Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7812
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Ova vila je jos i ok, malo su je uradili, nije bas greda kao sto je bila na Banditu ili FZ6 S1 Koliko sam razumeo napred nema preload? Nazad ima preload u 7 pozicija. Kocnice 4 klipa, diskovi 290mm. Poredim sa svojim GSR, koji napred ima 2mm deblje stapove, preload, nazad ima u 7 pozicija preload i rebound kao i 320mm diskove. E sada to ne mora da znaci da su te starije komponente bolje od ovih ali mozda se neko razume pa moze vise reci? Dobro je sto ima slipper clutch, jer nisam bas opusten pri agresivnom saltanju dvoklipasa kao sto sam na ovom redaku :). GPZ je imao motorno kocenje do jaja, cesto kocnicu nisam ni koristio ali sam se jednom zajebao pa blokirao zadnji. Ovde znaci nema te brige.
  2. Interesuje me test sa Versysom, Tracerom 7, pogotovo Tracerom koji je 2000-2500e skuplji motor. Inace USD vile bi jos vise ulepsale motor.
  3. Nadam se pobedi Markeza sutra
  4. Odustali su moji od prodaje.
  5. 18.602 Aufrufe · 190 Reaktionen | First order taken within 3 hrs |... WWW.FACEBOOK.COM First order taken within 3 hrs Ova bela je skroz ok a 400e jeftinija. Malo glupo sto su poceli i to raditi ali za 400e se vrv moze uzeti komforno sediste koje je opciono i mozda slajderi.
  6. Kako vozi Loris?
  7. Opstina Indjija, to bese onaj sto je ostavio decu da spavaju u plasteniku?
  8. Dele li neki krs laptop? Ako imate kod.
  9. Ne dele vise kameru.
  10. Jesu u tim prodavnicama uslovi rada bas toliko grozni i plate male pa su cesto nezainteresovani?
  11. Up. Dosta ljudi prati na kp, neki nemaju predstavu, nije za fenseraj i luksuz Bio je i jedan gledao, sutra se najavio covek iz Subotice.
  12. Prava sajla ne sme da pukne ni za 10 godina. Ako puca, znaci da ti negde struze.
  13. Ne isplati se. Pogledaj cenu na MOTO-BIKE. Ja sam tamo menjao na GPZ-u, i sa 10% jacim oprugama nije pukla godinama. Fabricka je pukla nedugo posto sam stavio jace opruge.
  14. Slazem se. Evo moja sestra nije vozac i nikada nece biti bas zbog toga. Jednostavno neko nikada nece biti za voznju.
  15. A kao nema niti jedan pandur na forumu da se oglasi
  16. Ja bih definitivno morao probati kako bih video da li nudi nesto vise sto ovaj trenutno ne nudi.
  17. FC moto uzeo cizme, rukavice... najjaci sajt.
  18. Zbog najave organizacije političkog skupa u Beogradu u vreme organizovanja našeg moto skupa moto klub Cruisers Beograd je odlučio da OTKAŽE predviđeni moto skup.Vidimo se na drumu,vole vas Cruisersi.
  19. Meni nikad u životu nisu trazili niti sam je ikad imao.Cekam i ja.
  20. Nema vise sto stariji to jeftinije
  21. U Beloj Crkvi ce biti skup u reziji cacija koliko vidim na fb ne motokluba koji obicno organizuje skup. https://www.facebook.com/share/p/1DyoHF6GpT/
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja