Ova vila je jos i ok, malo su je uradili, nije bas greda kao sto je bila na Banditu ili FZ6 S1
Koliko sam razumeo napred nema preload? Nazad ima preload u 7 pozicija. Kocnice 4 klipa, diskovi 290mm.
Poredim sa svojim GSR, koji napred ima 2mm deblje stapove, preload, nazad ima u 7 pozicija preload i rebound kao i 320mm diskove.
E sada to ne mora da znaci da su te starije komponente bolje od ovih ali mozda se neko razume pa moze vise reci?
Dobro je sto ima slipper clutch, jer nisam bas opusten pri agresivnom saltanju dvoklipasa kao sto sam na ovom redaku :). GPZ je imao motorno kocenje do jaja, cesto kocnicu nisam ni koristio ali sam se jednom zajebao pa blokirao zadnji. Ovde znaci nema te brige.