Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7816
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Da li postoji opcija sa punih 56ks a ne samo 48ks?
  2. Javljaj utiske. Cestitam!
  3. Deluje, a i lep je. Samo je skup.
  4. Taj KTM agregat je stvarno zabavan.
  5. Bio zadnji put 2009. Davno bilo Dobri domacini.
  6. Sada sam citao na FB grupi post nekog Amera kome se motor extra svidja ali ogibljenje mu je toliko tvrrrdoooo da razmislja da li da proda ili da promeni. Zar je stvarno toliko tvrdo? Thanks for adding me to your group. I have a 2025 Ibex 450. I specifically joined the group to see what was being said about the suspension, or lack of in my opinion. My bike has a suspension that feels slightly inferior to a stock Gen 1 KLR. No amount of turning clickers or preload makes any difference. On rough dirt gravel the front forks will literally knock your fillings out. I rode a friends bike and it’s the same way. If this is normal I can’t believe I see so many positive comments from other riders. My 2018 Africa Twin handles much better in the dirt/gravel than the Ibex. I have noticed several companies already have replacement shocks and cartridges which makes me think they know something I don’t. The forks are so stiff that I thought they might be binding but after loosening everything up and checking alignment it made no difference. I had to decide if I was going to keep the bike or sell it. I like the bike setup, ergos, motor, etc, I just can’t live with the harsh suspension. I hated to put a $2000 suspension on a $7000 bike but a new set of Andreani fork cartridges and an Ohlin rear shock are sitting in my shop now. Stay tuned. See less
  7. Pokazao bajk Tumbetu, kaze vozio bi on to
  8. Ima puno takvih sto su na skuterima obisli svet.
  9. MUP: Od početka godine poginulo 12 motociklista, polovina mlađa od 30 godina N1INFO.RS Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) Srbije objavilo je danas da je od početak godina poginulo 12 motociklista, od kojih je polovina bila mlađa od 30 godina i
  10. Pa sto ne nude skuplje pakete za duze slepovanje?
  11. Evo komentara: Usao brzo i u nagibu naleteo na sljunak pa ispravio krivinu. Treba tuziti onog ko je zaduzen za odrzavanje puta ako prezivi…
  12. Mislio sam da ima i 17ke napred. Ma razumem ja, mene ce ljudi koji znaju oflekati sa bilo cim na offroadu, ja sam totalni laik. Samo eto, meni se svidja CF, svidja mi se njegova cena, zvuk, velicina, ono sto nudi za novac. Otom potom.
  13. Fotografije današnje stravične nezgode na Iriškom vencu. Motociklista je zadobio teške povrede. Saobraćaj je bio obustavljen tokom uviđaja. Zna li neko vise informacija?
  14. Pa ako bih se odlucio da pocnem da vozim offroad, onda bih gledao da kupim motor koji je u toj klasi i za neki meni ne preveliki novac i najbolji za to. A eto na njemu prvi hendikep je klirens, pa onda i 17ce tockovi. Vozim i ja GSR-a po atarima ali postoje bolji motori za to.
  15. Svidja mi se, mada mi deluje bas ogromno i visoko a kazu top heavy Bas me zanima kako se vozi nakon 890 adv.
  16. Vredi ali ne bih ganjao putni motor te kubikaze. A za off bas i nije, sto smo videli na testu.
  17. Mjok . Polovan bih samo kupio japanca. Kinez moze samo nov ako bude. edit: mislim ne bih dao te pare za 500cc klasu polovnjaka.
  18. Puno mi je 8000e za motor od 500 kubika, dva cilindra, te klase...
  19. Necu pazarivati ove godine
  20. Ali THE SMOOTHEST ENGINE, a Kinez... Poprilicno impresivno.
  21. Kada sam video klip gde ide DR800 na nekom offroadu i naleti na kamen, znaci zadnji amortizer je tako "odradio" posao da motor skoro nije napravio salto unapred
  22. Dok ga ne provozam nista snaga i ubrzanje ako ispune ocekivanja, ko zna
  23. 450mt ima najugladjeniji motor sa najmanje vibracija. Moze li mi neko objasniti kako to jedna velika Honda a i ostali Japanci nisu uspeli napraviti najugladjeniji motor?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja