Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Dobro nam došao komšija Daj neku sliku tog GS-a
  2. U jbt šta je ovo Ja mislio da 1000F ima klasičan španer kao na CBR 600F, koji se nalazi napolju na sredini između druge i treće izduvne grane, i izvrneš ga za 2 minuta.
  3. Odlicni motori, jedom prilikom za malo da uzmem CBR1000F
  4. Ne sme da se cuje nikakav zvuk kada se sve komplet zameni.
  5. Kako spaner moze da kosta 400-700 eura ??? Druze neko je tebe odrao samo tako, fabricki spaneri su max 60-70 eura, manuelni su duplo i vise jeftiniji, a ugradnja nije neki velik posao uopste. 400 eura moze da izadje ako menjas sve u kompletu: spaner, klizace, lanac bregastih, sa rukama.
  6. U prevodu, sex na tehnickom...
  7. Beži što dalje, ovo je neka muljevina-budževina s papirima, ovo na slici je Speed Triple 2011
  8. Najbolje u crveno da te nebi posle drkali na tehnickom, a i lepse je.
  9. Prelepa italijanka, ni korona joj ne moze nista P.s. moze nesto da se uradi povodom ovih zadnjih farova da budu iste boje?
  10. Imaš već temu o uljima, gde se između ostalih pominju motorex i naravno nezaobilazni motul...
  11. Kapa dole Kad se setim koliko sam kao klinac zudio za jednim ovakvim plavim 125 ETZejcom...
  12. 1.Pre polaska, prekontrolisi motor, nivo ulja, pritisak u gumama, akumulator, rezervne osigurace, sijalice, dal su na broju, podmazi lanac... 2. Od alata ko sto rekose kolege gore, samo osnovno i uskladjeno sa potrebama tvog motora, znaci odgovarajuce kljuceve imbuse itd. neces praviti generalnu na sred puta. 3. Ja jos nosim: Sprej za lanac Komplet rezervnu sajlu za kvacilo Komplet za cepovanje gume i malu noznu pumpu, + srafove za drvo raznih velicina za brzo krpljenje. Saku plasticnih vezica Izolir traku Nekoliko luster klemni Metar izolovane licnaste zice, i metar zice punog preseka neizolovane Drvenu plocicu za podmetanje pod nogar(copavu) na mekanoj podlozi Velik lanac sa katancem Komplet za ciscenje vizira na kacigi (mali sprej sa vodom, sundjercic, krpica) 4. Rezervni kljuc za motor i kofer. 5. I NAJBITNIJE , gde god krenuo, nemoj zuriti, vozi opusteno.
  13. Ode sezona u off
  14. 2300eura??? mnogo para za ružnu budževinu koja nema ni bravu-ključ nego se pali na dugme Prvo kaže agregat nikad otvaran, a onda kaže kompletno restauriran Da se šuta u dupe ako dobije 1000evra od neke naivčine....
  15. Aha! Lepo sam ja reko da poklopac suvozačkog sedišta treba udariti u crveno Sad je ekstra brutalno
  16. Mislim da bi bar na ovim starijim motorima kao što je moj nebi trebalo da bude bitno kakav je auspuh jer svakako ni kao novi nisu Imali nikakve katalizatore filtere i kojekakve kurce palce
  17. Može Brka ili neko ko se bavi s tim da ti izlije sve plastike iste kao originalne, a far potraži negde preko na oglasima, ima sigurno, to nije redak motor, čudi me da kod nas nisi našao. U svakom slučaju batali budževinu i prepravljanje motora, jer ga nećeš registrovati. Mene pre neki dan odjebali s tehničkog samo zbog auspuha, a ceo motor mi fabričko stanje, sve sem jebenog auspuha
  18. H2R može samo da pljune pod prozor 12-ki što se tiče lepote A max brzina je svakako već i kod 12-ke sasvim suluda
  19. Kad kazaljka predje 200km/h
  20. Ajme sto ima velika pluca ta Nindza
  21. Sipaj sta fabrika kaze i nema frke, osim ako zelis da izbijes kamen iz bubrega, jer guscim uljem ces dobiti tvrdju viljusku
  22. Da bude 15 vozača u svakoj grupi, to je ukupno 45, taman ispod one brojke od 50 lica koja je zabranjena, a i biće manje gužve na stazi
  23. Ako si ga prao puškom pod visokim pritiskom moguće da ti ušla voda u neku elektroniku pa zeza
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja