ja bi vrlo rado posedovao GPZ900R ali bi mu u roku od odma zamenio ogibljenje, kočnice, i stavio točkove 17-ke od neke novije mašine, i to bi bilo to, sve ostalo fabrika
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja