Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Naprotiv, grehota bi bila ne voziti ga, svaki motor treba da se vozi, za to je napravljen. A da kojim slučajem kupiš neku rasnu sisatu plavušu od 28 godina, siguran sam da bi je "vozio"
  2. Pa ako si zadovoljan sa zadnjom, što nebi bio i sa prednjom
  3. Dobro nam dosao Daj neku fotku te FZice
  4. I ja sam razmišljao o sradu 750 sa ubrizgavanjem, to je najjača mašina u klasi do 750ccm koja može da se kupi ispod 2000eur, iako ga nisam vozio, na papiru može donekle da parira Nindži ZX9R, ali udobnost je daleko lošija od Nindže, pa sam batalio.
  5. Aj što je hladno, nego je klizavo u pm, s hladnoćom u paketu dobijamo i drastično smanjen grip, jebeno kad si na dva točka, zato najbolje parkirati motor preko zime.
  6. Mislim da će da ti bude malen, ja sam 188cm i kad sednem na Nexus nemam baš puno prostora da okrećem volan jer mi udara u kolena
  7. Ma boli te patka, jednom se živi, uzmi Srada, kad ćeš ako nećeš sad, pa nećeš ga stalno vozit do daske, nit umeš nit imaš prostora, siguran sam da uopšte ne troši mnogo kad se osrednje vozi, meni su šestotke trošile u proseku 5-6litara plafon.
  8. Osnovna kultura i pravilo kada dođeš na forum je da se predstaviš i kažeš nešto o sebi. Što se tiče ove tvoje xt-xtx budževine, naravno da može da se uradi, samo treba to posle i registrovati, a ako kojim slučajem živiš u Srbiji, teško...
  9. Bojim se da moraju karbovi dole
  10. Onda ispada da kada ljudi na motor stavljaju razne led stvarcice (migavce, svetla...) to nije bas nazdravlje za instalaciju?
  11. Ima ona dobra stara, koliko hiljada obrtaja, toliko litara goriva na 100km
  12. Malo previse zašiljeno za moj ukus, ali lep uradak svakako
  13. Nataložilo se đubreta i zapušila se ler dizna, u prevodu, najbolje uraditi komplet čišćenje karburatora, slavine i filtera u njoj, i isprati rezervoar. I još jedna stvar, nemoj bez veze paliti motor ako ga nećeš voziti, ne činiš mu uslugu, pogotovo akumulatoru.
  14. Opac, lepo mu stoje te usd vile sa GSXR 1100
  15. I mene smara taj kreštavi, samo da njega ne unaprede Nek ide u operu...
  16. Dođi u Suboticu I koliko znam, mit o mađaricama nije toliko vezan za lepotu, već prvenstveno za vatrenost i "talenat" Btw, meni su žene svih nacija lepe, ku*ac ne gleda u pasoš
  17. Može trampa
  18. Ima ih u drugim temama vezanim za slike, nisam hteo da zatrpavam forum svojim slikama, al kad već tražiš
  19. Kad kupim istu takvu u 1:1 razmeri, možda onda
  20. Super je, prijaju brdasca posle Vojvodjanske ravnice, preporucujem tu rutu, i mi smo isli preko Pecuja do tamosnjeg jezera "Orfu" , lepo malo jezerce, gomila kupaca i kupacica
  21. Poslednja dva motora su mi bili CBR 600F i YZF 600R Thundercat koji je sto se tice ergonomije skoro pa isti kao ZX9, polozaj sedenje je manje vise isti, s tim da je sediste na ZX9 osetno tvrdje, ali velik plus na strani ZX9 je sto je dosta sire pogotovo u zadnjem delu, a i duze je pa mozes da se namestis na njemu na sto nacina. Masina mnooogo elasticnija, momenta kolko hoces, manje se salta, eleganci voznja Na papiru je laksi jedva 15-ak kg od Yamahe ali stvaran osecaj je kao da je mnogo laksi, pogotovo za manevrisanje u mestu, pogurati ga napred nazad, ko pero. Ko sto rekoh, nisam ga mnogo vozio, a upravo danas sam ga konzervirao za zimu, i eto ovo su neki prvi utisci.
  22. Dobro nam dosao
  23. Al sam bogataš, sad imam dve Kawe
  24. Da pokusam da ozivim temu, predpostavljam da ima jos ZX9 vlasnika na forumu, od pre mesec dana sam i ja postao ponosni vlasnik jedne zelene nemani '99-to god. C1 model, jos sam u fazi upoznavanja sa motorom, nisam ga mnogo vozio, par stotina km
  25. Toliko od mene za 2020-tu godinu, vreme je za dremku do proleća
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja