Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7810
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Onda jednostavno ne probas kao sto nisam ni ja. Upalis, obilazis, pregledas sve, oslusnes, sednes, malo gas, signalizacija, gume, varovi, plocice i kupuj ili ne.
  2. Ja sam kupio sva tri motora u zivotu bez probe.
  3. Kakav je to forum ako malo ne offujemo.
  4. Ja mnogo gledam travel blogove i youtubere koji putuju. Kad u Aziji vidim neki motor koji nije skuter ili je vece zapremine od 250ccm, znaci ova reakcija:
  5. Ja to zahtevam pri svakom oglasu, bez obzira da li kupac ima iskustva ili ne. Jedino nekome sa kim sam bas dobar i znam da me ne bi odjebao da skrsi motor mogu dati da vozi bez punog iznosa. Saucesce.
  6. Video sam ga uzivo u Barellu i meni se svideo, minus mat boja. Ne znam koji im je kurac vise sa tim advokatskim bojama... Za moj dzep jako skup.
  7. Jel imao kacigu? Kolika je brzina bila?
  8. Odavno sam cuo za neku forum sa spanerom lanca, iliti CCT sto je na engleskom rekao bih. Ukoliko se cuje, odvrnu se dva srafa, povuce nazad dok se ne cuje jedan klik i onda se zavrne nazad. Sta to tacno radi? Da je taj jedan klik ustvari zatezanje lanca za taj jedan klik pa odatle i manje buke kasnije?
  9. Bilo bi glupo da neko stavi potpuno novi model na oglase, tako da ih sigurno nece biti neko vreme. I ako ih bude, koliko ih malo ima bice jedan...
  10. Cisto sumnjam da je iko sa foruma kupio, verovatno bi vec postavio. Cena je jednostavno visoka.
  11. Bogme izbacio sam 450MT iz opticaja do daljnjeg.
  12. Eto, razliciti ukusi
  13. Citaju.
  14. Najlepsi prednji far ima onaj Hornet 600 sa modernim okruglim farom, 2004/05. Nego bas su usparali na tom 750... dizajn nula.
  15. Gledam danas GSR 750 u oglasima, onaj prvi. GSR600 kada je izasao, u HR je bio skuplji 10.000 kuna od FZ6. Netipicno za Suzuki, ali ocigledno nisu stedeli sa tim modelom, ponudili su trkacku zadnju viljusku, super ram, cetvoroklipna klesta, KYB vile sa preload podesavanjem napred a nazad preload i rebound. Sat koji je pokazivao stepene prenosa. Onda izbace GSR 750, koji izgleda losije, koji ima zadnju viljusku kutija/greda, DVOKLIPNA klesta. Ima USD vile ali 41mm umesto 43mm koje su na GSR600 (klasicne), a nazad ima samo preload dok GSR600 ima i rebound. Suzuki se vratio na tesku stednju. Ne znam sta su hteli sa ovim modelom ali Z750 se prodavao mnooogo vise.
  16. Jurim ga od zime...
  17. Kad kazu Beogradjani voze dobro, zbog cega? Redovnih prolazaka kroz crveno, duple pune, guranje, ubacicanje, jurcanje... Neko smatra da dobro vozis ako se snalazis u ludnici.
  18. Toliki bum je bio ovog motora prve godine kod nas, bukvalno ne vidim vise nikoga da pise o istom.
  19. Ja sam sva tri kupio mozgom. Kalkulisao, pratio mesecima, zadnji i godinu dana itd. Jebiga, kad nemas love na bacanje onda moras tako... Rado bih ja iskesirao 890 ADV R da imam love, GS, Africu i sl.
  20. I meni je KLE lep. Inace ima vibracija kao i svaka ta kawasaki masina sa dva cilindra. Eto gore u videu od onog Litvanca sto sam postavio.
  21. Tako je. Takav standard.
  22. Ne cudi se, jedino je Amerika skuplja od Svice. Nenormalno skupa drzava.
  23. Meni bas crni bezveze, ali ukusi su razliciti. Za kriminalne halogen zmigavce nemam reci.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja