Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7946
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Dobro nam došao
  2. Ana Carasco, jebeno se spickala ali oporavlja se, cura ima mudeskare za rispekt
  3. Sylvain Guintoli - bivsi WSBK sampion
  4. E jbg, od ruznog napravili su jos ruzniji, nema pomaka u dizajnu...
  5. Ja bi odseko donji deo rezervoara i bacio, a gornji deo bi mi služio ka poklopac, tj lažni rezervoar, a iznutra bi navato nekog da mi od prohroma izvari rezervoar što približniji obliku originala što znam da bi bilo nemoguće pa bi to bila neka kockasta izvedba, ali šta ima veze, ionako bi sve bilo unutar starog rezervoara i nebi se videlo, jedina mana ovom rešenju je što bi imao manji rezervoar, al ko ga jebe, bar bi imao iznutra nov novcijat
  6. Ala Markez bulazni za sve pare, omastio je i sad mu drugi kriv, e svasta...
  7. Ja sam kupio sajlu kvačila od APN6 koja je prilično dugačka, odseko donji kraj, bacio bužir, smotao je, ubacio u kesu par luster klemni i šarafa sa rupom i to je to, da kucnem, nikad mi nije zatrebalo, redovno podmazujte sajle
  8. Ne mora da znaci, mozda bude jos bolji, a mozda isti, mozda i jos gori.... videcemo kad krene sezona 2021
  9. Zato je i pao, jebala ih tvrda guma nije on Mark.... steta za njega, a za Nakagamija mi se srce cepa, da je izgurao taj jebeni prvi krug na tockovima, uzeo bi podium, pa i da je pustio par njih da ga obidju, vratio bi se u trku za podijum, imao je do jaja ritam
  10. @abarth_maniac Kako otkud na mekim gumama? Pa pobedio prosle nedelje na njima
  11. Taaako sam je uglancao... sve mi žao da je prodam ostaće Crvena Furija u garaži još jedno vreme
  12. I moj eMZejac je na istom mestu piskio ulje, samo ne bas toliko, mozda malo prejaka mesavina, pa se nakupilo, i sad curi na tom spoju
  13. E jbg, ipak će maaalo pričekati iznenađenje Dok se finansije ne oporave, ćorak... biće nešto na prolece valjda
  14. Da kažem i ja koju, sad trenutno trošim Pirelli Diablo Strada, a pre njih sam imao Mitas Sport Force+, oba kompleta sam uzeo nove, Mitas na CBR600F, a Pirelli na YZF600R, i oba seta su odprilike u istom cenovnom rangu, i mogu reći da se tako i ponašaju, isto, nisam primećivao nikakvu razliku, a vozio sam ih i na TrackDay-u i putovao sam s njima, i jedne i druge su odlične gume.
  15. Videćemo, ne znam još, nek bidne iznenađenje
  16. Ja se nadam da ce Dovi da ode u apriliju u slucaju da uteraju patku Ianonetu
  17. Yamahista u najavi a
  18. Da, lomim se vec mesec dana, da li...ili ne...pa sam najzad prelomio
  19. I ovako rasprcan lepo izgleda
  20. Ma jok, samo montiraš i vozi Miško
  21. Ja na Thundercat stavio nove Pirelli Diablo Strada, i posle pređenih 13.000km, gume su potrosene onako odokativno prednja je na 60% a zadnja na 30% ,da naglasim da je otprilike 50% kilometraže bilo sa suvozačicom, i par trackday-a.
  22. Pa imao je šansu kad je vozio za Suzuki al ćorak jbg... njegov timski kolega Vinjales je napravio čudo na Suzukiju.
  23. A Aleix u apriliji nikako da izbunari svoj prvi podijum, sve u svemu oba burazera karastrofa u kraljevskoj klasi
  24. Što se tiče prednjeg kraja, fabrika je u kasnijim modelima ugrađivala prednju viljušku i kočnice sa točkovima od ZZR600, a zadnja viljuška sa ekscentričnom osovinom je bila od ZR750 Zephyr, evo par slika da potkrepim tvrdnju:
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja