Rekordan broj poginulih i povredjenih ove sezone i sada sam trolcina jer coveku savetujem da se drzi ogranicenja?
I ne znam zasto bi taj savet nekog pogadjao...
Jel los savet, pogresan?
To sto ja trolujem zajebantske teme to je drugo
Ja postujem. Prebacujem ponekad za 10 - 15 na sat.
Ako se desi nekad da ga izduvan to je lokalni prazni put.
Postoji opcija ignore ako mislis da sam trol.
Toliko sam se na pocetku moto karijere usrao i skoro pao zbog blokade zadnjeg tocka (zbog naglog pustanja kvacila pri saltanju nize) da sam skoro uleteo u kanal. Od tada imam strah da zestoko kocim zadnjom ako idem brze od 30-40 na sat.
Da imam ABS, sigurno bih opustenije koristio... Ovako zadnja za panicno kocenje i specificne situacije.
Ja vozim penzionerski, vozim u Vojvodini, mogu i bez kocnica
Da vezbam do granica, nemam taj luksuz. Svaki pad i lupanje motora znaci vrv prodaju istog i odsustvo od voznje par godina...
Da, ima ljudi ovde kojima je primarna zadnja kocnica...
Kocim uvek prvo prednjom. Ukoliko je panicno kocenje, kocim sa obe ali i pri tome prvo prednja pa odmah zatim zadnja.
Zao mi je sto nemam ABS i vise elektronike. Nadam se da na sledecem hocu pa da ne razmisljam o tome koliko stiskam...
Onda jednostavno ne probas kao sto nisam ni ja. Upalis, obilazis, pregledas sve, oslusnes, sednes, malo gas, signalizacija, gume, varovi, plocice i kupuj ili ne.
Ja mnogo gledam travel blogove i youtubere koji putuju. Kad u Aziji vidim neki motor koji nije skuter ili je vece zapremine od 250ccm, znaci ova reakcija:
Ja to zahtevam pri svakom oglasu, bez obzira da li kupac ima iskustva ili ne.
Jedino nekome sa kim sam bas dobar i znam da me ne bi odjebao da skrsi motor mogu dati da vozi bez punog iznosa.
Saucesce.
Odavno sam cuo za neku forum sa spanerom lanca, iliti CCT sto je na engleskom rekao bih.
Ukoliko se cuje, odvrnu se dva srafa, povuce nazad dok se ne cuje jedan klik i onda se zavrne nazad.
Sta to tacno radi? Da je taj jedan klik ustvari zatezanje lanca za taj jedan klik pa odatle i manje buke kasnije?